اموزش و ایده تزئین سقف با بادکنک برای تولد و جشن نامزدی

سلام دوستان و همراهان همیشگی آقای تولد ، امروز یه آموزش خیلی جذاب داریم احتمالا شما هم جشن هایی دعوت بودید که سقف پر از بادکنک است اولین باری که من در جشنی دعوت بودم و بادکنک هارو دیدم  که به سقف چسبیدن فکر کردم که بادکنک ها با گاز هلیوم پر شدن و به سقف چسبیدن . برای تزیین سقف با بادکنک های هلیومی به تعداد زیادی از این بادکنک ها احتیاج خواهیم داشت و با یکی دوتا بادکنک نمیشه یه سقف رو تماما تزئین کرد بنابراین استفاده از گاز هلیوم برای برای بادکردن این تعداد بادکنک هزینه زیادی برای شما خواهد داشت ما راز این بادکنک ها چیه ؟ برای فهمیدن جواب آموزش زیر رو  گام به گام  انجام بدید.

اول : تخمین مساحت سقف

مساحت تقریبی سقف رو که میخواید با بادکنک تزیین کنید رو تخمین بزنید و حجم تقریبی هر بادکنک رو هم محاسبه کنید.

سوالی که در این مرحله باید از خودتون بپرسید اینه که چه تم رنگی رو برای جشن تولدم میخواید؟ یکی از راه های مناسب برای اینکه بدونید چه رنگ هایی هارمونی بهتری باهم دارند استفاده از کاتالوگ هم نشینی رنگ هاست البته با ایده هایی که براتون گذاشتم بهتر متوجه خواهید شد.

سوال دومی که باید از خودتون بپرسید اینه که این جشن رو برای چی میخواید ترتیب بدید ؟ برای عقد و عروسی و یا یه جشن تولد و اینکه مخاطب شما چه جنسیت و چه سنی داره؟ این برای اینه که بادکنک هایی که انتخاب می کنید با فضای کلی دیزاین سایت بخونه انواع مختلف بادکنک هایی که می تونید انتخاب کنید بادکنک فویلی گرد ساده ، بادکنک فویلی قلب بادکنک پاستیلی بادکنک لاتکسی ساده ، بادکنک کروم متالیک  و یا ترکیبی از چند تا از این بادکنک هاست مثلا ترکیب بادکنک پاستیلی با بادکنک شیشه ای منظره جالبی رو ایجاد می کنه.

دوم : باد کردن بادکنک ها

باید شروع کنید به بادکردن بادکنک ها ، بادکنک ها را با تلمبه باد کنید زیرا باد کردن این تعداد از بادکنک بدون تلمبه بادکنک کاری سختی خواهد بود بادکنک ها را هم می توانید با تلمبه دستی و هم پمپ باد برقی بادکنید. به تعدادی که تخمین زدید از بادکنک ها رو باد کنید.

سوم : چسباندن بادکنک ها

حالا نوبت چسباندن بادکنک ها به سقف اتاق هست برای این کار ما از چسب بادکنک استفاده می کنیم سعی کنید چسب بادکنک رو بدون تماس با دست روی بادکنک بچسبونید و بعد هم سمت دیگر رو مجددا بدون تماس با دست به سقف اتاق بزنید تماس دست با سطح  چسب از چسبندگی چسب کم میکنه.

چهارم : انتخاب روبان بادکنک

حالا با توجه به رنگ بادکنک ها روبان هم رنگ یا مناسب با رنگ بادکنک ها رو انتخاب کنید بلندی این روبان ها هر مقداری که می خواهید باشد بلند زیادی بلند بودن روبان ها به حدی که تا نزدیک زمین باشه فضا رو رویائی تر می کنه اما اگه مراسم شما جشن تولد یا جشنی است که کودکان در اون حضور دارند بهتر است روبان ها را کوتاه تر انتخاب کنید.

پنجم : خاطره انگیز کردن جشن

کار جالبی که می تونید برای زیباتر شدن دیزاین انجام دهید استفاده از تصاویر یادگاری در انتهای روبان ها و یا نوشتن و آویزان کردن تعدادی جمله زیبا روی یک قطعه کاغذ و وصل کردن اون به انتهای روبان هاست.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
0