ایده های عالی برای برگزاری جشن عروسی را از دست ندهید!

تا به حال به این فکر کردید که یه  جشن ازدواج متفاوت داشته باشید ؟ آیا علاقه مند هستید که با ایده های کوچک تغییر های  بزرگ و چشمگیر ایجاد کنید ؟

من جرء کسانی هستم که به تنوع داشتن و خاص بودن جشن عروسی و حتی تولد ها اهمیت ویژه ای میدم . اینکه یک نوع دیزاین و طراحی در بین عموم مردم جابیفته و همه از یک سبک در جشن عروسی های خود پیروی کنند برای من  جذابیتی نداره. به نظرم باید جشن عروسی مطابق سلیقه و خواست عروس و داماد باشه هر چند که دیگران هم از اون استقبال نکنن .

برای اینکه برنامه ریزی بهتری برای دیزاین یک جشن عروسی داشته باشیم باید اول لیست مواردی رو که میخوایم در طراحی بی نظیر یه جشن عروسی داشته باشیم رو لیست کنیم.

من میخوام که صندلی عروس و داماد خاص باشه . همین طور دوست دارم فضاهایی رو ایجاد کنم که عروس و داماد ومهمان ها بتونن به راحتی برای عکاسی ازاون فضا استفاده کنن. در کنار همه این ها نشیمن گاه عروس و داماد و صندلیشون هم باید طراحی و تزئین شده باشه. این چند تا تصویری که براتون گذاشتم به نظرم ایده های خوبی میتونه بهتون بده.

1 . گل های میخک یا هر گل طبیعی که سبک هم باشه رو  برداید و با هاشون ریسه بسازید.

دیزاین جشن عروسی

یک قاب عکس مثل قاب های زیر ایده خوبی میتونه برای شما باشه .

3. نشیمن گاه عروس و داماد بسته به نوع دیزاین و بک گراند میتونه طرح های متفاوتی باشه اینجا من چند نمونه رو براتون گذاشتم.

4 . از آرک های بادکنکی هم برای سن و یا سکویی که عروس و داماد قرار می گیرن میشه استفاده کرد.

4. این ایده هم مربوط به بک گراند و تشیمنگاه عروس و داماد میشه اما این بار از ریسه های لامپی کوچک استفاده کردیم.

من دوست دارم که از شمع هم تا جایی که امکان داره دراین طراحی کمک بگیرم . زیرا معتقدم که نور شمع و گرمای اون آرامش بخش هم برای مهمان ها و هم برای عروس وداماد خواهد بود .چند تا ایده شمع آرایی رو براتون گذاشتم که هم روی میز و هم جاهای مختلف می تونید استفاده کنید.

یکی از چیزهایی که مهمون ها خیلی دوست دارن گرفتن هدیه ، گیفت جشن عروسی هست. این گیفت می تونه یه شاخه گل باشه یا میتونه جذاب تر و خاص تر به عنوان یه یاد بود به مهمان های این جشن باشکوه تقدیم بشه .

برای خودتون  و ساقدوش ها تون دستبند تدارک ببینید اگه حوصله و همچنین هزینه اش رو دارید به جای گیفت میتونید این دستبندهارو برای همه مهمان هاتون در نظر بگیرید.

علاوه بر کیک هایی که در جشن تولد ها استفاده میشه و تقریبا در هر جشنی مرسوم هست. میتونید از کوکی ها که به شکل عروس و داماد پخته میشه هم از مهمان هاتون پذیرایی کنید. این رو هم می تونید به عنوان گیفت در نظر بگیرید و هم میتونید جایگزین کیک جشن عروسی کنید. اگه هم با شیرینی از مهمون هاتون پذیرایی می کنید این خاص بودن شیرینی میتونه برای مهمون هاتون جذاب باشه.

کارت عروسی هم یکی از اجزای جدانشدنی هر عروسی ای محسوب میشه . کارت عروسی ها خیلی بستگی به سلیقه شخصی شما داره من سعی کردم چند مدل متنوع رو براتون بزارم . اگه جشن حنابندان و عروسی دارید و یا جشن پاتختی دارید می تونید از کارت هایی استفاده کنید که چند تایی هستن.

امیدوارم  ایده هایی که برای جشن عروسی در اختیار تون گذاشتیم به کارتون بیاد .

این مطلب توسط تیم محتوایی آقای تولد پخش عمده لوازم جشن و تولد می باشد.

منبع : pinterest.fr

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.