باکس شکلات ولنتاین

باکس شکلات

ولنتاین فرصت مناسبی است برای ابراز علاقه و عشق به کسانی که دوستشان داریم چه بهتر که در کنار ابراز محبت کلامی، هدیه‌ای را نیز برای این روز تدارک ببینیم.


شکلات یکی از متداول‌ترین انواع هدیه است که در این روز مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید شکلات‌ها را با تزئین زیبا به صورت باکس شکلات به یکدیگر هدیه دهید.


معمولا شکلات‌های ولنتاین را در جعبه‌ای مقوایی یا چوبی می‌چینند و به شکلی زیبا آن را با استفاده از پوشال، روبان، گل خشک و قلب‌های فانتزی می‌آرایند.


تم رنگی‌ای که برای تزئین شکلات استفاده می‌شود، معمولا قرمز است و در برخی از موارد از رنگ‌های متضاد آن مثل مشکی و سفید نیز در کنار قرمز استفاده می‌شود.


نوع شکلات بسته به سلیقه مخاطب دارد اما معمولا از شکلات‌هایی مثل kit kat، kinder، tublerone و snichers استفاده می‌شود که اکثر افراد ‌آ‌ن را دوست دارند.


در چند سال اخیر که نوتلا نیز بسیار محبوب شده است، شیشه‌های شکلات نوتلا در باکس شکلات ولنتاین خودنمایی می‌کنند.


برخی از شیرینی فروشی‌ها و کافه قنادی‌ها نیز با نزدیک شدن به این روز، شکلات‌های دست‌ساز را تولید می‌کنند و آن‌ها را در بسته بندی‌های مناسب ولنتاین عرضه می‌کنند.


برخی از فروشندگان نیز خود شروع به ساخت پک‌های شکلات ولنتاین می‌کنند و شکلات‌های مختلف را در پک‌هایی زیبا قرار می‌دهند و جعبه‌ی شکلات را با وسایل مختلف تزئین می‌کنند و این پک‌های آماده را به فروش می‌رسانند.


خود شما هم می‌توانید این پک‌ها را با سلیقه خودتان آماده کنید و پک اختصاصی خود را هدیه بدهید. تنها کافی است شکلات‌های مورد نظر خود را به همراه یک جعبه زیبا و وسایل تزئین تهیه کرده و با یک آرایش زیبا در کنار یکدیگر قرار دهید.

باکس شکلات


برخی از افراد نیز خود به سراغ درست کردن شکلات‌های دستی و خانگی می‌روند و یک باکس شکلات فوق‌العاده را به کسی که دوستش دارند هدیه می‌دهند.ایده‌هایی برای تزئین باکس شکلات ولنتاین

باکس شکلات ولنتاین


چیدن شکلات‌ها درون جعبه


یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید برای تزئین باکس شکلات‌های ولنتاین انجام دهید، چیدن شکلات‌ها درون جعبه است.


یک جعبه مناسب، ترجیحا قلبی شکل تهیه کنید و کف آن را با پوشال‌های رنگی بپوشانید. حال شکلات‌هایی که تهیه کرده‌اید را درون جعبه به شکلی مرتب و زیبا بچینید.


می‌توانید از گل‌های کاغذی و گل خشک نیز بر روی شکلات‌ها استفاده کنید. در کنار شکلات‌ها می‌توانید یک کارت پستال زیبا نیز قرار دهید.

باکس شکلات همراه گل


باکس شکلات همراه با گل طبیعی


گل‌ نیز یکی دیگر از هدیه‌های متداول روز ولنتاین است. شما می‌توانید از گل‌های طبیعی نیز در باکس شکلات ولنتاین استفاده کنید. تنها کافی است چند شاخه گل تهیه کرده و آن‌ها را در وسط جعبه مقوایی بچینید و شکلات‌ها را در اطراف آن قرار دهید.


همچنین می‌توانید با گل‌ آرایی درون جعبه را تزئین کرده و شکلات‌ها را میان گل‌ها قرار دهید.

باکس شکلات دسته گل


چیدن شکلات‌ها به شکل دسته گل


یکی دیگر از تزئیناتی که این روزها بسیار پرطرفدار شده است، تزئین شکلات‌ها به شکل دسته گل است. با استفاده از کاغذ کشی و مقداری چسب، شکلات‌ها را به شکل یک دسته گل زیبا در کنار هم قرار دهید. از روبان‌های پاپیون شو می‌توانید برای تزئین استفاده کنید.

باکس شکلات بالونی


باکس شکلات به شکل بالون


این ایده فوق‌العاده و زیبا را می‌توانید با کمک وسایلی ساده به راحتی اجرا کنید و یک باکس شکلات جذاب درست کنید.


انتهای رمان یک بادکنک هلیومی را به کف جعبه مقوایی بچسبانید و کف جعبه را با پوشال بپوشانید. حال شکلات‌‌ها را درون جعبه بچینید و به وسیله آب نبات چوبی یا هر شکلات دیگری، جعبه را به بادکنک وصل کنید تا شکل یک بالون را به خود بگیرد.


از رمان‌ها و کاغذ کشی برای تزئین درون و اطراف جعبه می‌توانید استفاده کنید.

استند شکلات


استند شکلات


این ایده نیز بسیار ساده ولی در عین حال فوق‌اعاده است. روی یک مقوا طرح قلب و یا هر طرح دلخواهی که دوست دارید را بکشید و آن را با قیچی ببرید.


حال شکلات‌های خود را با چسب روی طرح مورد نظر بچسبانید. می‌توانید این استند را روی دیوار آویزان کنید و یک سورپرایز ولنتاینی ترتیب بدهید.

شکلات توت فرنگی


باکس شکلات دست ساز توت فرنگی


شکلات‌های توت فرنگی یکی از انواع محبوب شکلات‌های خانگی به حساب می‌آیند که شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را خودتان درست کنید.


تنها کافیست تمام سطح توت فرنگی‌ها را آغشته به شکلات، ترجیحا نوتلا، کنید و مدتی در یخچال قرار دهید تا سفت شود. سپس آن‌ها را تزئین کرده و درون جعبه قرار دهید.


شکلات یکی از اصلی‌ترین هدیه‌های ولنتاین به شمار می‌رود. شما می‌توانید با ایده‌های خلاقانه‌ شکلات‌ها را تزئین کرده و یک باکس شکلات ولنتاین زیبا را هدیه بدهید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.