تزئین تولد با بادکنک ماری

تزئین تولد با بادکنک ماری

بادکنک‌های ماری از انواع بادکنک‌ها هستند که با توجه به شکل خاص و انعطاف پذیری آن‌ها وسیله‌ای مناسب برای تزئین جشن تولد به خصوص تولد کودکان به شمار می‌روند.


این بادکنک‌ها متفاوت با بادکنک‌های معمولی می‌باشند و شکل آن‌ها همانند یک استوانه است و با توجه به شباهتی که به مار دارند، به اسم بادکنک ماری شناخته می‌شوند.


شکل خاص این نوع از بادکنک‌ها باعث می‌شود که به یک آیتم جذاب و فوق‌العاده برای بادکنک آرایی تبدیل شوند؛ زیرا به راحتی می‌توانید این بادکنک‌ها را به هر شکلی که می‌خواهید در بیاورید.


بادکنک‌های ماری بسیار انعطاف پذیر بوده و می‌توانید آن‌ها را به هر شکلی که دوست دارید در بیاورید و طرح‌های جذاب مختلفی را بسازید.


بادکنک‌های ماری با توجه به تنوعی که دارند، وسیله‌ای بسیار مناسب برای تزئین جشن تولد، عروسی و افتتاحیه‌ها به شمار می‌روند اما در اغلب موارد نادیده گرفته می‌شوند. در ادامه انواع بادکنک‌ ماری را معرفی می‌کنیم و در نهایت چند ایده جذاب برای تزئین جشن تولد به کمک این بادکنک‌ها پیشنهاد می‌دهیم؛ پس اگر شما هم به دنبال یک ایده فوق‌العاده برای تزئین جشن تولد می‌گردید، با ما همراه باشید.

بادکنک ماری


انواع بادکنک ماری


بادکنک‌های ماری انواع و طرح‌های مختلفی دارند. متداول‌ترین آن‌ها بادکنک‌های ماری ساده اند که جنس آن‌ها لاتکس است و در رنگ‌های مختلف موجود می‌باشد و شما می‌توانید آن‌ها را در بسته‌ بندی‌های تک رنگ و چند رنگ تهیه کنید.


نوع دیگر بادکنک‌های ماری که در سال‌های اخیر بسیار پر طرفدار شده است، بادکنک‌های ماری کروم است. این بادکنک‌ها همانطور که از نام آن پیداست، همانند بادکنک‌ کروم، بسیار براق بوده و پس از باد شدن، شفاف نمی‌شوند.

بادکنک ماری کروم


علاوه بر این‌ها، بادکنک‌های ماری طرح‌ دار نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای تزئین جشن‌های تولد باشد. بسته به نوع تزئینی که می‌خواهید انجام دهید، طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.


نوع جدیدتری از بادکنک‌های ماری، بادکنک ماری پیچی است. این بادکنک‌ها مشابه دیگر بادکنک‌های ماری هستند با این تفاوت که حالت پیچی مانند دارند و می‌توانید از آن ها در بین بادکنک‌های ماری ساده استفاده کنید و جلوه زیبایی به تزئین جشن تولد ببخشید.

بادکنک ماری پیچی


ایده‌هایی برای تزئین تولد با استفاده از بادکنک ماری


با استفاده از بادکنک‌های ماری می‌توانید طرح‌های بسیار زیبایی را برای جشن تولد اماده کنید. استفاده از این بادکنک‌ها برای تولد کودکان بسیار پیشنهاد می‌شود، زیرا به کمک آن‌ها می‌توان انواع طرح‌های کارتونی را ساخت.


برای باد کردن بادکنک‌های ماری استفاده از تلمه دستی و یا تلمه برقی پیشنهاد می‌شود. زیرا میزان باد کردن بادکنک‌های ماری با توجه به شکلی که می‌خواهید با آن بسازید متفاوت است و با استفاده از یک تلمبه دستی یا تلمبه برقی راحت‌تر می‌توانید این بادکنک‌ها را باد کنید.


در ادامه چند ایده جذاب برای استفاده از بادکنک‌های ماری در جشن تولد را بررسی می‌کنیم.

رنگین کمان بادکنکی


ساخت رنگین کمان


یکی از ایده‌های جذابی که با استفاده از بادکنک ماری می‌توانید آن را اجرا کنید، ساخت رنگین کمان و نصب آن روی دیوار است. با کنار هم قرار دادن هلالی شکل رنگ‌های مختلف این بادکنک‌ها می‌توانید یک رنگین کمان زیبا طراحی کنید.


از این رنگین کمان می‌توانید به عنوان تزئین پس زمینه میز تولد استفاده کنید. برای آنکه رنگین کمان را راحت‌تر به دیوار بچسبانید، پیشنهاد می‌کنیم که از چسب بادکنک استفاده کنید.


آویزان کردن از سقف


یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید با استفاده از بادکنک‌های ماری انجام دهید، آویزان کردن آن‌ها از سقف و ایجاد یک آبشار بادکنکی است.


هنگام انتخاب رنگ‌های بادکنک برای اجرای این ایده، به تناسب رنگ‌ها با یکدیگر و تم تولد توجه داشته باشید.

بادکنک ماری


ساخت حیوانات مختلف


از آنجایی که این بادکنک‌ها بسیار انعطاف پذیر هستند، به کمک آن‌ها می‌توانید طرح‌ها و شکل‌های مختلفی را ایجاد کنید.


می‌توانید حیوانات مختلف را با استفاده از این بادکنک‌ها بسازید و یک باغ وحش بادکنکی طراحی کنید.


همچنین می‌توانید ساخت حیوانات را با کمک کودکان انجام دهید و یک سرگرمی بادکنکی هنگام تولد برای کودکان داشته باشید.


طرح‌های مختلفی برای ساخت حیوانات با استفاده از بادکنک‌های ماری وجود دارد که در زیر یک نمونه ساده آن را می‌توانید مشاهده کنید.

ساخت پروانه با بادکنک ماری


ساخت تاج و بال تزئینی برای دختر بچه‌ها


با استفاده از بادکنک‌های ماری می‌توانید برای دختر‌بچه‌ها، تاج‌های تزئینی درست کنید. همچنین می‌توانید تعداد زیادی از این تاج‌ها را تهیه کنید و جایگزین کلاه تولد کنید و به تمامی مهمان‌ها بدهید.


همچنین می‌توانید بال‌های تزئینی را با استفاده از این بادکنک‌ها طراحی کنید و حس فرشته بودن را به دختربچه‌ها در روز تولدشان بدهید.


ساخت شمشیر و تفنگ برای پسربچه‌ها


همانطور که گفتیم، این بادکنک‌ها بسیار انعطاف پذیر بوده و به راحتی می‌توانید هر فرمی که می‌خواهید به آن‌ها بدهید.


با استفاده از این بادکنک‌ها شمشیر و تفنگ‌های بادکنکی برای پسربچه ها درست کنید و در روز تولد مسابقه شمشیر بازی بادکنکی راه بیاندازید.

شمشیر بادکنکی
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.