تزئین برای جشن روز ولنتاین

روز ولنتاین، یکی از جشن‌هایی است که مردم کشور‌های مختلف و با هر نژاد و مذهبی، آن را جشن می‌گیرند. برخی از افراد ترجیح می‌دهند این روز را ساده و دو نفره برگزار کنند، برخی کافه و یا رستوران محبوبشان را برای این روز خاص رزرو می‌کنند و گروه دیگر به سراغ جشن‌های گروهی می‌روند.

امسال ولنتاین مصادف با ۲۶ بهمن ما شده است و افراد با نزدیک شدن به این روز به تکاپو میافتند و به دنبال ترتیب دادن یک جشن به یاد ماندنی برای این روز خاص هستند. یکی از مهم‌ترین ارکان جشن، تزئینات آن است. مهم نیست که این روز را چگونه جشن می‌گیرید، برای به یادماندنی‌تر کردن این روز بهتر است که به سراغ تزئینات مناسب جشن ولنتاین بروید.

تزئینات مختلفی برای این روز استفاده می‌شود؛ از تزئینات با شکوه گرفته تا ساخت تزئینات کوچک و دست‌ساز. رنگ اصلی که در این تزئینات استفاده می‌شود، قرمز است و در کنار آن از رنگ‌های متضاد مثل مشکی و سفید نیز استفاده می‌شود.

چه این روز را در خانه جشن بگیرید یا رستوران، چه به دنبال یک جشن ساده دو نفره باشید یا یک مهمانی بزرگ، برای زیباتر کردن لحظات خود بهتر است از تزئینات جشن روز ولنتاین استفاده کنید. برخی از افراد بر این باور اند که تزئینات جشن ولنتاین بسیار پرهزینه خواهد بود اما اینجا به شما نشان می‌دهیم با صرف هزینه کم و استفاده از خلاقیتتان می‌توانید یک تزئین زیبا برای جشن ولنتاین تدارک ببینید.

ایده‌هایی برای تزئین جشن ولنتاین

استفاده از گل خشک تزئینی و گلبرگ

یکی از ساده‌ترین تزئیناتی که می‌توانید برای روز ولنتاین استفاده کنید، استفاده از گل‌های خشک تزئینی و گلبرگ‌های طبیعی است.

گل خشک تزئینی که به آن گل پنبه نیز گفته می‌شود از رنگ کردن انتهای گل‌های پنبه به دست می‌آید و در رنگ‌های مختلف با بسته بندی‌های متفاوت به فروش می‌رسد. از این گل در تزئین میز و جعبه کادو استفاده می‌کنند. این گل‌ها را می‌توانید از فروشگاه آنلاین آقای تولد، در رنگ‌های مختلف تهیه کنید.

می‌توانید با استفاده از گل‌های خشک تزئینی و یا گلبرگ‌های طبیعی (معمولا گلبرگ‌های قرمز رنگ مثل گل رز) میز ولنتاین خود را تزئین کنید و از این گل‌ها برای درست کردن شکل قلب و یا نوشتن جمله‌های محبت آمیز مثل «دوستت دارم» استفاده کنید.

اگر می‌خواهید ولنتاین خود را در رستوران و یا کافی شاپ سپری کنید، استفاده از گل‌های خشک تزئینی یک ایده فوق العاده برای تزئین میز و سورپزایز کردن است. می‌توانید هنگام رزرو میز، از متصدی رستوران یا کافی شاپ درخواست کنید که میز را با استفاده از گل‌های تزئینی، برای شما تزئین کنند و یک روز فوق العاده و به یادماندنی را کنار هم سپری کنید.

استفاده از شمع‌های وارمر

یکی دیگر از تزئیناتی که می‌توان برای تزئین جشن ولنتاین به کار برد، استفاده از شمع‌های وارمر است. شمع وارمر، به شمع‌های کوچکی گفته می‌شود که در قسمت پایینی آن از پوشش آلمینیومی استفاده شده باشد.

این شمع‌ها در ابتدا با هدف گرم نگهداشتن انواع دمنوش و سوپ و … طراحی شده اند و در قسمت مخصوص قوری‌های وارمر دار و یا ظرف‌های دیگر قرار می‌گرفتند. به مرور به علت کوچک بودن و به صرفه بودن، از شمع‌های وارمر برای تزئین جشن‌های مختلف نیز استفاده شد.

ویژگی خوب این شمع‌ها، پوشش آلمینیومی پایین آن است که مانع از سوختگی و ریختن پارافین شمع روی سطوح می‌شود و همین ویژگی شمع‌های وارمر را به یک ابزار مناسب برای تزئین جشن ولنتاین تبدیل کرده است.

شمع‌های وارمر در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند اما متداول‌ترین رنگ آن شمع‌های سفید هستند. علاوه بر تنوع در رنگ، شما می‌توانید شمع‌های وارمر را در دو طرح گرد و قلبی در فروشگاه اینترنتی آقای تولد تهیه کنید.

شما می‌توانید میز خود را با استفاده از شمع‌های وارمر تزئین کنید و شکل‌های مختلفی مثل قلب با این شمع‌ها بسازید و فضایی رمانتیک را برای جشن ولنتاین رقم بزنید.

همچنین اگر یک جشن سورپرایزی در خانه تدارک دیده‌ اید می‌توانید این شمع‌ها را از جلوی در ورودی تا محل تزئینات جشن خود بچینید و آن جایی که در زیر این شمع‌ها از پوشش آلمیومی استفاده شده است هیچ نگرانی بابت آتش سوزی نداشته باشید.

استفاده از بادکنک‌های قلبی

یکی دیگر از تزئینات ساده‌ای که می‌توانید برای روز ولنتاین استفاده کنید، بادکنک‌های قلبی شکل است. بادکنک‌های قلبی در سایز‌ها و رنگ‌های مختلف موجود می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به تم رنگی‌ای که برای جشن ولنتاین انتخاب کرده اید، این بادکنک‌ها را تهیه کنید.

پیشنهاد ما به شما استفاده از بادکنک‌های قلبی فویلی است. این بادکنک‌ها دوام بیشتری دارند و در صورتی که بخواهید آن‌ها را با گاز هلیوم پر کنید، بادکنک شما مدت زمان بیشتری روی هوا معلق می‌ماند.

علاوه بر بادکنک‌های فویلی، می‌توانید از بادکنک‌های لاتکس نیز استفاده کنید و به کمک چسب بادکنک، آن‌ها را از سقف آویزان کنید با یک رمان بلند، فضایی فانتزی را برای جشن ولنتاین رقم بزنید.

روز ولنتاین یک بهانه برای ابزار علاقه به یکدیگر است و بسیار از زوج‌ها این روز را جشن می‌گیرند؛ اگرچه در سال‌های اخیر جشن ولنتاین، هدیه و تزئینات آن به یک جشن لوکس و پر هزینه تبدیل شده است، اما شما می‌توانید با ابزاری ساده و استفاده از هنر و سلیقه خودتان، یک تزئین زیبا و ارزان برای جشن ولنتاین خود رقم بزنید و این روز را برای خود بیادماندنی کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.