آتش بازی و نور افشانی عروسی با آبشار سرد و گرم و دود رنگی

مراسم عروسی هر کسی یکی از به یاد موندنی ترین روز هاست و همه سعی می کنند تا به بهترین نحو این جشن رو برگزار کنن در پست ایده هایی برای جشن عروسی یه عالمه ایده براتون گذاشتم در این مطلب می خوام به صورت اختصاصی در مورد تاثیر آبشار سرد و گرم ، کهکشان نور افشانی و دود رنگی در عروسی ها بگم  و کلی هم تصاویر زیبا دارم براتون که در ادامه مطلب می تونید مشاهده کنید.

لوازم آتش بازی و نور افشانی تنوع بالایی دارند اما تعدادی از این لوازم آتش بازی هستند که در جشن های عروسی کاربرد دارند تعدادی از پر کاربردترین لوازم آتش بازی و نور افشانی رو که برای جشن عروسی کاربرد دارند رو خدمت شما معرفی می کنیم.آبشاز

آبشارها

آبشار یکی از مهم ترین لوازم آتش بازی و نور افشانی در جشن های عروسی هستند که به دو نوع آبشار گرم و سرد تقسیم می شوند در بین آبشار گرم  و سرد می توان گفت که کاربرد آبشار سرد بیشتر از آبشار گرم است. در ادامه و با توضیح هر دو نوع آبشار پی میبرید که چرا آبشار سرد کابرد بیشتری دارد. آبشار ها تنوع بالایی دارند این تنوع به دو عامل زمان سوخت و ارتفاع آبشار بستگی دارد. هر چه میزان مواد محترقه داخل آبشار بیشتر باشد این دو مولفه نیز افزایش می یابد. معمولا  در مراسم های عروسی از آبشار های با ارتفاع بیشتر و زمان سوخت بالاتر جهت فیلمبرداری استفاده می شود.

آبشار گرم :

آبشار گرم برای ایجاد نور و جرقه به گرما احتیاج دارد و این گرما از سوختن مواد محترقه به دست می آید آبشار را روی زمین قرار می دهیم و با یک کبریت فیتیله بالا آبشار را رو شن می کنیم و بعد از سوختن نور و گرما و جرقه آبشار ایجاد می شود.از آبشار های گرم در فضاهای سرباز وبه خصوص بیرون تالار و درون باغ ها استفاه می شود زیرا جرقه حاصل از سوخت آن ها در فضاهای سرپوشیده می تواند خطر آفرین باشد .

آبشار سرد :

در آبشار سرد انرژی مورد نیاز برای ایجاد نور و جرقه از نیروی برق تامین می شود به این صورت که از باطری یا کنترل دستی یا همان ریموت آبشار سرد برای روشن کردن آبشار سرد استفاده می شود دو مزیتی که ابشار سرد را  برای استفاده در تالار های عروسی مورد پسند تر کرده این هست که یک : آبشار سرد نسبت به آبشار گرم کم خطر تر است و هم در فضای باز و هم در فضای سرپوشیده قابلیت استفاده دارد.  و دوم اینکه به دلیل داشتن ریموت یا کنترل از راه دور می توان چندین عدد از این آبشار سرد را به صورت هماهنگ و از راه دور به طور همزمان و یا با زمان بندی دلخواه روشن کرد.

دود رنگی :

یکی دیگر از لوازم آتش بازی که در مراسم های عروسی و در تالار ها کاربرد دارند دود رنگی ها هستند . کلا از دود و نور در مراسم عروسی به خصوص روی سن و هگام رقص عروس و داماد بسیار استفاده می شود این دود توسط دستگاه دود ساز یا مه ساز ایجاد می شود. دود رنگی های موقتی هم وجود دارد که در تم های مختلف عروسی و در عکاسی ها مخصوصا  از آن ها استفاده می گردد

کهکشان :

کهکشان ها نیز در مراسمات عروسی کاربرد زیادی دارند برخلاف آبشار ها که روی زمین قرار می گیرند. و نور و جرقه رو به بالا دارند  کهکشان ها به سمت آسما ن پرتاب می شونند و در آنجا پس از ترکیدن تولید نور و رو شنایی صدا و جرقه می کنند. کهکشان ها را براساس تعداد شکلیک هایی که دارند دسته بندی می کنند و به هر شکلیک یک شوت گفته می شود مانند کهکشان 7 شوت که دارای 7 شلیک است. علاوه بر این نوع گلی که از هر شلیک ایجاد می شود هم به لحاظ شکل و هم به لحاظ رنگ در کهکشان های مختلف متفاوت است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.