بادکنک آرایی با بادکنک کروم

بادکنک کروم یکی از انواع جدید بادکنک است که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و جای بادکنک‌های ساده و لاتکسی را در بادکنک آرایی گرفته است. بادکنک کروم نیز همانند بادکنک لاتکس از جنس پلاستیک است با این تفاوت که شفافیت بادکنک‌های لاتکسی را ندارد و رنگ آن‌ها بسیار براق است.

همین رنگ براق باعث شده است که بادکنک کروم به یک بادکنک کاربردی برای تزئین تولدها و مهمانی‌ها تبدیل شود و در اغلب بادکنک‌ آرایی‌ها از این نوع بادکنک استفاده می‌شود. به علت رنگ براق این بادکنک، به آن بادکنک متالیک یا بادکنک براق نیز گفته می‌شود.

تنوع رنگی در بادکنک کروم بسیار بالا است و شما می‌توانید این بادکنک‌ها را در هر رنگی که دوست دارید تهیه کنید؛ اما رنگ طلایی، نقره و مشکی به علت براقی چشم‌گیر آن معروف‌تر است و استفاده بیشتری دارد.

اگرچه هزینه بادکنک کروم نسبت به بادکنک‌های لاتکسی بیشتر است، اما باید گفت که این بادکنک‌ها معمولا سایز بزرگ‌تری داشته و مقاوت آن‌ها بیشتر است؛ از این رو بادکنک کروم برای تزئین و بادکنک آرایی بسیار مناسب است.

معمولا از بادکنک کروم در کنار بادکنک‌های فویلی استفاده می‌شود. پر کردن بادکنک کروم با گاز هلیوم نیز یکی از تکنیک‌های مطرح بادکنک‌ آرایی است که می‌توانید با کمک بادکنک کروم هلیومی، یک صحنه براق و رویایی همچون یکی از سکانس‌های انیمیشن‌های دیزنی بسازید.

اگرچه بادکنک کروم بیشتر مناسب جشن تولد بزرگسالان و مهمانی‌های بزرگسالان است؛ اما می‌توانید از آن‌ها در برخی از تم‌های تولد کودکان نیز استفاده کنید.

در ادامه می‌خواهیم چند ایده بادکنک آرایی با بادکنک کروم ارائه کنیم. با کمک این ایده‌ها می‌توانید یک تزئین زیبا و براق با بادکنک کروم داشته باشید. برای داشتن یک بادکنک آرایی زیبا با کمک بادکنک کروم با ما همراه باشید.

بادکنک کروم برای جشن تولد لاکچری

معمولا از بادکنک کروم به رنگ‌های طلایی و مشکی یا نقره‌ای و سفید برای تم تولد لاچری استفاده می‌کنند. این بادکنک‌ها به دلیل براق بودن آن‌ها، جلوه‌ی زیبایی به تولد شما می‌بخشد و رنگ طلایی و براق آن را بسیار مناسب یک جشن تولد لاکچری می‌کند.

می‌توانید طاق بادکنکی به کمک بادکنک کروم بسازید و در پس زمینه میز تولد از آن استفاده کنید. همچنین به هم وصل کردن بادکنک‌ها به صورت آبشاری در کنار یک دیگر می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای تم تولد لاچری و تم طلایی شما باشد.

بادکنک کروم هلیومی

می‌توانید بادکنک کروم را به کمک گاز هلیوم پر کنید و آن‌ها را در هوا معلق کنید. این مدل تزئین بسیار مناسب جشن تولد سورپرایزی و مهمانی‌های بزرگ است. برای آن که بادکنک‌ها جلوه بیشتری داشته باشند می‌توانید از روبان بادکنک بلند استفاده کنید و اینگونه صحنه زیبایی را اجرا کنید. از آن جایی که بادکنک کروم خود براق است، بهتر است از روبان بادکنک براق مثل روبان‌های طلایی رنگ برای این کار استفاده کنید.

اگر امکان پر کردن بادکنک‌ها با گاز هلیوم برای شما فراهم نبود، می‌توانید بادکنک‌ها را با چسب بادکنک به سقف آویزان کنید و یک بادکنک‌ آرایی زیبا و کم هزینه‌تر داشته باشید.

استفاده از بادکنک کروم در کنار بادکنک شیشه‌ای

معمولا در بادکنک آرایی به تنهایی از بادکنک کروم استفاده نمی‌شود. بادکنک کروم به علت براق بودن آن، اگر از تعداد زیادی از آن‌ها استفاده شود؛ برق بیش از حد آن ممکن است برای همه جشن‌ها مناسب نباشد؛ از این رو از بادکنک شیشه‌ای و شفاف در کنار بادکنک کروم استفاده می‌شود.

این تضادی که بین بادکنک شیشه‌ای و بادکنک کروم به وجود می‌آید، آن را به یک بادکنک آرایی جذاب و خیره‌کننده تبدیل می‌کند. می‌توانید از استند بادکنک برای کنار هم قرار دادن بادکنک‌های کروم و بادکنک شیشه ای استفاده کنید.

بادکنک کروم در کنار بادکنک فویلی

بادکنک فویلی نیز یکی از آن بادکنک‌هایی است که در کنار بادکنک کروم استفاده می‌شود. این بادکنک نیز همچون بادکنک کروم براق است و همین موضوع آن را تبدیل به ترکیبی مناسب برای قرارگیری کنار بادکنک کروم در بادکنک آرایی کرده است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.