تم تولد آب بازی

با فرا رسیدن فصل گرم تابستان، آب بازی یکی از تفریحات بسیار جذاب بچه‌ها به حساب می‌آید. آب بازی این امکان را به کودکان می‌دهد که هم یک روز هیجان انگیز را با دوستانشان سپری کنند و هم در این هوای گرم، خنک شوند.


یکی از تم‌های تولد مناسب فصل تابستان که توجه کودکان و حتی بزرگسالان را این روزها به خود جلب کرده، تم تولد آب بازی است.


تم تولد آب بازی، یک تولد کاملا متفاوت با سایر تم‌های تولد است و مثل بقیه تم‌ها و جشن‌ها، حالت مهمانی رسمی ندارد؛ بلکه یک فضای صمیمی و سرشار از تحرک و بازی را در اختیار کودکان قرار می‌دهد.


این تم حتما باید در فضای باز اجرا شود و امکان برگزاری جشن تولد با تم آب بازی در فضای بسته و خانه وجود ندارد؛ به جای آن می‌توانید این تم را در باغ، پارک‌ها و استخرها داشته باشید و یک روز هیجان انگیز را در بیرون از خانه با یکدیگر سپری کنید.


تزئین تم تولد آب بازی، می‌تواند مانند تم تولد تابستانی باشد یا هر تم مناسب دیگری را انتخاب کنید و میز تولد و بادکنک آرایی را مطابق آن بچینید. اما نکته‌ای که باید به آن توجه کیند و باعث تمایز این تم از سایر تم‌ها می‌شود؛ امکاناتی است که برای آب بازی بچه‌ها فراهم می‌کنید.


از بادکنک آب بازی، تفنگ آب بازی یا هر وسیله دیگری که شرایط آب بازی را برای بچه‌ها فراهم کند؛ می‌توانید در این تم استفاده کنید.


اگر تولد را در کنار استخر برگزار می‌کنید، حتما باید از چند بزرگتر کمک بگیرید و مراقب سلامت بچه‌ها باشید. کنترل بچه‌ها در چنین شرایطی بسیار سخت‌تر خواهد بود و پیش از شروع تولد، لوازم ایمنی را تهیه کنید و ایمنی محیط را تضمین کنید.


اگر قصد برگزاری تولد در پارک و باغ را دارید، حتما مکانی خنک برای بچه‌ها فراهم کنید؛ زیرا با گرمای تابستان و جنب‌وجوش کودکان، ممکن است دچار گرمازدگی شوند و ایجاد یک مکان خنک برای استراحت می‌تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.


در ادامه چند ایده خاص و متنوع برای برگزاری یک تم تولد آب بازی هیجان انگیز را با هم بررسی می‌کنیم.


ایده‌های تم تولد آب‌ بازی


بادکنک آب بازی


بادکنک آب بازی فراموش نشود. بادکنک آب بازی یکی از مهم‌ترین آیتم‌های تم تولد آب بازی به حساب می‌آید. جنس این بادکنک‌ها از لاتکس بوده و درون آن به وسیله آب پر می‌شود و کودکان می‌توانند آن‌ها را به سمت هم پرتاب کنند.


بادکنک آب بازی در دو نوع نی‌دار و بدون نی وجود دارد. بادکنک آب بازی نی دار، از اتصال چندین بادکنک به نی تشکیل شده است و می‌توانید سر نی‌ها را مستقیما به شیر آب وصل کنید و چندین بادکنک را همزمان و به راحتی پر از آب کنید.


بادکنک آب‌ بازی بدون نی نیز، همانند بادکنک لاتکس است، اما در سایز کوچک‌تر و مقاوم تر. این بادکنک‌ها را باید مستقیما به شیر آب وصل کرده و جداگونه پر از آب کنید.


هر دو نوع بادکنک آب بازی را می‌توانید از فروشگاه لوازم تولد آقای تولد به صورت آنلاین خریداری کنید.
بادکنک‌ها را پس از پر کردن، در یک سطل مخصوص قرار داده تا کودکان بتوانند به راحتی با آن‌ها بازی کنند.

بادکنک آب بازی


مسابقه پرتاب بادکنک


یکی از کارهای هیجان انگیزی که می‌توانید در تولد با تم آب بازی انجام دهید، مسابقه پرتاب بادکنک است. کودکان می‌توانند در تیم‌های مختلف تقسیم شوند و یه مسابقه بادکنکی با پرتاب بادکنک آب بازی داشته باشند.


ترکاندن بادکنک


یکی دیگر از ایده‌هایی که می‌توانید برای سرگرم کردن بچه‌ها در تم تولد آب بازی اجرا کنید، مسابقه ترکاندن بادکنک است. چند عدد از بادکنک‌های آب بازی را از ریسه‌های تولد آویزان کرده به صورتی که در هوا معلق بمانند. سپس به کمک یک چوب از بچه‌ها بخواهید که نوبتی زیر بادکنک‌ها ایستاده و سعی کنند با ضربه زدن، بادکنک را بترکانند.

فوتبال با بادکنک آب بازی


فوتبال بازی کردن با بادکنک آب بازی چالش‌های زیادی را به همراه خواهد داشت و می‌تواند یک بازی خوب و سرگرم کننده برای جشن تولد شما باشد.

جا‌به‌جایی توپ با پا


می‌توانید بادکنک‌های آب بازی را پر کرده و از کودکان بخواهید بدون دخالت دست و تنها با کمک پاها، آن‌ها را جابه‌جا کرده و به ظرف دیگری انتقال دهند.

تفنگ آب پاش


به عنوان گیفت تولد می‌توانید برای کودکان تفنگ آب پاش تهیه کنید تا در آن روز با هم بازی کنند.


خوراکی‌های تم تولد آب بازی


برای پذیرایی در تولد می‌توانید از میوه‌های فصل استفاده کنید که اغلب بچه‌ها نیز آن را دوست دارند. می‌توانید میوه‌ها را به شکل حیوانات مختلف تزئین کنید و یا حتی از سالاد میوه‌ و سیخ‌های چوبی برای سرو میوه استفاده کنید.


همچنین در کنار میوه‌، می‌توانید از شربت‌ها و آبمیوه‌های خنک در طول روز استفاده کنید و پارچ شربت را آماده کرده تا کودکان در هر ساعتی از روز بتوانند از آن استفاده کنند و خنک شوند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.