تزئین با ریسه لامپ سوزنی

ریسه لامپ سوزنی

ریسه‌های LED یا ریسه لامپ سوزنی، یکی از وسایلی است که در سال‌های اخیر، جای خود را در بین تزئینات دکوراسیون خانه و اتاق خواب، تزئین تولد و حتی تزئینات مربوط به جشن‌های عروسی باز کرده است.


این ریسه‌ها از اتصال تعداد بسیار زیادی لامپ‌های کوچک ال‌ای‌دی تشکیل شده است که شما می‌توانید آن‌ها را در سایز‌های مختلف تهیه کنید. تنوع در این ریسه‌ها بسیار بالاست و شما می‌توانید آن‌ها را در رنگ‌های آفتابی، مهتابی، قرمز، آبی و رنگارنگ استفاده کنید.


علاوه بر تنوع در رنگ، می‌توانید چراغ‌هایی با طرح‌های مختلف مثل مکعب، ماه و ستاره نیز داشته باشید؛ اما مدل ساده‌ی آن که از یک چراغ سوزنی شکل یا چراغ گرد استفاده شده است، بسیار معمول‌تر و پرکاربردتر است.


این ریسه‌ها به وسیله دوشاخه مستقیما به برق شهری وصل می‌شوند؛ اما نمونه‌ّهایی نیز وجود دارد که به کمک باتری کار می‌کند و امکان استفاده از این ریسه‌ها را در هرجایی ممکن می‌سازد. حتی برخی از نمونه‌های پیشرفته‌تر آن نیز با کمک باتری خورشیدی روشن می‌شوند.

ریسه لامپ سوزنی


با کمک ریسه لامپ سوزنی می‌توانید تزئینات بسیار خلاقانه‌ای برای جشن‌ها، تزئین اتاق خواب و وسایل داشته باشید. در این نوشته از آقای تولد می‌خواهیم به سراغ ایده‌های تزئین با ریسه لامپ سوزنی یا ریسه لامپ LED برویم. در ادامه با ما همراه باشید تا چند ایده زیبا برای تزئین با ریسه لامپ سوزنی ببینیم.


ایده برای تزئین با ریسه لامپ سوزنی


ریسه لامپ سوزنی کاربردهای بسیار زیادی دارد. می‌توانید از آن برای تزئین جشن تولد و عروسی استفاده کنید.
معمولا در مهمانی‌ها و جشن‌هایی که در شب و در فضای باز برگزار می‌شوند، ریسه لامپ سوزنی گزینه بسیار مناسبی برای تزئین هست. هم فضای مهمانی را رویایی می‌کند و هم نور و روشنایی جشن را فراهم می‌کند.


می‌توانید برای جشن تولد‌ها، از ریسه لامپ سوزنی به جای پرده لیزری استفاده کنید و بک گراند تولد را به کمک ریسه لامپ سوزنی تزئین کنید. همچنین می‌توانید از گل کاغذی دکوراتیو یا حتی گل‌های طبیعی، بادکنک فویلی و هر وسیله تزئینی دیگری در کنار ریسه لامپ سوزنی استفاده کنید.


اگر قصد برگزاری یک تولد سورپرایزی را دارید، اما شمع وارمر در اختیار ندارید؛ می‌توانید مسیر تولد را با کمک ریسه لامپ سوزنی تزئین کنید.


همچنین یکی از کاربرد‌های بسیار مهم ریسه لامپ سوزنی، برای تزئین جشن عروسی است. محل نشستن عروس و داماد را می‌توانید با کمک لامپ ال‌ ای دی، تزئین کنید و جلوه زیبایی به مراسم عروسی ببخشید.

ریسه لامپ سوزنی


علاوه بر تزئین جشن، می‌توانید از ریسه لامپ سوزنی برای تزئین اتاق خواب نیز استفاده کنید. می‌توانید این ریسه‌ها را در پشت تخت خواب نصب کرده و شب‌ها از آن به عنوان چراغ خواب استفاده کنید.

ریسه لامپ سوزنی


همچنین می‌توانید آن را از کتابخانه و طاقچه‌های تزئینی خانه آویزان کرده و جلوه‌ای بیشتر به آن ببخشید.


با کمک ریسه لامپ سوزنی می‌توانید یک دیوار خاطرات بسیار زیبا بسازید. ریسه را به صورت افقی به دیوار آویزان کنید و با کمک گیره‌های چوبی فانتزی، عکس‌های خاطره انگیز خود را از آن آویزان کنید.


علاوه بر این؛ می‌توانید به کمک ریسه لامپ سوزنی، وسایل تزئینی و دکوراتیو بسیار زیبایی بسازید.


می‌توانید ریسه‌ها را درون شیشه قرار داده و در بین آن از وسایلی مثل چوب، صدف، کاج یا هر وسیله دیگری استفاده کنید و آن را در شب روشن کنید.


می‌توانید با ترکیب چوب و ریسه لامپ سوزنی، یک قاب زیبا داشته باشید.


همچنین می‌توانید از شاخه‌های خشکیده درختان استفاده کرده و یک استند تزئینی زیبا بسازید و با ریسه لامپ سوزنی آن را نورافشانی کنید. حال هم یک درخت تزئینی دارید و هم یک آباژور زیبا و خاص.


ترکیب ریسه لامپ سوزنی با شمع نیز ترکیب زیبایی به شما خواهد داد. می‌توانید از ریسه لامپ سوزنی در کنار شمع‌های تزئینی استفاده کنید و ترکیب بسیار زیبایی را اجرا کنید.


همچنین می‌توانید از با کمک ریسه لامپ سوزنی، لوسترهای تزئینی بسیار زیبایی برای اتاق خواب، راهرو‌ها یا حتی آشپزخانه بسازید.


علاوه بر کاربردهای تزئینی، می‌توانید از ریسه لامپ برای عکاسی استفاده کنید و عکس‌های خاص و متفاوتی را بگیرید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.