ایده های تزئین جشن تولد با بادکنک کروم متالیک

سلام دوستای گلم . امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه و کلی روزهای تابستون براتون سرشار از شادی باشه اهمیت و زیبایی بادکنک کروم اونقدر زیاده که من تصمیم گرفتم علاوه بر همه آموزش ها و مطالبی که در مورد بادکنک آرایی داشتیم به صورت جداگانه در مورد بادکنک آرایی هایی که با بادکنک کروم انجام میشه براتون مطلب بزارم. قبل از اینکه بریم سراغ عکس های خوشگلی که از دیزاین جشن ها و تولد ها با بادکنک های فوق زیبای کروم انجام میشه باید بگم که بادکنک کروم رو با بادکنک فویلی اشتباه نگیرید  هر چند بادکنک کروم و بادکنک های فویلی شباهت های زیادی به هم دارند ولی از دو خانواده مختلف هستند و بادکنک های کروم جنس لاتکسی دارند نمونه ای از بادکنک آرایی با بادکنک فویلی رو می تونید توی تصویر زیر مشاهده کنید.

دربین رنگ های مختلفی که بادکنک های کروم دارند معمولا از رنگ طلایی و نقره ای استقبال بیشتری میشه و اینکه بعضی ها به بادکنک کروم بادکنک براق یا متالیک هم میگن . بنابراین اگر خواستید بادکنک کروم بخرید فروشنده گفت نداریم ممکنه که با این نام این بادکنک ها رو نشناسن.

در تصاویر زیر نمونه هایی از بادکنک آرایی که با بادکنک کروم انجام شده رو می بینید تصاویر اول مربوط به بادکنک ارایی به وسیله حلقه های بادکنک آرایی هست. همونطور که مشاهده می کنید  از ترکیب بادکنک کروم با بادکنک های لاتکسی ساده استفاده شده است

در این تصاویر هم بادکنک آرایی روی سطوح دایره ای و مستطیل انجام شده است.

این تصاویر هم نمونه هایی از بادکنک آرایی طاق بادکنکی هستند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
0