تزئین بک گراند میز تولد

تزئین بک گراند تولد

تزئین بک گراند میز تولد

این روزها تزئین تولد مانند سابق روی کل فضای خانه انجام نمی‌شود و تنها قسمتی از فضای خانه که میز تولد در آن قرار می‌گیرد تزئین می‌شود و لوازم تولد، کیک، هدیه‌ها روی آن میز قرار می‌گیرد. معمولا پشت میز را به شیوه‌های مختلفی به کمک بادکنک آرایی یا ریسه‌ها تزئین می‌کنند و عکس‌های یادگاری را در این قسمت می‌اندازند. شما می‌توانید با توجه به تم تولدی که دارید، از ابزار و رنگ‌های متفاوتی برای تزئین بک گراند میز تولد استفاده کنید. در این مقاله آقای تولد می‌خواهیم به سراغ ایده‌هایی برای تزئین بک گراند تولد برویم.

ایده‌هایی برای تزئین بک گراند میز تولد

برای تزئین پشت میز تولدتان می‌توانید از المان‌های مرتبط به تم تولد استفاده کنید. به عنوان مثال اگر تم تولد شما تم یونیکورن است، می‌توانید از بنر یا تصاویر یونیکورن برای پس زمینه میز تولد استفاده کنید. در ادامه چند ایده ساده و کاربردی برای تزئین بک گراند میز تولد ارائه می‌دهیم که به کمک آن‌ها می‌توانید یک تزئين زیبا برای تولد خود داشته باشید.

استفاده از بادکنک فویلی هپی

استفاده از بادکنک فویلی هپی یکی از آن وسایل کاربردی برای تزئین بک گراند تولد است. می‌توانید این بادکنک را با توجه به رنگ تم تهیه کنید و در پشت میز تولد نصب کنید. معمولا در کنار بادکنک هپی، از بادکنک ساده نیز برای بادکنک آرایی استفاده می‌کنند. شما می‌توانید برای نصب بادکنک به دیوار پشت میز، از چسب بادکنک استفاده کنید.

تزئین بک گراند تولد

پرده لیزری

پرده لیزری یکی از متداول‌ترین وسایلی است که می‌توانید برای طراحی و تزئین بک گراند میز تولد استفاده کنید. این پرده‌ها در رنگ‌های مختلف در دو مدل کوتاه و بلند موجود می‌باشند و شما می‌توانید آن را به راحتی در پشت میز از سقف آویزان کنید و یک جلوه زیبا برای تولد داشته باشید. همچنین اگر به پرده لیزری دسترسی ندارید، می‌توانید با کمک نخ زری، یک پرده لیزری زیبا برای بک گراند تولد طراحی کنید.

ریسه لامپ سوزنی

یکی از ایده‌های خلاقانه‌ای که می‌توانید برای تزئین بک گراند تولد داشته باشید، به خصوص برای تولدهایی که در شب یا فضای باز برگزار می‌شوند، استفاده از ریسه لامپ سوزنی به عنوان بک گراند میز تولد است.

می‌توانید این ریسه‌ها را به صورت طولی آویزان کنید و سپس آن را روشن کنید. چراغ‌های ریسه لامپ سوزنی جلوه‌ای فوق‌العاده به تولد شما می‌بخشند. همچنین می‌توانید لابه‌لای ریسه، برای خالی نبودن فضا از نخ‌های باریک و طلایی رنگ استفاده کنید. همچنین می‌توانید قسمت بالای ریسه‌ها را نیز با بادکنک آرایی طاق بادکنکی تزئین کنید.
این نوع از بک گراند بسیار مناسب تولد بزرگسالان به خصوص تم تولد تاج یا تم تولد طلایی و مشکی است و نور این ریسه‌ها حالت لاکچری به تولد شما می‌بخشند. همچنین استفاده از آن برای تولد کودکان توصیه نمی‌شود؛ زیرا ممکن است که کودکان آن را بکشند و خطر برق گرفتگی برای کودکان داشته باشد.

گل کاغذی دکوراتیو

گل کاغذی دکوراتیو نیز یکی از گزینه‌های مناسب برای تزئین بک گراند تولد است. این گل‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع موجود می‌باشند و شما می‌توانید با توجه به تم تولد و بادکنک‌آرایی خود، مناسب‌ترین آن‌ها را برای تزئین بک گراند استفاده کنید. این گل‌ها را می‌توانید به زیبایی روی دیوار بچینید و به کمک چسب دو طرفه یا حتی چسب بادکنک آن را به دیوار نصب کنید.

اگر دسترسی به گل کاغذی دکوراتیو ندارید، اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید با کمک کاغذ رنگی، چسب و قیچی و چاشنی خلاقیت، نمونه‌های زیبا و خانگی این گل‌ها را به راحتی بسازید و برای تزئین بک گراند میز تولد استفاده کنید.

تزئین با ریسه هپی

یکی دیگر از کارهای ساده برای تزئین بک گراند میز تولد که از گذشته تا حالا انجام می‌شد، تزئین بک گراند با کمک ریسه‌های تولد به خصوص ریسه هپی است. می‌توانید این ریسه‌ها را در پس زمینه میز تولد آویزان کنید و اطراف آن را بادکنک تزئین کنید.
همچنین می‌توانید به سادگی، خودتان در خانه و با کمک کاغذ رنگی، چسب و نخ ریسه‌های بسیار زیبایی را مطابق با تم تولد طراحی کنید و پشت میز تولد آویزان کنید.

بک گراند تولد

تزئین با گل طبیعی

یکی دیگر از ایده‌های تزئین بک گراند تولد، تزئین با گل‌های طبیعی است. این نوع از تزئین بیشتر برای تولد در فضای باز یا تم تولد بهاری است. اگرچه هزینه تزئین با گل طبیعی نسبت به روش‌های دیگر بالاتر است، اما این تزئین علاوه بر جلوه زیبایی که به مهمانی شما می‌بخشد، فضای مهمانی را نیز خوشبو می‌کند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.