تزئين تولد پدر

یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین قهرمان زندگی همه ما، پدرها هستند و هیچ کس نمی‌تواند منکر نقش مهم و تاثیرگذار پدر در زندگی افراد شود. همه ما در مواقعی که به مشکلات کوچک و بزرگ در زندگی برمی‌خوریم به سراغ پدرهایمان می‌رویم و آن‌ها هم همیشه با آغوش باز به ما کمک خواهند کرد.


چه خوب که در روز تولد پدر، با یک جشن زیبا او را خوشحال کنیم و بابت زحماتی که برای ما کشده‌ است، از او قدر دانی کنیم. تزئین تولد پدر می‌تواند یک تم ساده باشد که فقط از رنگ‌های طلایی و مشکی تشکیل شده است یا مطابق با تیم محبوب فوتبال پدر باشد.


امروز می‌خواهیم درباره تم تولد برای پدرها صحبت کنیم و چند ایده ساده و زیبا برای تولد پدرها ارائه دهیم. پس اگر شما هم می‌خواهید یک جشن تولد فوق‌العاده برای پدرتان برگزار کنید و به دنبال ایده‌های ناب و جدید برای خوشحال کردن او هستید، در ادامه با ما همراه باشید.


تم تولد برای پدر


تم تولد پدر باید تا حد امکان ساده باشد و از شلوغی بیش از حد باید دوری کنید. می‌توانید از تم رنگی ساده استفاده کنید؛ البته تم‌هایی مثل سبیل نیز برای تولد پدر مناسب است. هنگام انتخاب تم تولد برای جشن تولد پدر باید به سن و روحیه او توجه ویژه‌ای داشته باشید.


گاهی اوقات انتخاب تم‌هایی که حالت نوستالژی دارد و گریزی به خاطرات گذشته می‌زند نیز می‌تواند برای پدرها بسیار خوشحال کننده باشد. در ادامه چند تم و ایده تولد محبوب برای تولد پدرها را معرفی می‌کنیم.


تم تولد سبیل


تم تولد سبیل یکی از تم‌های محبوب برای آقایان می‌باشد و می‌توانید آن را برای پدرها هم اجرا کنید. سبیل یکی از المان‌های اصلی این تم به حساب می‌آید و برای تزئین می‌توانید از بادکنک فویلی سبیل استفاده کنید. همچنین می‌توانید از سبیل‌های چسبی که مخصوص این تم می‌باشد استفاده کنید و برای هماهنگی بیشتر با تم، از شمع فانتزی سبیل استفاده کنید.


تم تولد تیم محبوب


می‌توانید از تیم فوتبال محبوب پدرتان برای تم تولد او استفاده کنید و لوگو و پرچم تیم را به عنوان تزئینات تولد استفاده کنید. در این بین تم تولد پرسپولیس و تم تولد استقلال بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. می‌توانید این تم را با کمک بادکنک لاتکس به رنگ آبی و قرمز اجرا کنید. همچنین می‌توانید از ست بشقاب و لیوان برای تم تولد فوتبال نیز استفاده کنید.


تم تولد ماشین مسابقه


اگه پدرتان علاقه‌مند به مسابقات ماشین سواری فرمول یک است، تم تولد ماشین مسابقه می‌تواند او را در روز تولدش خوشحال کند. این تم معمولا از ترکیب رنگ قرمز و مشکی تشکیل شده است و یکی از المان‌های اصلی آن ماشین‌ مسابقه‌ای است. می‌توانید برای هماهنگی بیشتر با تم، از بادکنک فویلی به شکل ماشین استفاده کنید.


تم تولد طلایی و مشکی


این تم یکی از ساده‌ترین و در عین حال زیباترین تم‌هایی است که می‌توانید برای تولد پدرتان اجرا کنید. برای اجرای این تم می‌توانید از بادکنک کروم طلایی در کنار بادکنک کروم مشکی استفاده کنید. معمولا از بادکنک فویلی عدد نیز در این تم استفاده می‌شود.


تم خاطرات

یکی دیگر از تم‌های تولد مناسب پدرها و پدربزرگ‌ها، تم خاطرات می‌باشد. این تم بسیار ساده ولی در عین حال بسیار جذاب و شگفت‌انگیز است. برای اجرای این تم کافیست تعدادی از عکس‌های خاطره‌انگیز خانوادگی را چاپ کرده (ترجیحا سیاه و سفید) و سپس سن پدرتان را روی مقوا برش زده و عکس‌ها را روی آن بچسبانید.

تم تولد بادکنکی

این تم نیز بسیار ساده است و می‌توانید برای مهمانی‌های کوچک و یا در کنار دیگر تم‌ها اجرا کنید. برای اجرای این تم تنها کافیست که یک بادکنک لاتکس سفید رنگ را با گاز هلیوم پر کنید. سپس با کمک ماژیک از کودکان خود بخواهید که بادکنک را به شکل پدر خود در بیاورند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.