آموزش ساخت جعبه کادویی فانتزی

سلام دوستای خوبم ، همه ما وقتی میخوایم برای کسی کادویی تهیه کنیم به فکرکاغذ کادوش هم هستیم معمولا اگه بخوایم که یه کم خاص تر باشه یا باید سراغ جعبه های کادو بریم و یا از ساک دستی ها که معمولا هم قیمت بالایی به خاطر چاپ های زیبای روشون دارن پرداخت کنیم. درغیر این صورت باید از کاغذ کادوهای معمولی که همه جا هست استفاده کنیم .

اتفاقا من در این آموزش از سری آموزش های آقای تولد قصد دارم که به شما آموزش کادو پیچی هدیه تون به خاص ترین و ارزان ترین روش رو بدم ، البته که ایده های مختلفی برای کاغذ کادو ها وجود داره ، ما هم در این آموزش یکی از این روش ها رو آموزش میدیم.

این کادو برای ولنتاین و روز عشق بسیار مناسب هست. نگران زمان نباشید معمولا افراد ترجیح میدن که  به خاطر زمان بر بودن کارهای دستی ، جعبه کادو را خریداری کنند . اما این کار بسیار ساده و قابل اجرایی هست.

قبل از هر چیزی باید یک الگو بسازید برای این منظور یک کاغذ کوچک مربعی شکل ببرید آن را ازوسط تا کنید و این خط را به عنوان خط تقارن قرار دهید و نصف شکل قلب را بکشید و بعد برش بزنید و آن را باز کنید.

حالا قلب را در هر جای کاغذ کادو که می خواهید قرار دهید سعی کنید به صورت نامنظم قرار دهید و بعد دور قلب را با اتود یا مداد بکشید.

یک کاتر بردارید و فقط نیم قلب هایی که کشیده اید را برش بزنید.

کاغذ های لمه قرمز را  در قطعات کوچک برش بزنید به طوری که کاملا قلب را پر کند و کمی بزرگ تر باشد حالا دور آن ا چسب بزنید و به کاغذ بچسبانید و بخش دیگر قلب را به سمت بالا بلند کنید.

حالا هر آنچه را که میخواهید با این کاغذ کادو دست ساز خود کادو پیچ کنید.

نمونه های بیشتر ار این مدل کادوپیچی رو براتون گذاشتم شما هر ایده ای رو می تونید با این شیوه بسازید. وسایل  و ابزاری که برای این ایده احتیاج دارید درست مثل مواد و ابزار آموزش بالاست همینطور مراحل کار هم یکی هست تنها طرح اون رو تغییر دادیم به یه عروس و داماد اگه میخواید به دوستتون کادو عقد و نامزدی و یا کادو ازدواج بدید و یا اینکه برای ماهگرد یاسالگرد ازدواجتون میخواید یه کادو تهیه کنید و دنبال کاغذ کادو خاص هستین این ایده برای شما مناسب هستش.

یه مدل دیگه رو هم براتون گذاشتم هر چند ساده است ولی خیلی خاطره انگیز و زیباست حتما امتحانش کنید.


امیدوارم این آموزش از سری آموزش های آقای تولد پخش عمده لوازم جشن و تولد مورد توجه شما همراهان همیشگی وبلاگ قرار گرفته باشه د ر بخش نطرات همین بخش منتظر سوال ها و نظرات شما هستیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.