تم تولد پسرانه ۲۰۲۱

جشن تولد یک روز ویژه برای کودکان به حساب می‌آید و اغلب آن‌ها از روزها و حتی ماه‌ها قبل از رسیدن روز تولدشان برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند و منتظر آن روز هستند. تم‌های مختلفی برای برگزاری جشن تولد کودکان وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به راحتی اجرا کنید.


معمولا تم‌هایی که برای تولد کودکان در نظر گرفته می‌شود، شامل تم‌هایی مثل یونیکورن و پری دریایی هستند و اغلب دختربچه‌ها آن را انتخاب می‌کنند. اما تم‌های فوق‌العاده زیبا و جذابی نیز برای تولد پسربچه‌ها وجود دارد.
در ادامه برخی از مشهورترین تم تولد پسرانه را معرفی می‌کنیم که جزو ترندهای تم تولد سال ۲۰۲۱ نیز هستند. اگر قصد برگزاری یک جشن تولد برای پسر خود را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.


ترندهای تم تولد پسرانه ۲۰۲۱


در نوشته‌های پیشین به انواع تم تولد دخترانه و ترند‌های آن پرداخته ایم. اینبار به سراغ معرفی چند تم متولد پسرانه مشهور و محبوب می‌رویم. اغلب این تم‌ها برگرفته از شخصیت‌های کارتونی و سینمایی و گاهی اوقات بازی‌های کامپیوتری اند.


تم دایناسوری


تم تولد دایناسور یکی از تم‌های محبوب برای پسربچه‌ها است؛ به خصوص پسربچه‌های پنج تا هفت سال. اغلب در این سن بچه‌ها علاقه زیادی به دایناسورها و شناخت انواع آن دارند و انیمیشن‌ و فیلم‌های زیادی در این باره ساخته شده است.


می‌توانید برای اجرای تم تولد دایناسوری، از بادکنک‌های فویلی با طرح دایناسور استفاده کنید و پشت میز تولد را به کمک پرده لیزری، عموما سبز رنگ، تزئین کنید. می‌توانید یک کیک با طرح دایناسور سفارش دهید.


علاوه بر این، شیرینی‌ها و کوکی‌های با طرح دایناسور نیز بسیار مناسب هستند و می‌توانید تعداد زیادی از این کوکی‌ها با طرح‌های مختلف را برای پذیرایی روی میز تولد قرار دهید.


برای آن که کودکان بیشتر با فضای دایناسوری مواجه شوند، می‌توانید در آن روز انیمیشن‌های کوتاه و مرتبط با دایناسور برای آن‌ها نمایش دهید یا به کمک هم با مقوا و کاغذ رنگی‌، دایناسورهای مختلفی را بسازید.


به عنوان گیفت و هدیه تولد می‌توانید دایناسور‌های پلاستیکی را به مهمانان خود هدیه دهید و آن‌ها را در یک ساک هدیه با طرح دایناسور بگذارید.


تم تولد لگو


لگو یکی از اسباب‌ بازی‌های محبوب پسربچه‌ها است و اغلب آن ها این اسباب‌بازی را بسیار دوست دارند. پس از انتشار انیمیشن لگو نینجاگو این محبوبیت بین آن‌‌ها بیشتر‌ از قبل نیز شد و امروزه کمتر پسربچه‌ای را می‌توان یافت که حداقل یک اسباب بازی لگو نداشته باشد.


تم تولد لگو می‌تواند گزینه مناسبی برای کودکانی باشد که علاقه زیادی به این اسباب بازی و انیمیشن دارند. می‌توانید از ریسه‌هایی با طرح لگو برای این تم استفاده کنید و در کنار بادکنک‌ کروم استفاده کنید.

ریسه لگو


همچنین می‌توانید به کمک لگو‌های اسباب بازی، یک استند عدد مطابق با سن تولد بسازید و آن را روی میز و یا پشت میز قرار دهید و هماهنگی بیشتری با تم تولد ایجاد کنید.


وسایل روی میز، مثل پایه کیک یا ظرف نگه دارنده قاشق و چنگال را با کمک لگو بسازید و حس و حال دنیای لگوها را برای کودکان ایجاد کنید.


به عنوان هدیه نیز می‌توانید لگو‌های کوچک را بسته‌بندی و هنگام خروج به مهمانان خود بدهید تا یک یادگاری فوق‌العاده از جشن شما داشته باشند.


تم تولد شش قهرمان


شش قهرمان یکی از انیمیشن‌های جذاب است که با گذشت سال‌ها از انتشار آن همچنان نیز هیجان‌انگیز است و می‌توانید از دیدن آن لذت ببرید. تم تولد شش قهرمان یک ایده مناسب برای طرفداران این انیمیشن است.


اجرا این تم نسبت به سایر تم‌ها، ساده‌تر است. رنگ اصلی تشکیل‌ دهند این تم سفید و قرمز است. می‌توانید به سادگی از یک بادکنک لاتکس برای تزئین این تم استفاده کنید و با ماژیک صورت بی-مکس، قهرمان داستان، را روی آن طراحی کنید.


می‌توانید کیک با طرح بی مکس نیز سفارش دهید و روی میز تولد قرار دهید. علاوه بر کیک از کوکی‌های با طرح شش قهرمان نیز می‌توانید برای پذیرایی استفاده کنید.


تم تولد لاک‌پشت نینجا


یکی دیگر از تم‌ تولد برای پسربچه‌ها، تم تولد لاک پشت نینجا است. این تم ترکیبی از چند رنگ سبز است و می‌توانید برای اجرای آن از ترکیب رنگ سبز تیره و روشن استفاده کنید.


بادکنک آرایی این تم نیز بسیار ساده است و به راحتی می‌توانید به کمک بادکنک لاتکس سبز و پارچه‌های چشم‌ بند، یک بادکنک آرایی زیبا و مناسب تم اجرا کنید.

با کمک مقوا و کاغذ رنگی می‌توانید برای مهمان خود، لاک لاک پشت‌ها را درست کنید و به کمک روبان آن را به پشت کودکان آویزان کنید و چشم بند‌های رنگی نیز برای آن‌ها بسازید و هر مهمان یکی از شخصیت‌های لاک پشت نینجا را بازی کند.


با کمک چند بشقاب یک بار مصرف و کاغذ رنگی، می‌توانید مطابق تصویر زیر، یک ریسه زیبا و مناسب تم تولد لاک پشت نینجا درست کنید و آن را پشت میز تولد خود آویزان کنید.

تم تولد فوتبالی


کمتر پسربچه‌ای را می‌توان یافت که عاشق فوتبال نباشد؛ پس تم تولد فوتبالی یکی از آن تم‌هایی است که از گذشته تا به امروز طرفداران زیادی داشته است.

تم تولد فوتبالی


این تم را می‌توانید در دو حالت فوتبالی یا تیم مورد علاقه اجرا کنید. تم تولد فوتبالی معمولا از رنگ سبز و سفید و توپ‌های فوتبال تشکیل شده است. برای بادکنک آرایی می‌توانید از بادکنک فویلی به شکل توپ استفاده کنید.


اگر می‌خواهید این تم را مطابق با تیم مورد علاقه فرزندتان اجرا کنید، می‌توانید از پرچم و لگوی آن تیم به عنوان ریسه استفاده کنید و یک دست لباس ورزشی تیم محبوب را برای کودکتان فراهم کنید.

اگر امکان برگزاری تولد در زمین فوتبال یا فضای باز را دارید، می‌توانید تولد را در آن جا برگزار کنید و پس از جشن، کودکان می‌توانند با یکدیگر فوتبال بازی کنند.


به عنوان گیفت نیز می‌توانید به مهمانان توپ‌های کوچک فوتبالی که به عنوان جاکلیدی استفاده می‌شوند را هدیه دهید و یا سوت را به آن‌ها هدیه دهید.


تم تولد فضایی


اگر کودکی دارید که علاقه زیادی به فضا و ستاره‌ها دارد و می‌خواهد در آینده یک فضانورد شود، با تم تولد فضایی او را خوشحال کنید. این تم جزو تم تولد پسرانه پرطرفدار است و معمولا برای پسر‌های نوجوان اجرا می‌شود.


در این تم از یک پارچه تیره، مشکی یا سرمه‌ای، برای پشت میز تولد استفاده کنید. پرده لیزری مشکی و نقره‌ای نیز می‌تواند جایگزین مناسبی باشد. سپس می‌توانید المان‌های فضایی مثل ستاره، سیاره‌های مختلف و فضا پیما را با مقوا و کاغذ رنگی درست کنید و روی آن بچسبانید.


برای بادکنک آرایی این تم، پیشنهاد ما به شما بادکنک کروم نقره‌ای است. این بادکنک از آن‌جایی که براق است، بیشتر حالت سیاره و ستاره را در ذهن تداعی می‌کند. همچنین می‌توانید از بادکنک ماری برای تزئین بادکنک‌ها و ایجاد شکل سیارات استفاده کنید. به عنوان مثال، حلقه‌های دور سیاره زحل را با کنک بادکنک ماری ایجاد کنید.
بادکنک‌ فویلی به طرح فضانورد و فضا پیما نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای بادکنک آرایی این تم باشد. با کمک مقوا و کاغذ رنگی می‌توانید یک ریسه تولد زیبا برای این تم بسازید.


کیک تولد را می‌توانید به طرح سطح ماه، پر از حفره، سفارش دهید و روی آن از یک تاپر به شکل فضانورد استفاده کنید.


یکی دیگر از اقدامات خلاقانه‌ای که می‌توانید برای این تم انجام دهید، ساخت یک فضاپیما به کمک کارتون است. با قرار دادن چند کارتون روی هم تزئین آن، یک فضا پیما بسازید و از کودکان بخواهید درون آن بروند و از آن‌ها عکس بگیرید.

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  1. ر.خ گفت:

    لطفا تم های تولد رو دخترانه و پسرانه نکنید. هرکس به تم علاقه داره میتونه اجرا کنه. مثلا تم فضا یا جنگل مشترک هست و دخترانه هم هست

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.