بیش از 20 ایده شمع سازی و شمع آرایی

یکی از زیباترین هنر ها  هنر شمع سازی و شمع آرایی هست. امروزه شمع های زیادی در رنگ ها و طرح های جذاب ساخته میشه آقای تولد هم یکی از فعالان در زمینه پخش عمده شمع و وارمر به حساب میاد که سعی کرده تنوع بالایی از محصولات شمع و وارمر رو روانه بازار کنه . با این حال اگر باز هم تمایل دارید که یه شمع خاص خودتون و دستساز داشته باشید و به دنبال ایده برای شمع سازی می گردید من تصویر کلی شمع زیبا رو براتون گذاشتم .

قبل از دیدن این تصاویر بهتره که یه اطلاعاتی در مورد شمع ها داشته باشیم . نوع شمع ها بستگی به پارافین ان ها دراه یه سری از پارافین ها قالبی هستند که برای شمع هایی که قالب گیری میشن استفاده می شن ، پارارفین های کریستالی برای شمع های دست ساز استفاده دارن و پارافین های شیشه ای که شقاف هشتن و ژله ماننداند و می تونید اشیاء تزئینی داخل پارافین قرار بدید.

نمونه شمع هایی که با گل های خشک ساخته شدن :

ایده های شمع سازی با میوه ها و  اشیاء تزئینی :

ایده های شمع آرایی با وارمر :

شمع وارمر ها و یا شمع های رو ابی یکی از پرکاربرد ترین شمع ها هستن میتوانید لیوان ، گلس ، تنگ های آب را با گل ها یا هر چیز دیگری تزئین کنید و از این شمع وامر ها شناور روی آن استفاده کنید این شمع وارمر ها به دو شکل ساده و طرح دار موجود هستند.

شمع سازی
ایده شمع آرایی

ایده هایی برای قالب شمع سازی :

ایده شمع آرایی

چند ایده برای شمع عروسی ، عقد کنان ، بله برون ، حنابندون :

ایده شمع آرایی

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
0