ترند‌های تولد دخترانه ۲۰۲۱

روز تولد یکی از آن جشن‌هایی است که برای همه افراد، فارغ از سن و جنسیت، روز بسیار مهمی به حساب می‌آید و همه ما از کودکی در طول سال منتظر رسیدن این روز بوده ایم.


برگزاری جشن در این روز می‌تواند لذت آن را چند برابر کند و چه بهتر که این روز را در کنار دوستان و خانواده جشن بگیریم. امروزه برگزاری جشن تولد مانند سابق تنها محدود به تزئین با بادکنک و خرید کیک نمی‌شود و تزئین‌های ساده جای خود را به تم‌های تولد داده اند.

تم‌های تولد هرساله تغییرات زیادی می‌کنند و با توجه به اتفاقات آن سال ترند‌های مختلفی دارند. با آغاز سال ۲۰۲۱ نیز تم‌های مختلفی برای تولد و مهمانی‌ها ترند شدند که هر کدام زیبایی‌ خاص خود را دارند.


اگر شما هم قصد برگزاری یک تولد زیبا با تمی جدید و خاص را دارید؛ در ادامه با ما همراه باشید تا محبوب‌ترین ترند تم تولد دخترانه ۲۰۲۱ را معرفی کنیم.


تم تولد دخترانه ۲۰۲۱


با آغاز سال ۲۰۲۱ با اینکه تقریبا تمام جهان همچنان درگیر کرونا بودند؛ اما باعث نشد که تولد‌ها برگزار نشوند؛ در این سال برگزاری تولد در محیط باز بسیار رواج پیدا کرد و اغلب مهمانی‌ها در فضای آزاد برگزار می‌شوند. در ادامه برخی از معروف‌ترین تم تولد دخترانه ۲۰۲۱ را معرفی می‌کنیم.


تیک تاک پارتی


امروزه تیک تاک به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین جوانان به خصوص دختران تبدیل شده است و افراد با ساخت ویدیو‌هایی از خود و به اشتراک گذاری آن در این شبکه اجتماعی، با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کند.


تیک تاک می‌تواند ایده‌ای فوق العاده برای تم تولد دخترانه باشد. برای اجرای این تم می‌توانید از تاپرهای کیک با طرح تیک تاک استفاده کنید. پرده‌ای با طرح تیک تاک برای پس زمینه تولد خود آماده کنید.


می‌توانید در حین تولد برای سرگرمی مهمانان ویدیو‌های تیک تاکی دسته جمعی بگیرد. برای آن که حس‌وحال بیشتری به تم تولد تیک تاکی خود بدهید می‌توانید از استند‌هایی با طرح پست‌های تیک استفاده کنید و مهمان پست استند عکس بگیرند.


تم تولد پری دریایی


پری دریایی یکی از شخصیت‌های کارتونی محبوب برای دختر بچه‌ها است که می‌تواند ایده‌ای فوق‌العاده برای تم تولد آن‌ها نیز باشد. این تم بسیار زیبا است و مناسب جشن تولد کودکان است؛ مخصوصا اگر قرار باشد تولد کنار یک استخر برگزار شود.


برای اجرای این تم می‌توانید از ریسه‌ با طرح صدف استفاده کنید و هر آیتم مربوط به دریا و انیمیشن پری دریایی را می‌توانید وارد این تم کنید.


برای جذابیت بیشتر و رنگ‌های شادتر می‌توانید از بادکنک کروم به رنگ آبی و بنفش استفاده کنید؛ استفاده از ظروف تولد با طرح پری دریایی ایده‌ای فوق العاده است؛ اما اگر به این ظروف دسترسی ندارید می‌توانید طرح‌های آماده آن را روی کاغذ چاپ کنید و کنار ظرف‌ها بچسبانید.


تم تولد یونیکورن (تک شاخ)


تم تولد یونیکورن امسال نیز همانند سال‌های گذشته یکی از تم‌های پر طرفدار برای تولد دخترانه است. این حیوان افسانه‌ای یکی از محبوب‌ترین‌ها برای دختر بچه‌ها است و چه بهتر که تولد فرزند خود را با این تک شاخ افسانه‌ای تزئین کنید.


یکی از مشخصه‌های اصلی تم تولد یونیکورن، رنگین کمان است. می‌توانید از ریسه‌های رنگین کمانی استفاده کنید؛ همچنین با کمک بادکنک ماری می‌توانید طرح رنگین کمان را برای بک گراند میز تولد آماده کنید.


تم تولد میکی موس


همه ما در یک برهه‌ای از زمان کودکی عاشق میکی موس بودیم؛ همین موضوع باعث شده است که میکی موس جای خود را در ترند تولد دخترانه ۲۰۲۱ جای دهد.


این برای تولد دختربچه‌های یک ساله بسیار مناسب است و می‌توانید با کمک نمد، یک تل میکی موسی برای کودکان درست کنید.


رنگ غالب این تم معمولا صورتی است و در کنار آن از رنگ مشکی و سفید نیز استفاده می‌شود و مانند هر تم دیگری، تا حد امکان سعی می‌شود که عناصر موجود در آن از میکی موس الهام گرفته شود.

تم تولد پرنسسی


دختربچه‌ها در دنیای کودکی خود دوست دارند که نقش یکی از پرنسس‌های انیمیشن‌های دیزنی را بازی کنند و چه بهتر که این امکان را در روز تولدشان در اختیار آن‌ها قرار دهیم.


تم تولد پرنسسی یکی از ترند‌های تولد دخترانه ۲۰۲۱ است. می‌توانید پرنسس محبوب کودکتان را انتخاب کنید و تم تولد را بر اساس آن بچینید و هم می‌توانید از چندین شخصیت برای تم استفاده کنید.


شخصیت‌های محبوب دختربچه‌ها این سال‌ها السا و موآنا است و اگر هم به سراغ کارکترهای کلاسیک بروید سیندرلا و سفید برفی گزینه مناسبی است. می‌توانید از بادکنک فویلی با طرح پرنسس‌ها نیز برای این تم استفاده کنید.


ایده خلاقانه دیگری که می‌توانید برای تم تولد پرنسسی اجرا کنید، طراحی لباس کودک به صورت لباس یکی از پرنسس‌های دیزنی است. به جای کلاه تولد نیز می‌توانید از تاج تولد برای این تم استفاده کنید.


تم تولد پاریسی

این تم فوق‌العاده را می‌توانید برای تولد کسانی استفاده کنید که عاشق سفر اند و پاریس را دوست دارند. این تم معمولا برای نوجوانان استفاده می‌شود و اجرای آن برای کودکان اصلا مناسب نیست.


یکی از آیتم‌هایی که در تم تولد پاریس باید به آن توجه داشته باشید، برج ایفل است. می‌توانید طراحی میز‌ها و دکور تولد را طوری انجام دهید که حال و هوای کافه‌های پاریسی را تداعی کند. می‌توانید از کروسان نیز برای پذیرایی از مهمانان استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.