تزئين با بادکنک پاستیلی

بادکنک پاستیلی

این روزها تنوع بادکنک‌ها نسبت به گذشته بسیار بالا رفته است و بادکنک آرایی تنها محدود به بادکنک‌های لاتکس نمی‌شود. شما می‌توانید به راحتی انواع بادکنک را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تهیه کنید و یک بادکنک آرایی زیبا برای جشن تولد، عروسی و مهمانی‌های خود داشته باشید.


بادکنک پاستیلی یا پاستلی یکی از بادکنک‌هایی است که امروزه طرفداران بسیار زیادی به خصوص در بین نوجوانان پیدا کرده و معمولا برای بادکنک آرایی جشن تولد از آن استفاده می‌شود.


بادکنک پاستیلی همچون بادکنک لاتکس است و تنها تفاوت آن در رنگ آن است. بادکنک لاتکس معمولا رنگ‌های پررنگ‌تری دارند؛ اما بادکنک پاستیلی همانطور که از نام آن پیداست در رنگ‌های روشن (پاستلی) و مات تهیه می‌شوند.


با کمک بادکنک پاستیلی می‌توانید تزئینات و بادکنک آرایی زیبایی را برای جشن تولد داشته باشید و با وجود تنوع رنگی‌ای که این بادکنک‌ها دارند، فضای تولد خود را بسیار شاد و رنگارنگ کنید.


امروز می‌خواهیم درباره بادکنک پاستیلی و ایده‌های تزئین با بادکنک پاستیلی صحبت کنیم. اگر شما هم به دنبال یک تزئین و بادکنک آرایی رنگارنگ و در عین حال کم هزینه هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

بادکنک پاستیلی


بادکنک پاستیلی


بادکنک پاستیلی همانند بادکنک لاتکس، یک بادکنک ساده و پلاستیکی است؛ اما با توجه به تنوع رنگی‌ای که دارد به آن بادکنک پاستیلی می‌گویند. رنگ‌های بادکنک پاستیلی، معمولا رنگ‌های روشن و کمرنگ یا به اصطلاح پاستیلی است و شما می‌توانید یک تم تولد ملایم را با کمک بادکنک پاستیلی داشته باشید.


برخلاف بادکنک‌های کروم که بسیار براق هستند، بادکنک پاستیلی همگی رنگ کدری دارند. اگرچه بادکنک پاستیلی کدر است؛ اما همچون بادکنک شیشه‌ای و بوبوبالن شفاف نیست و درون آن دیده نمی‌شود.


تزئين با بادکنک پاستیلی

تنوع رنگی در بادکنک پاستیلی بسیار بالاست و می‌توانید یک تم تولد رنگارنگ را با کمک بادکنک پاستیلی داشته باشید؛ از آن جایی که قیمت این بادکنک نسبت به بادکنک‌های کروم و فویلی بسیار پایین‌تر است، بسیار مناسب برای تولد کم هزینه با بادکنک‌ آرایی‌های بزرگ هستند.


می‌توانید تعداد زیادی بادکنک پاستیلی را کنار یکدیگر قرار داده و یک رنگین کمان زیبا با آن بسازید.

تزئین با بادکنک پاستیلی


علاوه بر این، می‌توانید با کمک بادکنک پاستیلی یک طاق بادکنکی بسازید و در کنار آن از گل‌های کاغذی دکوراتیو نیز استفاده کنید. بادکنک پاستیلی از آن جایی که رنگ‌های شاد و ملایمی دارد، برای تم تولد بهاره بسیار مناسب است.


معمولا در کنار بادکنک آرایی با بادکنک پاستیلی، از چندین بادکنک کروم نیز استفاده می‌کنند؛ در اینصورت رنگ براق بادکنک کروم در کنار رنگ مات و ملایم بادکنک‌های پاستیلی، تضاد زیبایی را به وجود می‌آورد.


پر کردن بادکنک پاستیلی با گاز هلیوم نیز می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای جشن‌ها و مهمانی‌های فضای باز باشد. در اینصورت بادکنک‌ها در هوا معلق می‌مانند و حس و حال زیبایی را به جشن شما اضافه می‌کند.


اگر می‌خواهید برای جشن تولد یا جشن‌های سورپرایزی، اتاق را پر از بادکنک کنید، بادکنک پاستیلی گزینه‌ای مناسب و به صرفه برای شما خواهد بود. می‌توانید بادکنک‌ها را به کمک گاز هلیوم پر باد کنید و در صورتی که می‌خواهید با هزینه کمتری این کار را انجام دهید؛ می‌توانید بادکنک‌ها را به کمک چسب بادکنک از سقف آویزان کنید و از ربان بادکنک بلند استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.