برگزاری تولد با تم بهاری

هر سال با رسیدن فصل بهار، طبیعت بی جان، جان دوباره می‌گیرد و همه جا سرسبز می‌شود؛ هوا رو به خنکی می‌رود و زیبایی‌های طبیعت دو چندان می‌شود.


از آنجایی که در این فصل زیبا، افراد علاقه بسیار زیادی به گذراندن وقت خود در فضای آزاد دارند و دوست دارند از زیبایی‌های این فصل بیشترین بهره را ببرند، بهتر است که اگر به دنبال برگزاری مهمانی هستیم، آن را در فضای باز برگزار کنیم.


در ادامه چند ایده زیبا برای متولدین این فصل معرفی می‌کنیم تا بتوانند تولد خود را در یک فضای باز، همراه با تم تولد بهاری برگزار کنند.

تم تولد بهاری


نکات مهم درباره تم تولد بهاری


قبل از هرچیزی باید باید این نکته را بگوییم؛ اگر شما شانس این را داشته ‌اید که در فصل بهار به دنیا بیایید، داشتن یک جشن تولد در فضای باز را از دست ندهید.


فصل بهار یکی از زیباترین فصل‌های سال است و با توجه به آب‌وهوای مطبوعی که دارد، کاملا مناسب برگزاری جشن‌های بیرون از خانه است؛ پس اگر به دنبال برگزاری یک جشن تولد هستید، پیشنهاد ما به شما برگزاری تولد در فضای باز است.

می‌توانید تولد را در باغ برگزاری کنید و یا اگر امکان برگزاری آن در باغ نبود، پارک و طبیعت آزاد نیز گزینه مناسبی است.


هنگام برگزاری تولد در فضای باز باید این نکته را در نظر داشته باشید که مهمانان شما در آسایش و آرامش باشند و همه وسایل مورد نیاز را از قبل به همراه داشته باشید.


حتما پیش از برگزاری تولد از وضعیت آب‌وهوا مطلع باشید تا با یک باران غیرمنتظره جشن شما بهم نریزد.


اگر به دنبال یک تم تولد بهاری هستید، باید رنگ‌های جیغ و پررنگ را فراموش کنید. در تم تولد بهاری بیشتر از رنگ‌های ملایم و پاستیلی استفاده می‌شود و هر تعداد رنگی که بخواهید را می‌توانید در این تم جای دهید؛ به شرط آنکه تیره نباشند و جزو رنگ‌های شاد باشند.


استفاده از المان گل در تم تولد بهاری پیشنهاد می‌شود؛ از آنجایی که در فصل بهار گل‌ها و سبزه‌ها در طبیعت می‌رویند، استفاده از این المان حال و هوای بهاری به تم تولد شما می‌بخشد.


می‌توانید از گل‌های طبیعی برای تم تولد بهاری خود استفاده کنید و محوطه تولد را گل آرایی کنید؛ از آنجایی که گل‌های طبیعی هزینه بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت استفاده از گل‌های کاغذی و گل دکوراتیو نیز جایگزین خوبی به حساب می‌آید.


تم تولد بهاری


در ادامه چند ایده برای تم تولد بهاری پیشنهاد می‌کنیم.


گل آرایی


گل یکی از المان‌های اصلی تم تولد بهاری است. می‌توانید از گل‌های طبیعی روی هر میز استفاده کنید و طراوت و شادابی به فضای مهمانی خود ببخشید.


ریسه تولد


ریسه‌های تولد با تم بهاری شما باید از رنگ‌های تم پیروی کند. می‌توانید از ریسه‌های کاغذی با رنگ‌های ملایم و پاستیلی استفاده کنید.

ریسه تولد


همچنین می‌توانید به کمک کاغذ رنگی، خود ریسه‌هایی با طرح گل بسازید و حال و هوای بهاری را به تم خود اضافه کنید.


بادکنک آرایی


بادکنک‌های تم بهاری هم می‌تواند از بادکنک‌های پاستیلی در رنگ‌های مختلف استفاده کنید. بادکنک‌های پاستیلی، برخلاف بادکنک کروم، رنگ‌های روشنی دارند و براق نیستند و مناسب تم تولد بهاری اند.


اگر تولد شما در فضای باز برگزار می‌شود، پیشنهاد ما به شما استفاده از گاز هلیوم برای بادکردن بادکنک است. برای آن که بادکنک شما در هوا آزاد نشود، می‌توانید از حلقه بادکنک استفاده کنید.


یکی دیگر از خلاقیت‌هایی که می‌تواند برای بادکنک‌ آرایی تم تولد بهاری انجام دهید، ساخت بادکنک به شکل میوه‌های مختلف است. در زیر دو نمونه از بادکنک آرایی به شکل میوه را نمایش می‌دهیم.


بک گراند


برای آنکه عکس‌های زیباتری داشته باشید، بهتر است در پشت میز تولد از بک گراند استفاده کنید. می‌توانید بک گراند را با کمک ربان‌های رنگی بسازید؛ توجه داشته باشید که از ربان‌هایی با رنگ‌های مات و پاستیلی استفاده کنید.


استفاده از پرده‌های دکوراتیو نیز گزینه خوبی برای ساخت بک گراند تم تولد بهاری است؛ به شرط آنکه از نوع براق آن استفاده نکنید.


به کمک کاغذ کشی نیز می‌توانید بک گراندی با طرح رنگین کمان بسازید.


از گل‌های طبیعی نیز می‌توانید برای ساخت بک گراند استفاده کنید. این گل‌ها را به یکدیگر با کمک نخ آویزان کرده و یک بک گراند طبیعی و مناسب با تم تولد بهاری طراحی کنید.


تاج گل


به جای استفاده از کلاه تولد، می‌توانید از تاج گل‌های طبیعی یا مصنوعی برای تولد استفاده کنید. به تعداد مهمانان از این تاج گل‌ها تهیه کنید و تم تولد بهاری خود را زیباتر کنید.

تاج گل


کیک تولد


کیک تولد شما نیز باید با تم تولد بهاری هماهنگی داشته باشد. می‌توانید کیک‌های با طرح گل و رنگ‌های روشن سفارش دهید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.