تزئین با بادکنک فویلی

بادکنک فویلی، نوع جدیدی از بادکنک است که در سال‌های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و تقریبا توی هر مراسم و جشنی می‌توانید اثری از این بادکنک‌ها ببینید. جنس این بادکنک‌ها از نایلون بوده و رنگ براقی دارند.


بادکنک فویلی بسار شکل‌ پذیر بوده و می‌توانید آن را در هر طرح و شکلی که می‌خواهید تهیه کنید و حتی این امکان را دارید که طرح مورد نظر خود را روی آن چاپ کنید؛ به همین دلیل است که از بادکنک فویلی می‌توان در انواع تم تولد و مناسبت‌ها استفاده کرد.


تنوع بالای بادکنک فویلی باعث شده است که استفاده از آن برای انواع تم تولد و مراسم‌ها مناسب باشد و شما می‌توانید از این بادکنک‌ها در تولد، جشن ولنتاین، جشن فارغ‌التحصیلی، سیسمونی کودک و … استفاده کنید و قطعا بادکنک فویلی با طرح مناسب تم و جشن خود خواهید یافت.


در این نوشته آقای تولد می‌خواهیم به سراغ معرفی بادکنک فویلی و انواع آن و ایده‌هایی برای تزئین با کمک بادکنک فویلی بپردازیم. اگر شما هم می‌خواهید یک بادکنک آرایی زیبا داشته باشید، در ادامه با ما همراه شوید.


مزایا و معایب بادکنک فویلی نسبت به بادکنک لاتکسی


یکی از مزایای مهم بادکنک فویلی نسبت به بادکنک ساده، تنوع بسیار بالای طرح و رنگ این بادکنک است. این بادکنک را می‌توانید در طرح‌های مختلف تهیه کنید و برای انواع جشن‌ها استفاده کنید.


علاوه بر این، این بادکنک به دلیل آن که منافذ کمتری نسبت به بادکنک لاتکس دارد، مدت زمان بیشتری را پر باد می‌ماند و دیرتر خالی می‌شود؛ از این نظر برای جشن‌های بسیار طولانی مناسب است و شما می‌توانید از یک شب قبل از جشن، این بادکنک‌ها را پر باد کنید و دکور خود را بچینید.

همچنین می‌توانید این بادکنک‌ها را پس از جشن خالی کنید و آن‌ها را برای مناسبت دیگر، دوباره استفاده کنید. مقاوت بادکنک فویلی بالا است و می‌توانید از آن، چندین بار استفاده کنید.


یکی از معایب آن نیز هزینه نسبتا زیاد بادکنک فویلی نسبت به بادکنک‌های ساده است که می‌توانید با ترکیب این بادکنک با بادکنک‌های لاتکس، هزینه بادکنک آرایی را تا میزان قابل توجه کم کنید.


ایده‌های تزئین با بادکنک فویلی


تنوع بسیار بادکنک فویلی باعث شده است که این بادکنک برای تزئین هر جشنی مناسب باشد. این بادکنک‌ها به صورت عدد و حروف موجود می‌باشند.


بادکنک فویلی هپی، بسیار مناسب برای جشن تولدها است و می‌توانید آن را در بک گراند تولد استفاده کنید. همینطور بادکنک فویلی عدد را می‌توانید برای انواع جشن تولد استفاده کنید و در پس زمینه تولد قرار دهید.

فویلی عدد


همچنین از بادکنک‌ فویلی شخصیت می‌توانید متناسب با تم تولد خود استفاده کنید. می‌توانید برای تم ابرقهرمان از بادکنک فویلی اسپایدر من استفاده کنید.


همچنین این بادکنک‌ها برای شخصیت‌های دخترانه مثل فروزن نیز موجود می‌باشند.


از بادکنک فویلی قلب معمولا در جشن ولنتاین استفاده می‌شود و می‌توانید این بادکنک را در کنار بادکنک کروم قرمز و مشکی برای تزئین ولنتاین به کار ببرید.

بادکنک فویلی را چگونه باد کنیم؟


بادکنک فویلی را نمی‌توان به صورت دستی باد کرد و برای باد کردن آن می‌توانید از نی استفاده کنید. نی را از سوراخ محفظه بادکنک وارد کرده و از طرف دیگر آن باد کنید.

همچنین معمولا برای باد کردن بادکنک فویلی از تلمبه دستی و تلمبه برقی استفاده می‌شود. این روش برای زمانی که تعداد زیادی بادکنک دارید مناسب است.


اگر قصد باد کردن بادکنک فویلی با گاز هلیوم را دارید، بهتر است توجه داشته باشید که از بادکنکی استفاده کنید که مخصوص گاز هلیوم است. برخی از بادکنک‌های فویلی، چگالی بسیار بالایی دارند و هنگامی که با گاز هلیوم آن‌ها را پر می‌کنید، بادکنک روی هوا معلق نمی‌ماند. هنگام باد کردن بادکنک فویلی با گاز هلیوم، به نوع بادکنک توجه داشته باشید.

خالی کردن بادکنک فویلی


برای خالی کردن بادکنک فویلی از یک نی استفاده کنید. نی را وارد محفظه بادکنک کرده و با فشار دست هوای داخل بادکنک را خالی کنید تا به صورت اول در بیاید. سپس با احتیاط آن را تا کنید تا برای مراسم بعدی نیز بتوانید از آن استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.