تزئین تولد با نخ زری

ریسه‌ها و نخ‌های زری از مهم‌ترین ابزار تزئین جشن تولد در بین ما ایرانیان به حساب می‌آیند. در گذشته‌ بیشتر از این وسیله‌ها برای تزئین تولد استفاده می‌شد و اگر سری به آلبوم‌های دوران کودکی خود بزنید، خواهید دید که اغلب جشن‌های تولد با کمک نخ‌های زری تزئین می‌شد.


با ورود بادکنک‌ها و ریسه‌های جدید و پرده‌های متالیک، نخ‌ زری کم کم جایگاه خود را در تزئینات تولد از دست و امروزه کمتر مراسم تولدی را می‌توانید ببینید که با کمک نخ‌های زری تزئین شده باشند.


امروزه نخ‌های زری در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند و استفاده از آن‌ها برای تزئین تولد ایده‌ای بسیار مناسب است.


قیمت مناسب این نخ‌ها، نسبت به محصولات مشابه، و تنوع بسیار زیاد آن باعث شده است که دوباره به یکی از آیتم‌های تزئین جشن تولد تبدیل شوند.


نخ‌ زری با توجه به تنوعی که در رنگ‌ و طرح دارند هم برای تزئین تولد کودکان مناسب است و هم تزئین تولد بزرگسالان.


با کمی خلاقیت و ایده پردازی می‌توانید تزئینات بسیار فوق‌العاده‌ای برای جشن‌های تولد با استفاده از نخ زری به وجود آورید.


امروز درباره چند ایده ساده برای تزئین تولد با نخ زری صحبت می‌کنیم و انواع نخ زری را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

نخ زری


انواع نخ زری


نخ زری ساده


این نخ‌ها از گذشته‌ها تا کنون در رنگ‌های مختلف موجود بودند. متداول‌ترین نوع نخ زری برای جشن‌ها به شمار می‌آیند و می‌توانید به راحتی آن‌ها را در هر فروشگاه لوازم تولدی پیدا کنید.


نخ زری طرح دار


نوع دیگر نخ‌های زری، نخ زری طرح دار است. این نخ‌ها در طرح‌های گوناگونی موجود می‌باشند همچون نخ زری ساده هستند با این تفاوت که شکل‌های مختلفی در بین آن‌ها می‌توان مشاهده کرد.


نخ زری طرح دار در طرح‌های زنگوله، ماه و ستارهه، شکوفه و … موجود می‌باشد و شما می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه اینترنتی آقای تولد تهیه کنید.

نخ بادکنک


نخ زری بادکنک


این نخ‌ها نسبت به نخ‌های زری ساده ججم کمتری دارند و برای بستن بادکنک از آن استفاده می‌شود. می‌توانید این نخ‌ها را به انتهای بادکنک هلیومی ببندید و تزئیناتی زیبا برای تولد درست کنید.


ایده‌های تزئین تولد با استفاده از نخ‌های زری


استفاده از نخ‌های زری برای تزئین تولد بسیار ایده مناسبی است؛ این نخ‌ها نسبت به سایر وسایل تزئین تولد بسیار ارزان‌تر بوده و با کمی خلاقیت می‌توانید از آن‌ها برای تزئین تولد کودکان و بزرگسالان استفاده کنید.


ساخت پرده بک گراند با کمک نخ زری


می‌توانید نخ زری هماهنگ با تم تولد خود را انتخاب کنید و با کنار هم قرار دادن چندین نخ زری، یک پرده بک گراند زیبا برای تولد تهیه کنید و جلوه فوق العاده‌ای به عکس‌های خود ببخشید.


ساخت رنگین کمان


با کنار هم قرار دادن نخ‌های زری رنگی در رنگ‌های مختلف به صورت هلالی می‌توانید رنگین کمان زیبایی را روی دیوار نصب کنید.

برای زیباتر شدن کار می‌تواید در کنار رنگین کمان از بادکنک‌های فویلی با طرح ابر استفاده کنید.


ساخت عدد


یکی دیگر از کارهایی که با استفاده از نخ زری می‌توانید انجام دهید، طراحی عدد روی دیوار است. به کمک این نخ‌ها می‌توانید سن فرد متولد را روی دیوار با کمک نخ‌های زری طراحی کنید.


آویزان کردن به صورت هلالی


این تزئین از قدیم در جشن‌های تولد و مناسبت‌های مختلف اجرا می‌شد. به کمک نخ‌های زری، هلال هایی روی سقف ایجاد کنید.


در کنار این هلال‌ها می‌توانید از بادکنک‌های هلیومی هماهنگ با تم تولد استفاده کنید و زیبایی دو چندان به جشن خود ببخشید.

تزئین میز


از نخ‌های زری برای تزئین میز نیز می‌توانید استفاده کنید. به کمک نخ زری طرح مورد نظر خود را روی میز ایجاد کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از طرح قلب و ستاره است. حال می‌توانید کیک تولد را در مرکز طرح قرار دهید و یک میز زیبا برای تولد داشته باشید.


همچنین می‌توانید لبه‌های میز را به کمک نخ‌های زری تزئین کنید. با استفاده از نخ زری ساده طرح‌های هلالی شکلی را در کنار میز ایجاد کنید و زیبایی ویژه‌ای به میز تولد خود ببخشید.


در نهایت باید گفت که نخ‌های زری با توجه به طرح و رنگ و انعطاف بالایی که دارند می‌توانند گزینه مناسبی برای تزئین جشن تولد باشند.


مهم‌ترین مزیت آن‌ها نسبت به سایر وسایل تزئین جشن تولد قیمت بسیار مناسب آن‌ها است.


با کمی خلاقیت می‌توانید طرح‌های زیبایی برای تزئین جشن تولد با کمک نخ‌های زری ایجاد کنید.


نخ‌های زری را می‌توانید از تمامی فروشگاه‌های لوازم تولد تهیه کنید؛ همچنین می‌توانید این نخ‌ها را در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف از فروشگاه اینترنتی آقای تولد به صورت آنلاین سفارش دهید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.