برف شادی برای تولد

یکی از آیتم‌های جذاب و فوق العاده برای جشن تولد، برف شادی هست. این وسیله هم برای کودکان جذابیت بالایی دارد و هم برای بزرگسالان. از برف شادی می‌توانید در مناسبت‌های مختلف مثل تولد، عروسی، افتتاحیه‌ها یا حتی برای سرگرمی کودکان استفاده کنید.


با کمک برف شادی می‌توانید جلوه‌های زیبایی را برای عکاسی در جشن تولد به وجود آورید و عکس‌های به یاد ماندنی را ثبت کنید. از آن جایی که برای ساخت برف شادی از ترکیبات شیمیایی استفاده می‌شود، هنگام استفاده از آن در جشن تولد باید به چند نکته توجه داشت و احتیاط کرد.


در ادامه به سراغ چند ایده جذاب با برف شادی برای تولد و نکات مهمی که هنگام استفاده از آن باید رعایت کنید می‌رویم. اگر قصد برگزاری یک تولد دارید و می‌خواهید از برف شادی استفاده کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

برف شادی


برف شادی چگونه درست می‌شود؟

برف شادی از ترکیب گازهای بوتان، ایزوپروپان و پروپان به همراه ترکیبات شیمیایی دیگر و یک ماده فوم مانند و آب تشکیل شده است.


هنگامی که اسپری از قوطی خارج می‌شود، به علت حذف عامل فشار، گازها انبساط پیدا کرده و به صورت فوم خارج می‌شوند.


شرکت‌های داخلی و خارجی زیادی اقدام به تولید برف شادی می‌کنند و در بازار برند‌های مختلفی را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید از آن جایی که برف شادی از مواد شیمایی و قابل اشتعال تشکیل شده است، حتما از یک برند معتبر استفاده کنید تا خطرات آن را به حداقل برسانید و سلامت خود و دیگران را در خطر قرار ندهید.


استفاده از برف شادی در جشن تولد


برف شادی یکی از آیتم‌هایی است که نه تنها برای بچه‌ها هیجان انگیز است؛ بلکه مورد توجه بزرگترها نیز واقع شده است.


استفاده از برف شادی برای جشن تولد می‌تواند ایده‌ای فوق العاده باشد. می‌توانید از آن در یک جشن تولد سورپرایزی استفاده کنید و با ورود متولد آن را اسپری کنید؛ البته توجه داشته باشید که اسپری مستقیم برف شادی روی صورت خطرات جدی به همراه خواهد داشت. از اسپری مستقیم آن خودداری کنید و تنها از فاصله حداقل نیم متری آن را به سمت بالا اسپری کنید.


همچنین می‌توانید از برف شادی هنگام عکاسی و فیلم برداری از جشن تولد استفاده کنید. با کمک اسپری برف شادی می‌توانید جلوه‌های زیبایی برای عکاسی آماده کنید و یک تولد برفی را تجربه کنید.

برف شادی

اگر تم تولد شما از انیمیشن فروزن الهام گرفته شده است، استفاده از برف شادی را فراموش نکنید. به کمک برف شادی می‌توانید حال و هوای طبیعی‌تری به تم تولد خود ببخشید.


برف شادی برای کودکان بسیار هیجان انگیز است. می‌توانید در تولد کودکان از آن استفاده کنید و هنگامی که بچه‌ها مشغول بازی هستند، آن را اسپری کنید.


برند‌های زیادی اقدام به تولید برف شادی کرده اند که در سال‌های اخیر بسته بندی‌های خلاقانه‌ای را برای آن طراحی کرده اند و شما می‌توانید با توجه به تم انتخابی تولد، برف شادی را نیز انتخاب کنید و از قوطی‌هایی با طرح انیمیشن مورد نظر استفاده کنید.

نکات مهم هنگام خرید و استفاده از برف شادی


همانطور که گفتیم برف شادی از ترکیبات شیمیایی تشکیل شده است؛ پس هنگام خرید آن باید به معتبر بودن برند توجه کرد. برند‌های معتبر علاوه بر اینکه خیال شما را از ریسک‌های احتمالی مانند آتش سوزی و حساسیت‌ها راحت می‌کنند، از موادی تشکیل شده اند که روی لباس و وسایل رد به جا نمی‌گذارند و دیگر نگران لک شدن لباس بر اثر برف شادی نباشید.


هیچ گاه از برف شادی در کنار آتش استفاده نکنید. از آن جایی که برف شادی از گازهای قابل اشتعال تشکیل شده است، استفاده از آن در کنار آتش می‌تواند باعث آتش سوزی شود. توجه داشته باشید که هنگامی که شمع تولد روشن است، روی آن برف شادی اسپری نکنید. همچنین قوطی برف شادی را پس از استفاده درون آتش نیاندازید.

برف شادی را هیچگاه به طور مستقیم به سمت صورت اسپری نکنید. برخورد برف شادی با چشم می‌تواند باعث سوزش و تحریک چشم شود. همیشه برف شادی را از فاصله حداقل نیم متری با افراد اسپری کنید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود.


در صورت برخورد مستقیم برف شادی با چشم، چشم‌ها را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه با آب بشورید و در صورت ادامه داشتن قرمزی چشم و اثار حساسیت حتما به پزشک مراجعه کنید.

برخورد برف شادی با پوست نیز می‌تواند برای برخی از افراد ایجاد حساسیت را به همراه داشته باشد. در صورت مشاهده قرمزی پوست پس از برخورد با برف شادی، ابتدا ناحیه برخورد را با آب و صابون شسته و در صورت ادامه داشتن علائم با پزشک مشورت کنید.

از آن جایی که ذرات شیمیایی برف شادی در هوا پخش می‌شوند، برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند می‌تواند حساسیت زا باشد. تا حد امکان از برف شادی در فضای بسته استفاده نکنید و در صورت امکان بلافاصله پس از استفاده از برف شادی پنجره ها را باز بگذارید تا هوا جریان پیدا کند.


به هیچ عنوان از برف شادی را به صورت مستقیم به سمت صورت اسپری نکنید. این کار می‌تواند باعث ایجاد مشکل در تنفس و در برخی از موارد حتی خفگی شود.

برف شادی برای مبتلایان به آسم می‌تواند بسیار خطرناک باشد. در صورتی که در مهمانی شما فرد مبتلا به آسمی حضور دارد، از برف شادی استفاده نکنید و نخ شادی و بمب‌های شادی را جایگزین آن قرار دهید و یا قبل از استفاده از آن، فرد مبتلا را در جریان قرار دهید.


توجه داشته باشید که برف شادی یک ماده تماماً شیمیایی است پس به هیچ عنوان نباید خورده شود. خوردن برف شادی باعث ایجاد مسمومیت می‌شود. پس اگر در مهمانی کودکان زیر سه سال حضور دارند، حتما توجه داشته باشید که ذرات به جا مانده از برف شادی را به سمت دهان نبرند و دست‌های کودکان را نیز پس از استفاده از برف شادی در جشن بشورید.


همچنین از برف شادی در مجاورت مواد غذایی، خوراکی‌ها و به خصوص کیک تولد استفاده نکنید و در صورت برخورد آن با مواد غذایی لایه رویی مواد را جدا کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.