بادکنک آرایی ساده

بادکنک آرایی ساده

بادکنک آرایی و تزئین با بادکنک یکی از آن کارهایی است که تقریبا برای هر مناسبت و مهمانی‌ای مناسب است. از جشن عروسی گرفته تا تولد و افتتاحیه گرفته تا جشن‌های ملی و مذهبی می‌توان از بادکنک آرایی برای تزئین جشن استفاده کرد.


تنوع زیادی که در سبک‌های بادکنک آرایی وجود دارد، باعث شده است که به یکی از محبوب‌ترین تزئینات برای مراسم‌ها تبدیل شود. بادکنک‌ آرایی از انواع ساده تا پیچیده‌ترین حالت آن می‌تواند زیبایی خاصی به مهمانی‌های شما ببخشد.

امروزه به دلیل تنوع بسیار زیادی که در انواع بادکنک و رنگ‌های آن وجود دارد، تنوع بادکنک آرایی نیز بالا رفته است. سبک‌های مثل استفاده از طاق بادکنک، استند بادکنک، بادکنک آرایی به کمک بادکنک ماری، بادکنک‌های هلیومی و … همگی جزو سبک‌های پرطرفدار بادکنک آرایی هستند.


معمولا اجرای طرح‌های پیچیده‌تر بادکنک ‌آرایی به راحتی ممکن نیست و نیاز به یک طراح تزئینات تولد خواهید داشت. معمولا شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات هزینه بالایی را دریافت می‌کنند و گاهی برای بادکنک آرایی یک مهمانی تا سقف دو میلیون تومان نیز باید هزینه کنید.


اما جای نگرانی نیست؛ امروز می‌خواهیم در مورد بادکنک آرایی ساده صحبت کنیم و ایده‌هایی را مطرح می‌کنیم که شما به راحتی می توانید در خانه و با هزینه‌ای بسیار کمتر اجرا کنید. هنگامی که خود بادکنک آرایی جشن را انجام دهید، تنها هزینه‌ای که باید پرداخت کنید، هزینه بادکنک‌ها و تجهیزات است که می‌توانید آن‌ها را به راحتی از یک فروشگاه لوازم تولد و یا به صورت اینترنتی از فروشگاه آقای تولد تهیه کنید.

اگر شما هم به دنبال یک بادکنک آرایی ساده اما زیبا برای جشن تولد یا مراسم خود هستید، در ادامه با ما همراه باشید.


بادکنک‌ آرایی به صورت طاق

بادکنک آرایی ساده

یکی از سبک‌های بادکنک آرایی که مناسب مراسم عروسی و افتتاحیه‌ها است، بادکنک آرایی به صورت طاق است. در این سبک ابتدا پایه و اسکلت بادکنک آرایی را که معمولا از جنس فلز است قرار می‌دهند. این پایه در طرح‌های حلالی شکل، مستطیل و دایره موجود می‌باشد و به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید.


سپس بادکنک‌‌ها را با کمک نوار بادکنک به یکدیگر متصل می‌کنند و روی این طاق قرار می‌دهند؛ به صورتی که تمام قسمت‌های فلزی آن پوشانده شود و اثری از آن باقی نماند. هنگام اجرای این سبک از بادکنک آرایی باید دقت داشته باشید که رنگ‌های بادکنک به کار رفته با یکدیگر هماهنگی داشته باشند و مطابق با رنگ تم جشن شما انتخاب شود.


ریسه‌ بادکنکی


یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید برای بادکنک آرایی استفاده کنید نصب بادکنک‌ها کنار یکدیگر و آویزان کردن آن‌ها به صورت ریسه است. این سبک از بادکنک آرایی برای تزئین جشن تولد بسیار مناسب است به با این تکنیک می‌توانید تمام فضای خانه را تزئین کنید.


برای انجام راحت‌تر این کار می‌توانید از نوار و چسب‌ بادکنک استفاده کنید. نوارهای بادکنک از جنس پلاستیک بی رنگ هستند و سوراخ‌هایی به صورت منظم روی آن قرار دارد که می‌توانید بادکنک را در آن قرار دهید.


استند بادکنک


استند بادکنک یکی از آن وسایلی است که با کمک آن می‌توانید به راحتی بادکنک آرایی انجام دهید. این استندها از جنس پلاستیک و در مدل‌ها و سایزهای مختلف موجود می‌باشند. برخی مدل‌ها مناسب نصب روی دیوار هستند و برخی برای قرار دادن روی میز تولد یا به صورت ایستاده.


معمولا از بادکنک‌های ساده و بادکنک کروم برای تزئین با استند استفاده می‌شود؛ اما اگر می‌خواهید بادکنک‌های فویلی را روی استند نصب کنید باید از استند مخصوص آن استفاده کنید.


بادکنک هلیومی

یکی از کارهایی که می‌توانید برای بادکنک آرایی ساده انجام دهید، استفاده از بادکنک هلیومی است. از آن جایی که گاز هلیوم از هوا سبک‌تر است، این بادکنک‌ها روی هوا معلق می‌مانند و زیبایی خاصی به مهمانی شما می‌بخشند.


می‌توانید انواع بادکنک را با گاز هلیوم پر کنید؛ اما بادکنک‌ فویلی و بادکنک کروم برای این کار مناسب‌تر هستند. اگر می‌خواهید بادکنک‌های هلیومی را به سقف بچسبانید، پیشنهاد ما به شما استفاده از روبان بادکنک بلند است تا جلوه زیبایی را به نمایش بگذازید؛ اما اگر می‌خواهید بادکنک هلیومی شما روی زمین بماند باید از حلقه‌ فلزی بادکنک در انتهای نخ بادکنک استفاده کنید تا سنگین شود و به هوا نرود.


بادکنک آرایی به کمک چسب بادکنک


چسب بادکنک یکی از آن ابزارهایی است که کمک بسیار زیادی در بادکنک آرایی به شما می‌کند. این چسب‌ها خاصیت چسبندگی در هر دو طرف چسب را دارند و طوری طراحی شده است که پس از چسبیدن به روی دیوار و سقف، آسیبی به رنگ دیوار وارد نکند و به راحتی جدا شود.

از آنجایی که استفاده از بادکنک هلیومی هزینه نسبتا بیشتری به همراه خواهد داشت، می‌توانید بادکنک‌های خود را به وسیله چسب بادکنک به سقف آویزان کنید و بادکنک آرایی ساده و دلنشینی داشته باشید.


همچنین می‌توانید از چسب بادکنک برای چسباندن بادکنک به دیوار استفاده کنید و طرح‌های زیبایی را با کمک بادکنک روی دیوار ایجاد کنید.


بادکنک آرایی به کمک بادکنک ماری

بادکنک ماری از آن بادکنک‌هایی است که به دلیل فرم پذیری بسیار بالای آن یک گزینه مناسب برای بادکنک آرایی به شمار می‌رود. به کمک بادکنک ماری می‌توانید طرح‌های بسیار زیبایی را تشکیل دهید که در اینجا می‌توانید ایده‌هایی جهت تزئین تولد با بادکنک ماری را مشاهده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.