تزئین با شمع وارمر

وارمر نوعی از شمع‌ها هستند که همانطور که از نام آن‌ها پیداست در ابتدا با هدف گرم نگه داشتن طراحی شدند؛ این شمع‌ها در گذشته بیشتر برای گرم نگه داشتن دم نوش‌ها و غذاها استفاده می‌شد و در قسمت مخصوص زیر قوری و یا ظروف سوفله خوری قرار می‌گرفت و با روشن کردن آن‌ها باعث می‌شد که غذا در مدت زمان سرو سرد نشود.


با گذشت زمان این شمع‌ها دیگر کاربرد‌های اصلی خود را از دست دادند و برای تزئین و شمع آرایی استفاده می‌شوند. از آن جایی که قیمت این شمع‌ها نسبت به سایر شمع‌ها بسیار ارزان‌تر بوده و سایز آن‌ها کوچک است؛ این شمع به یک شمع مناسب برای تزئینات میز، اتاق خواب، راهرو برای سورپرایز و … تبدیل شده است.

در زیر این شمع‌ها روکش آلمینیومی قرار دارد که باعث می‌شود پس از ذوب شدن، شمع روی اطراف نریزد و ایجاد حادثه نکند؛ از این رو برای استفاده از این شمع‌ها دیگر نیاز به جا شمعی نیست؛ اگرچه از این شمع‌ها با هدف تزئینات خانه نیز استفاده می‌شود و در جاشمعی‌های مخصوص، به خصوص جا شمعی‌های شیشه‌ای، جلوه‌ی بسیار زیبایی دارد.


مدت زمان سوخت شمع‌های وارمر بسیار کوتاه بوده و معمولا پس از ۱۵ دقیقه خاموش می‌شوند؛ اما نوعی از شمع وارمر نیز وجود دارد که به اسم شمع وارمر زمانی معروف است. این نوع از شمع وارمر ۳ الی ۴ ساعت می‌سوزد و مناسب برای رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها است.


در ابتدا این شمع‌ها تنها به رنگ سفید و به حالت گرد ساخته می‌شدند؛ اما با گذشت زمان و کاربرد‌های مختلف این شمع، تولید کنندگان نیز به فکر ایجاد تنوع در ساخت شمع‌های وارمر افتادند و امروزه می‌توانید این شمع‌ها را در رنگ‌ها مختلف مثل زرد، سبز، قرمز، آبی، نارنجی، مشکی و … و در دو طرح گرد و قلبی تهیه کنید.


همچینین این شمع‌ها در رنگ‌های متالیک نیز تولید می‌شوند. شمع وارمر متالیک رنگ مات تری نسبت به شمع‌های وارمر دیگر دارد و همین باعث جذابیت آن می‌شود.


مدت زمان سوختن شمع‌های وارمر رنگی و اکلیلی نسبت به شمع سفید مقداری کم‌تر است و آن نیز به علت وجود ناخالصی در شمع‌های رنگی است؛ همچنین نوع سفید وارمرها بهتر می‌سوزد و برای سلامتی بهتر است.


استفاده از شمع‌ وارمر قلبی برای جشن‌هایی مثل ولنتاین و جشن ازدواج بسیار مناسب است و بهتر است به جای استفاده از شمع وارمر گرد از شمع‌های وارمر قلبی و به رنگ قرمز برای این روز‌ها استفاده کنید.


شمع‌های وارمر مشکی برای مراسم‌ها ختم بسیار مناسب اند و می‌توانید آن‌ها را روی میز در کنار قاب عکس و گل قرار دهید؛ همچینین می‌توان از وارمر مشکی برای مراسم‌های وفات مذهبی که در خانه برگزار می‌شوند نیز استفاده کرد.


از شمع‌های وارمر می‌توانید برای تزئین مهمانی‌های خود استفاده کنید و جلوه‌ی زیبایی به مهمانی ببخشید. در ادامه چند ایده شمع آرایی با شمع‌های وارمر را معرفی می‌کنیم.

شمع وارمر


شمع آرایی با شمع وارمر


تزئین میز مهمانان


استفاده از شمع وارمر برای تزئین میز مهمانان می‌تواند یک ایده فوق‌العاده برای جشن عروسی باشد. با کمک شمع‌های وارمر میز مهمانان خود را تزئين کنید و جلوه‌ای رویایی به فضای عروسی ببخشید.


از آنجایی که این شمع‌ها بسیار ارزان هستند، گزینه جایگزین مناسبی برای شمع‌های میله‌ای اند و می‌توانید به جای شمع‌های میله‌ای از شمع وارمر استفاده کنید.


سورپرایز با شمع وارمر

اگر به فکر تدارک یک مراسم سورپرایز هستید باید گفت که شمع‌های وارمر را فراموش نکنید. به کمک این شمع‌ها می‌توانید یک مسیر زیبا از جلوی در ورودی تا محل تزئینات و سورپرایز طراحی کنید و چراغ‌ها را خاموش کنید.


تزئین میز تولد


می‌توانید طرح‌های زیبایی را به کمک این شمع‌ها در کنار گل خشک روی میز تولد ایجاد کنید. از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به طرح قلب اشاره کرد. می‌توانید به کمک این شمع‌ها یک قلب نسبتا بزرگ بسازید و کیک تولد را در وسط آن قرار دهید.
همینطور می‌توانید حرف اول اسم متولد را با کمک این شمع‌ها روی میز طراحی کنید و یا عبارت HBD را به کمک شمع وارمر روی زمین طراحی کنید.


تزئین فضای خانه و اتاق خواب عروس


با کمک شمع‌های وارمر فضای خانه و اتاق خواب نو عروسان را تزئین کنید. از آن جایی که این شمع‌ها در تاریکی و شب فضایی رویایی و رمانتیک را به وجود میاورند، استفاده از آن‌ها برای تزئین خانه پیشنهاد بسیار فوق‌العاده‌ای است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.