آموزش کلاه تولد برای جشن تولد کودکان

سلام به دوستان و همراهان همیشگی آقای تولد پخش عمده کلاه تولد با یه  آموزش جذاب در خدمت شما همراهان گرامی هستیم .

بعضی از مادرها دوست دارند که همه چیز رو برای تولد فرزندشون خودشون تهیه کنند از کیک تولد گرفته یا دوخت لباس ساده مثل آموزش دامن توتو که در پست های قبلی آموزشش رو دادیم تا کلاه تولد که امروز قراره آموزشش رو بدیم. کسانی که سعی می کنند که لوازم جشن هاشون رو خودشون تهیه کنند نه تنها جشن ها بلکه وسایل دیگه زندگی رو تا جایی که بتونن خودشون و به دست سازه ها علاقه زیادی دارند معمولا خلاق تر و توانمند تر هستند و در برخورد با مسائل زندگی توانمند تر عمل می کنند علت این هست که در هنگام ساخت یک دستسازه با چالش  هایی که مواجه میشن و سعی در رفع اون برای ساختش می کنن برعکس کسانی که عادت دارند هر چیزی رو خودشون خریداری کنن. خب این هم یه مقدمه چینی و هم یک دلیل برای اینکه چرا باید سعی کنیم که بعضی وقت ها بعضی اشیاء رو خودمون بسازیم … حالا بریم سراغ آموزش کلاه تولد زیبا مون .

آموزش کلاه خال خالی تولد :

گام اول :

یک برگه  یا مقوا بردارید سعی کنید از مقوا استفاده کنید در بین مقوا ها فابریانو های گرم پایین مناسب تر هستند. ابعاد مقوا آچهار 21 در 29 می باشد مرکز طول مقوا را پیدا کنید و نیم دایره ای به مرکز و شعاع 20 سانتی متر رسم کنید

گام دوم :

قیچی را بردارید نیم دایره را برش دهید نیم دایره را مانند تصویر رول کنید و دو انتهای کار را با چسب مایع با چسب حرارتی مانند تصویر بچسبانید.

گام سوم :

حالا نوبت ساخت توپک های روی کلاه است بهتر است برای ایجاد توپک ها  از کاغذ رنگی به جای مقوا استفاده کنید تا راحت تر روی کلاه بچسبد. در دو سایز مختلف دایره هایی در رنگ دلخواه ببرید می توانید از یک رنگ مثل من استفاده کنید من رنگ آبی را برای این کار انتخاب کردم . می توانید از رنگ های متنوع استفاده کنید. بعد آن ها را به صورت نامنظم روی کلاه بچسبانید.و اجازه دهید تا کاملا خشک شود.

گام چهارم :

از کاغذ رنگی ( کاغذ کامپیوتری ) برای تزئین دور کلاه استفاده می کنیم.  یک نوار کاغذ را برش بزنید و ان را ریش ریش کنید و دور لبه کلاه بچسبانید.

گام پنجم :

از کاغذ رنگی که برای لبه کلاه استفاده کرده بودیم می خواهیم که برای نوک کلاه هم استفاده کنیم بنابراین مقداری از کاغذ رنگی را برش بزنید و آن را ریش ریش کنید. و بعد از رول کردن بالای کلاه بچسبانید.

   

کلاه تولد ما آماده شد امیدوارم این آموزش که توسط تیم محتوایی آقای تولد ، پخش عمده لوازم تولد برای شما عزیزان آماده شده است مورد توجهان قرار گرفته باشد. سایر آموزش های مرتبط را می توانید در وبلاگ آقای تولد مشاهده کنید.

منبع : instructables.com

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.