ایده های جذاب برای تزیین ولنتاین

سلام دوستای عزیز و همراهان همیشگی وبلاگ آقای تولد چیزی به روز ولنتاین ، روز عشق نمونده ؛ این روز یه بهانه است برای ابراز حسی که در قلبمون داریم به عزیرانمون ، دوستانمون ، همسرمون ، مادر و پدر و خانواده مون به کودکانمون . این روز هم مثل مناسبت های دیگه بهانه ای به دستمون میده تا دور هم جمع شیم و جشن بگیریم و شاد باشیم. برای این روز زیبا چندتا ایده بی نظیر داریم که می تونید از اون ها در تزئین روز ولنتاین استفاده کنید.

یکی از ایده هایی که ما به شما پیشنهاد می دیم این قلب های بادکنکی هستن .آموزشش رو هم براتون گذاشتم خیلی آسون و در عین حال شیک هستن.

آموزش قلب بادکنکی :

یک بیس ایجاد کنید این بیس میتونه با مقوا و یا با مفتول و یا هر چیز دیگه ای باشه همونطور که می بینید ما از مقوا استفاده کردیم.

بادکنک ها رو در سایز های مختلف باد کنید سعی کنید اول بادکنک های بزرگ تر رو قرار بدید هم با چسب می تونید بچسبونید و هم با نخ انتهای بادکنک رو به مقوا بدوزید.

سعی کنید فضای خالی بین بادکنک ها باشه و خیلی منظم و کنار هم بادکنک ها رو نچسبونید.بعد با بادکنک فضاهای خالی رو پر کنید.از گل ها هم برای تزئین و زیبا تر شدن کار  می تونید استفاده کنید.

چند نمونه از بادکنک آرایی تزئین اتاق خواب در ولنتاین :

در زیر چند نمونه عکس و تصویر از ایده هایی که می تونید در جشن ولنتاین پیاده سازی کنید رو آوردم

برای خرید بادکنک فویلی روی پخش عمده بادکنک فویلی کلیک کنید

این سه تا ایده برای تزیئن اطراف مبل هستن به خصوص برای عکاسی خیلی کاربرد دارند. که ترکیبی  از بادکنکهای فویلی اشکال قلب و لب و گل و غیره با بادکنک فویلی عددی و بادکنک های معمولی قلبی هستن.

امیدوارم برای هدیه ولنتاین و همچنین تزئین اتاق خواب و فضای خونتون ایده های پیشنهادی ما به دردتون بخوره . آقای تولد(  فروش عمده لوازم جشن و تولد  ) براتون روز های خوبی رو آرزو داره.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.