تم تولد بزرگسال

با یک سرچ ساده درباره تم تولد در گوگل بیشتر تم‌های پیشنهادی که مشاهده می‌کنید، تم‌هایی مخصوص کودکان و نوجوانان است و کمتر وب‌سایتی را درباره تم تولد بزرگسالان خواهید یافت؛ اما در سال‌های اخیر برگزاری تولد برای بزرگسالان نیز بسیار رواج پیدا کرده است و انتخاب تم تولد بزرگسال به یک دغدغه تبدیل شده است.


تم تولد بزرگسال نسبت به تم‌های کودکان بسیار ساده‌تر است و گاهی محدود به یک تم رنگی ساده و بادکنک آرایی می‌شود. با این وجود می‌توانید ایده‌های خلاقانه زیادی را برای تم تولد بزرگسالان انتخاب کنید.


در این مطلب از مقالات آقای تولد می‌خواهیم به سراغ معرفی تم تولد مخصوص بزرگسالان برویم. اگر شما هم می‌خواهید یک تولد با تم زیبا برای بزرگسالان برگزار کنید، در ادامه با ما همراه باشید.


ایده‌هایی برای تم تولد بزرگسالان


در ادامه چند تم تولد بزرگسال محبوب در سال‌های اخیر را معرفی می‌کنیم.


تم تولد طلایی- مشکی


یکی از ساده‌ترین و در عین حال محبوب‌ترین تم تولد برای بزرگسالان، تم تولد طلایی-مشکی است. این تم از بادکنک آرایی طلایی و مشکی تشکیل شده است. می‌توانید از بادکنک ساده مشکی در کنار بادکنک طلایی کروم استفاده کنید.


استفاده از بادکنک فویلی طلایی رنگ نیز در کنار این تم بسیار معروف است. می‌توانید از بادکنک فویلی عددی و بادکنک فویلی به طرح تاج استفاده کنید.

برای بک گراند نیز می‌توانید از پرده‌های لیزری طلایی رنگ استفاده کنید. این پرده‌ها جلوه‌ای بسیار زیبا به تولد و تزئینات خود ببخشید.


تم تولد رزگلد


تم تولد رزگلد یا برنزی نیز یکی دیگر از تم‌های تولد ساده برای بزرگسالان است. این تم نیز شباهت زیادی به تم تولد طلایی دارد. می‌توانید در این تم از بادکنک کروم به صورت طاق بادکنکی استفاده کنید.


ترکیب بادکنک کروم رزگلد با بادکنک طلایی نیز می‌تواند جلوه‌ای زیبا به تم تولد شما ببخشد. در این تم تولد معمولا از بک گراند صورتی رنگ استفاده می‌شود و می‌توانید بادکنک‌ ساده صورتی نیز در بادکنک آرایی خود داشته باشید.


تم تولد بلک لایت


تم تولد بلک لایت یکی از تم‌های جدید برای بزرگسالان و نوجوانان است و در سال‌ّهای اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. در این تم از بلک لایت استفاده می‌شود. می‌توانید از عینک و تل‌های بلک لایت استفاده کنید.

بلک لایت


برای بادکنک آرایی نیز می‌توانید از بادکنک بوبوبالن چراغ‌دار استفاده کنید. پیش از این نیز در مطلبی دیگر درباره بلک لایت و تم تولد بلک لایت صحبت کرده‌ایم. می‌توانید به آن سر بزنید و ایده‌هایی برای تم تولد بلک لایت داشته باشید.


تم تولد گل آفتابگردان


تم تولد آفتابگردان یکی از آن تم‌هایی است که برای خانم‌ها استفاده می‌شود. اگر قصد سورپرایز کردن مادر یا همسر خود را دارید، این تم ایده‌ای جدید و فوق‌العاده برای تولد اوست. در این تم از بادکنک آرایی سفید و زرد استفاده می‌شود. شما می‌توانید بادکنک‌ها را به صورت یک گل کنار یکدیگر قرار دهید؛ برای این کار می‌توانید از نوارها‌ی چسبی بادکنک استفاده کنید.


همچنین می‌توانید از بادکنک فویلی به شکل گل آفتاب گردان استفاده کنید و اگر به آن دسترسی ندارید می‌توانید به کمک بادکنک‌ ماری خود طرح گل آفتاب گردان را درست کنید.


می‌توانید با کمک مقوا و کاغذ رنگی نیز طرح‌های گل آفتابگردان را ایجاد کنید و در کنار این تم استفاده کنید. برای بک گراند نیز می‌توانید از پرده لیزری استفاده کنید یا به کمک کاغذ کشی سفید و زرد، خود یک پرده برای بک گراند تولد بسازید.


تم تولد سینمایی


این تم مخصوص افرادی است که عاشق فیلم و سینما هستند. می‌توانید یک روز سینمایی را در کنار دوستان خود داشته باشید و دور هم فیلم محبوبتان را تماشا کنید. برای تزئین این تم می‌توانید از المان‌های سینمایی مثل دوربین، کلاکت و سی‌دی استفاده کنید.


همچنین می‌توانید برای پذیرایی از پاپ کرن استفاده کنید و پک‌های خوراکی را پیش از شروع فیلم آماده کنید و در اختیار مهمانانتان قرار دهید.


تم پاریس


تم تولد پاریس یک تم تولد زیبا برای دختران است؛ به خصوص آن‌هایی که عاشق پاریس هستند. در این تم از ترکیب رنگ سفید و صورتی استفاده می‌شود و شما می‌توانید با بادکنک لاتکس سفید و صورتی یک بادکنک آرایی زیبا داشته باشید.


تم تولد خاطرات


تم تولد خاطرات یکی از آن تم‌هایی است که شما می‌توانید آن را برای پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها اجرا کنید. در این تم از یک مقوای بزرگ به طرح عدد استفاده می‌شود و می‌توانید عکس‌های خاطره‌انگیز و قدیمی پدربزرگ و مادربزرگ خود را روی آن بچسبانید و در بک گراند تولد قرار دهید.

تم تولد تیک تاک
با گسترش محبوبیت شبکه اجتماعی تیک تاک، این تم نیز به یکی از تم‌های محبوب بزرگسالان تبدیل شده است. در این تم از المان‌های تیک تاکی استفاده می‌شود و تم رنگی آن معمولا مشکی و صورتی است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.