انواع کلاه های تولد را بشناسیم

سلام به دوستای همیشگیه وبلاگ آقای تولد !

همیشه سعی ما این بوده که در کنار فروش لوازم تولد آگاهی های لازم رو به شما دوستان جهت برگزاری یک جشن تولد خوب بدیم. امروز هم تصمیم داریم با معرفی انواع کلاه ها که احتمالا بعضی از اون ها رو هم بشناسید بهتون کمک کنیم تا انتخاب مناسب تری برای جشن های تولد داشته باشید.

کلاه تولد ساده مقوایی

اگه یادتون بیاد بچه تر که بودیم کلاه های تولد یه نوع بیشتر نبودن کلاه های مخروطی مقوایی ، این کلاه ها رو خودمون هم گاهی برای سرگرمی توی خونه می ساختیم  یه مقوا بر میداشتیم یه نیم دایره ترسیم می کردیم و بعد برش میزدیم و دو سمت این نیم دایره رو به هم می چسبوندیم تا یه کلاه بشه اگه خاطرتون نیست این کلاه ها چطور ساخته می شد به آموزش کلاه تولد مراجعه کنید.

حالا همین کلاه های ساده مقوایی در طرح ها و رنگ های متنوعی ساخته می شن که هم برای بچه ها و هم برای بزرگ تر ها جذاب هستن. کلاه های مقوایی به لحاظ قیمت از سایر کلاه های تولد قیمت مناسب تری دارند به همین دلیل اگه مهمان های زیادی دارند و میخواید که برای همه شون کلاه تهیه کنید به خصوص در جشن تولد بچه ها باید برای تمام بچه هایی که توی جشن شرکت می کنند کلاه تهیه کنید که مطمئنا  هزینه بر خواهد بود. کلاه های مقوایی انتخاب مناسبی هستن .نمونه هایی از این کلاه ها رو در تصاویر زیر می تونید مشاهده کنید.

کلاه طلقی

کلاه های طلقی یا پلاستیکی نوع دیگری از کلاه های تولد هستند که در رده های سنی نوجوان و جوانان طرفداران بیشتری دارند این کلاه ها یک بار مصرف هستند و معمولا بعد استفاده حالت خود را از دست می دهند. کلاه های طلقی یا پلاستیکی در انواع مختلفی تولید می شوند بعضی از این کلاه ها حالت مخملی دارند برخی دیگر اکلیلی هستند و برخی دیگر هم حالت شب تاب یا بلک لایت دارند که در شب و تاریکی روشن هستند. کلاه های بلک لایت را معمولا همراه با سایر محصولات بلک لایت مانند عینک ها و تل بلک لایت استفاده می کنند برای مشاهده محصولات شب تاب می توانید به صفحه عینک بلک لایت مراجعه کنید.

تاج تولد

تاج تولد را هم می توان در همین دسته کلاه تولد قرار داد این روز ها استفاده از تاج های تولد به جای کلاه های تولد بسیار مرسوم شده است تاج های تولد هم دارای جنس های مختلفی هستند برخی از تاج های تولد دارای جنس مقوایی با طرح بندی های مختلف می باشند جنس نمدی موزیکال هم نوع دیگری از تاج ها هستند که در رده سنی کودکان پرکاربرد هستند . تاج ها تولد پلاستیکی هم نوع دیگری از تاج های جشن تولد هستند که بیشتر برای کودکان و نوجوانان دختر کاربرد دارند و برای پسر بچه ها کاربرد چندانی ندارد.

کلاه پارچه ای

کلاه های پارچه ها نوع دیگری از کلاه های تولد هستند که چند بار مصرف هستند و نسبت به سایر کلاه های تولد قیمت بالاتری دارند. این کلاه ها معمولا در طرح کلاه های شاپو تولید می شوند و از رنگ های شاد برای تولید این کلاه ها استفاده می کنند. معمولا از کلاه های شاپو به همراه تم سیبیل در جشن های تولد استفاده می شود.


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.