تم تولد حیوانات جنگل

تم تولد حیوانات جنگل

تم تولد حیوانات یکی از آن تم‌های محبوب کودکان است که شما می‌توانید آن را برای تولد کودکان و نوجوانان استفاده کنید. این تم مختص به جنسیت خاصی نیست و می‌توانید آن را هم برای تولد دختران و هم تولد پسران اجرا کنید.


تنوع این تم بسیار بالا است و شما می‌توانید مطابق سلیقه و ابزارهایی که در اختیار دارید آن را اجرا کنید. از حیوانات مختلفی می‌توانید برای تم تولد حیوانات جنگل استفاده کنید. اگر کودک شما به حیوان خاصی علاقه دارد، سعی کنید از آن حیوان و المان‌های مربوط به آن بیشتر استفاده کنید.

تم تولد حیوانات جنگل


این تم را می‌توانید هم در فضای بسته و هم در فضای باز اجرا کنید. اگر امکان این را دارید، می‌توانید از کودکان و مهمانان خود خواهش کنید که حیوانات خانگی خود را به همراه داشته باشند و جذابیت بیشتری به تم تولد خود ببخشید؛ البته حضور حیوانات در تولد چالشی بزرگ به حساب می‌آید و باید حواستان به حیوانات نیز باشد تا هم برای آن‌ها مشکلی پیش نیاید و هم مشکلی برای مهمانی شما ایجاد نکند.

تم تولد حیوانات جنگل


یکی از ایده‌های جذاب و لذت‌بخشی که می‌توانید در کنار تم تولد حیوانات اجرا کنید و قطعا کودکان از آن استقبال خواهند کرد، تور باغ وحش است. می‌توانید پیش از برگزاری تولد، کودکان و مهمانان را به بازدید از باغ وحش دعوت کنید.

تم تولد حیوانات جنگل


در ادامه ایده‌هایی برای برگزاری جشن تولد با تم حیوانات جنگل را معرفی می‌کنیم که می‌توانید با اجرای آن‌ها، یک تولد زیبا برای کودکان خود برگزار کنید.


ایده‌هایی برای برگزاری جشن تولد با تم حیوانات جنگل


تم حیوانات جنگل از آن دسته تم‌هایی است که شما می‌توانید با خلاقیت خود آن را تغییر دهید و در آن تنوع ایجاد کنید. در ادامه ایده‌هایی برای برگزاری تولد با تم حیوانات جنگل را بررسی می‌کنیم.


بادکنک آرایی

برای تم تولد حیوانات جنگل معمولا از ترکیب رنگ سبز روشن و تیره استفاده می‌شود و یک رنگ دیگر مثل طلایی یا نارانجی نیز در المان‌ها دیده می‌شود. برای بادکنک آرایی تم تولد حیوانات جنگل می‌توانید از بادکنک‌های لاتکس سبز رنگ استفاده کنید و برای ایجاد تنوع و جلوه بیشتر چند بادکنک کرم طلایی نیز در بین آن‌ها استفاده کنید.


می‌توانید بادکنک‌ها را به شکل طاق بادکنکی دربیاورید و در بک گراند میز تولد قرار دهید. همچنین می‌توانید از پرده لیزی سبز‌ رنگ استفاده کنید و در بالای آن بادکنک‌ها را قرار دهید.

بادکنک آرایی تم تولد حیوانات جنگل

استفاده از استند بادکنک نیز گزینه مناسبی برای یک تزئین ساده و سریع است. همچنین می‌تواید بادکنک‌ها را به وسیله چسب بادکنک به دیوار یا سقف محیط تولد وصل کنید.


استفاده از بادکنک فویلی به شکل حیوانات نیز برای تم تولد حیوانات جنگل پیشنهاد می‌شود. می‌توانید بادکنک‌های فویلی با طرح حیوانات را در کنار بادکنک‌های دیگر خود قرار دهید و هماهنگی بیشتری با تم ایجاد کنید.

تم تولد حیوانات جنگل


همچنین اگر دسترسی به بادکنک فویلی ندارید، می‌توانید طرح‌های حیوانات را روی مقوا برش داده و با کاغذ رنگی تزئین کنید و در کنار تزئینات بادکنکی خود قرار دهید.


بک گراند تولد


برای بک گراند تم تولد حیوانات جنگل می‌توانید از پرده‌های لیزری سبز رنگ استفاده کنید. همچنین می‌توانید با کمک کاغذکشی خودتان پرده برای بک گراند تولد بسازید.

تم تولد حیوانات جنگل


استفاده از طرح حیوانات کاغذی نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای بک گراند تولد باشد. این طرح‌ها را می‌توانید به صورت آماده پرینت بگیرید یا با کمک کاغذ رنگی و مقوا خودتان بسازید.


همچنین می‌توانید از ریسه‌ها برای بک گراند تم تولد استفاده کنید. این ریسه‌ها می‌تواند به صورت برگ باشد.


برای هماهنگی بیشتر با تم می‌توانید ریسه‌هایی با طرح برگ بسازید. در زیر آموزش یک نمونه از این برگ‌ها را ارائه داده‌ایم.

ریسه


علاوه بر برگ، می‌توانید از ریسه‌های آبشاری نیز استفاده کنید.

ریسه

کلاه تولد


می‌توانید کلاه‌های مختلفی با طرح حیوانات برای همه مهمانانتان داشته باشید. این کلاه‌ها را می‌توانید به صورت آماده تهیه کنید یا خودتان کلاه تولد با طرح حیوانات بسازید. در مطلب «ساخت کلاه تولد» نمونه‌ای آموزش ساخت کلاه تولد حیوانات را قرار داده‌ایم.

کلاه تولد


علاوه بر کلاه، می‌توانید از ماسک‌هایی با طرح حیوانات در این تم استفاده کنید. ماسک‌ها را با کمک کاغذ، مقوا یا حتی نمد و فوم بسازید و روی میز ورودی قرار دهید تا مهمانانتان از آن استفاده کنند.


کیک تولد

برای هماهنگی بیشتر با تم حیوانات جنگل، کیک را نیز می‌توانید مطابق با این تم سفارش دهید. استفاده از کیک‌های فوندانت برای این کار بسیار مناسب است؛ اما اگر از عهده هزینه کیک فوندانت بر نمی‌آیید می‌توانید از کیک‌های معمولی استفاده کرده و در کنار آن از حیوانات جنگل پلاستیکی استفاده کنید.

کیک تولد


گیفت تم تولد حیوانات جنگل


یکی از هدیه‌هایی که به عنوان گیفت می توانید در این روز به مهمانانتان بدهید، حیوانات پلاستیکی در سایز کوچک است. می‌توانید پک‌های حیوانات را آماده کرده و در آخر به مهماناتان هدیه کنید. همچنین برای جذابیت بیشتر و خلاقیت در بسته بندی، می‌توانید از ساک هدیه با طرح حیوانات استفاده کنید.

ساک دستی


همچنین می‌توانید این حیوانات پلاستیکی را روی در شیشه‌ها چسبانده و درون شیشه‌ها را با تنقلاتی مثل پاستیل، شکلات و … پر کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.