بادکنک آرایی به کمک چسب بادکنک

چسب بادکنک

چسب بادکنک یکی از آن وسایل پرکاربرد در تزئین تولد و بادکنک آرایی است که می‌توانید با کمک آن کارهای بادکنک آرایی را بسیار ساده‌تر انجام دهید و ایده‌های خلاقانه‌ای را به کمک چسب بادکنک ایجاد کنید.


چسب بادکنک به با نام‌های چسب کریستالی بادکنک، چسب بادکنک آرایی و چسب دو طرفه بادکنک نیز شناخته می‌شود در دو نوع مایع و جامد موجود است و شما می‌توانید آن را از فروشگاه‌های لوازم تولد تهیه کنید یا به صورت آنلاین از سایت فروش لوازم تولد آقای تولد سفارش دهید.


در این مطلب از آقای تولد می‌خواهیم درباره چسب بادکنک و کاربردهای آن صحبت کنیم و چند ایده بادکنک آرایی به کمک چسب بادکنک ارائه دهیم. اگر شما هم به دنبال یک بادکنک آرایی ساده و خلاقانه هستید، در ادامه با ما همراه باشید.


چسب بادکنک نواری چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟


نوع جامد این چسب به صورت نوار چسب است و روی آن چسب‌های دو طرفه به شکل گرد موجود می‌باشد که از هر دو طرف خاصیت چسبندگی دارند.

برای عملکرد بهتر این چسب‌ها بهتر است ابتدا یک طرف آن را از محافظ جدا کرده بدون آن که با دست شما دخالت داشته باشد به بادکنک بچسبانید و سپس طرف دیگر را جدا کرده و به دیوار متصل کنید.


تماس چسب با پوست دست به علت حضور چربی در پوست می‌تواند خاصیت چسبندگی چسب را کاهش دهید؛ از این رو بهتر است هنگام کار با چسب بادکنک کمترین تماس را با دست داشته باشد.


چسب بادکنک مایع چیست و چه کاربردی دارد؟


نوع مایع چسب بادکنک نیز برای بادکنک‌های هلیومی استفاده می‌شود. از آن جایی که گاز هلیوم پس از مدت از شیارهای بادکنک خارج شده و بادکنک خاصیت معلق بودن خود را از دست خواهد داد، با تزریق چسب مایع بادکنک پیش از باد کردن بادکنک هلیومی به درون آن می‌توان جلوی این کار را گرفت و بادکنک مدت زمان بیشتری حالت معلق خود را حفظ خواهد کرد.


برای این کار، قبل از آن که بادکنک را از گاز هلیوم پر کنید، مقداری چسب بادکنک مایع درون بادکنک تزریق کنید و با دست خوب مالش دهید تا به تمام سطح درونی آن برخورد داشته باشد. این چسب پس از خشک شدن یک لایه محافظ نازک درون بادکنک تشکیل می‌دهد و مانع از خروج گاز هلیوم می‌شود؛ به این ترتیب بادکنک هلیومی مدت زمان بیشتری خاصیت معلق بودن خود را حفظ میکند.


ایده‌های بادکنک آرایی با چسب بادکنک


به کمک چسب بادکنک نواری می‌توانید بادکنک‌ آرایی‌های زیبا و ساده‌ای داشته باشید و می‌توان گفت که چسب بادکنک تا میزان قابل توجهی بادکنک آرایی را ساده کرده است. در ادامه برخی از کاربردها و ایده‌های بادکنک آرایی به کمک چسب بادکنک را بررسی می‌کنیم.


چسباندن بادکنک به دیوار


به کمک چسب بادکنک می‌توانید به سادگی بادکنک‌ها را روی دیوار بچسبانید و هر طرحی که می‌خواهید را به وسیله چسب بادکنک روی دیوار ایجاد کنید. این کار بادکنک آرایی شما را بسیار ساده‌تر می‌کند و دیگر لازم نیست نگران نحوه اتصال بادکنک‌ها و بادوام بودن آن باشید.


همچنین از چسب بادکنک نواری برای اتصال بادکنک‌های فویلی بزرگ در پس زمینه تولد استفاده می‌شود. اگر بادکنک شما کوچک است استفاده از یک چسب برای اتصال آن کافی است؛ اما اگر از بادکنک‌هایی در سایت بزرگ استفاده می‌کنید، بهتر است از چند چسب بادکنک استفاده کنید.


استفاده از چسب بادکنک به جای بادکنک هلیومی


استفاده از بادکنک هلیومی و معلق بودن آن می‌تواند جلوه زیبایی به تولد شما ببخشد؛ اما از آن جایی که هزینه بادکنک هلیومی کمی بیشتر از سایر بادکنک‌هاست شاید با توجه به بودجه شما انتخاب مناسبی نباشد؛ اما جای نگرانی نیست.


شما می‌توانید به کمک چسب بادکنک و اتصال بادکنک‌ ساده به سقف، فضایی شبیه به هنگامی که از بادکنک هلیومی استفاده می‌کنید بسازید. برای زیبایی و جلوه بیشتر می‌توانید از روبان بادکنک بلند استفاده کنید.


استفاده از چسب بادکنک برای ساخت استند بادکنک


با کمک چسب بادکنک می‌توانید استند‌های بادکنکی زیبایی برای تولد بسازید. کافی است طرحی که می‌خواهید به عنوان استند از آن استفاده کنید را روی یک مقوا نسبتا مقاوم برش دهید و سپس بادکنک‌ها را به کمک چسب بادکنک روی آن بچسبانید؛ به همین راحتی استند بادکنکی شما آماده‌ است.


بادکنک آرایی با کمک موار بادکنک


نوع دیگری از چسب بادکنک نیز وجود دارد که به اسم نوار بادکنک مشهور است. این نوار از سوراخ‌های ریزی تشکیل شده است که می‌توانید انتهای بادکنک ساده یا بادکنک کروم را به آن وصل کنید. نوار بادکنک برای بادکنک آرایی و ساخت طاق بادکنک بسیار مناسب است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.