بسته بندی کادو تولد

تزئين و بسته بندی کادو تولد یکی از مواردی است که سلیقه زیادی لازم دارد و تقریبا اغلب افراد پیش از آن که کادو تولد را به کسی بدهند، صرف نظر از نوع کادو، وقت بسیار زیادی را صرف بسته‌بندی و تزئین کادو می‌کنند.


در برخی از موارد نیز، مغازه‌دارها هنگام تحویل هدیه، اگر بخواهید آن را کادو خواهند کرد؛ البته در سال‌های اخیر، طرح‌های متنوع و حرفه‌ای‌تری برای تزئین کادو به وجود آمده است و افراد اهمیت بیشتری به تزئین و بسته‌ بندی کادو می‌دهند؛ از این رو تزئین کردن کادو به یک شغل پردرآمد و جدید تبدیل شده است. شما می‌توانید چه در فضای مجازی و چه در دنیای واقعی، افرادی را پیدا کنید که کار تزئین و بسته بندی کادو را برای شما انجام دهند.


اگر در گذشته بسته بندی کادو تنها محدود به کاور کردن آن با کاغذ کادو بود، باید گفت که امروزه طرح‌های بسیار زیادی برای بسته بندی کادو وجود دارد. ایده‌های ساده و خلاقانه‌ای که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید هدیه‌های بسیار زیبا و چشم‌نوازی را تزئین کنید. در ادامه برخی از این ایده‌ها را با هم بررسی می‌کنیم.

ایده‌های تزئین کادو تولد


ساده‌ترین ایده برای تزئین و بسته بندی کادو تولد، استفاده از کاغذ کادو است. این روش از قدیم استفاده می‌شد و همچنان نیز یکی از راحت‌ترین و سریع‌ترین ایده‌ها برای بسته بندی کادو تولد است.


در گذشته بیشتر از کاغذ کادو طرح‌دار و رنگی برای بسته بندی استفاده می‌شد اما امروزه تمایل افراد به استفاده از کاغذ کادو تک رنگ، به خصوص رنگ کاهی و مشکی است. بسته بندی با کاغذ کادو، کار بسیار ساده‌ای است و شما می‌توانید به راحتی و به کمک چسب نواری، هدیه خود را با کاغذ کادو تزئین کنید.


همچنین می‌توانید از آیتم‌هایی مثل گل خشک، میوه خشک شده، برگ و گل طبیعی نیز برای تزئین کاغذ کادو استفاده کنید.

تزئین کادو تولد

در برخی از موارد نیز پس از آن که هدیه را به کمک کاغذ کادو بسته بندی کردید، می‌توانید با کمک روبان، روی آن پاپیون درست کنید. شاید گره زدن پاپیون در ابتدا سخت به نظر برسد، اما به کمک تصویر زیر می‌توانید به راحتی یک پایپون زیبا روی کادو خود درست کنید؛ استفاده از روبان پاپیون شو نیز می‌تواند جایگذین مناسب و راحت باشد.

بسته بندی کادو


بعد از کاغذ کادو، متداول‌ترین و پرکاربردترین وسیله تزئین کادو تولد، جعبه کادو و ساک دستی است. این دو آیتم چند سالی است که پای ثابت بسته بندی و تزئین کادو تبدیل شده اند. جعبه کادو در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است. نوع متداول آن جعبه کادو مقوا به شکل مستطیل است که در سایز‌های مختلف موجود می‌باشد.


معمولا درون جعبه کادو را با پوشال یا گل خشک می‌پوشانند و سپس هدیه را درون آن قرار می‌دهند. اگر فرصت کافی برای بسته بندی کادو ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از جعبه کادو است.


ساک‌ دستی نیز چند سالی است بین آیتم‌های تزئین هدیه دیده می‌شود. از این آیتم هم می‌توانید به عنوان وسیله بسته بندی کادو استفاده کنید و هم می‌توانید کادو‌های تزئین شده را در آن قرار دهید و به راحتی حمل کنید.


استفاده از ساک دستی هنگامی که چند وسیله متفاوت را می‌خواهید هدیه بدهید یا کادو را در محیط بیرون هدیه می‌دهد، می‌تواند گزینه مناسبی باشد؛ زیرا حمل کادوها را ساده‌تر می‌کند.


استفاده از تکنیک کلاژ برای بسته بندی کادو تولد نیز یکی از آن ایده‌های خلاقانه است که هر آدمی را به وجد میاورد. می‌توانید هدیه را با یک کاغذ کادو ساده بسته‌بندی کنید و روی آن را به کمک ابزار مختلف تزئین کنید.
به عنوان مثال استفاده از بادکنک لاتکس رنگی برای تزئین کادو ایده‌ای بسیار جذاب و فراموش‌ نشدنی است.

همچنین می‌توانید با کنک کاغذ رنگی، طرح‌هایی مثل ریسه تولد، کیک تولد و شمع تولد را روی کادو ایجاد کنید.
اگر قصد هدیه دادن به کودک را دارید، باید خلاقیت خود را بالا ببرید و رنگ‌های شاد و جذابی را برای تزئین هدیه انتخاب کنید. به عنوان مثال می‌توانید جعبه هدیه را به شکل یک شخصین کارتونی یا یکی از حیوانات دربیاورید.


همچنین می‌توانید پا را فراتر از مرز‌های خلاقیت گذاشته و از ایده‌هایی کاملا جدید و ناب برای تزئین کادو تولد استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید مسیر مسابقه را روی بسته بندی کادو رسم کنید و ماشین روی آن بچسبانید در زیر دو نمونه از این تزئین را برای شما نمایش می‌دهیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.