تم تولد 1400

سال ۱۴۰۰ با همه گیری بیماری کرونا همراه بود؛ اما این به این معنی نیست که در این سال نمی‌توانیم برای کودکان خود جشن تولد بگیریم.


امسال نیز همانند دیگر سال‌ها، می‌توانید در روز تولد کودک خود یک جشن به یادماندنی و خاص برای او ترتیب دهید؛ اما باید توجه داشته باشید که مهمانی‌های کوچک و خودمانی و تا حد امکان در فضای بیرون از خانه ترتیب دهید و سعی کنید جشن تولد را تنها با اعضای خانواده خود برگزار کنید و از دعوت کردن تعداد زیادی مهمان، خوداری کنید.


در ادامه چندتا از معروف‌ترین و محبوب‌ترین تم تولد ۱۴۰۰ را معرفی می‌کنیم. سعی کردیم ایده‌هایی رو در این قسمت اضافه کنیم که مناسب مهمانی‌های کوچک خودمانی باشند. اگر قصد برگزاری تولد را دارید؛ در ادامه با ما همراه باشید.


لگو پارتی


لگو یکی از اسباب‌بازی‌های محبوب کودکان به ویژه پسربچه‌هاست و از گذشته‌های دور تا امروز نیز اغلب بچه‌ها حداقل یک اسباب بازی لگو را در بین اسباب‌بازی‌های خود دارند. امسال نیز لگو جزو یکی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌ها شناخته می‌شود و انواع مختلفی دارد.


تولد با تم لگو می‌تواند ایده مناسبی برای جشن تولد امسال پسر شما باشد. در این مهمانی می‌توانید تزئینات تولد را با کمک لگو‌ها انجام دهید. همچنین می‌توانید تعداد زیادی قطعات لگو را آماده کنید تا کودکان بتوانند با کمک آن‌ها طرح‌های خلاقانه‌ای بسازند و آن را به عنوان یادگاری از تولد داشته باشند.


تم تولد SPA

تم تولد SPA یکی از ترند‌های تولد در سال ۱۴۰۰ است که بین دختران محبوبیت زیادی دارد. این تم مناسب دختران نوجوان است و معمولا بزرگسالان نیز از آن استقبال می‌کنند. حال که نمی‌توانید مهمانی‌های بزرگی برای تولد ترتیب دهید، با دعوت چند نفر از دوستان نزدیک می‌توانید یک مهمانی خاص و کوچک برای تولد فرزندتان داشته باشید.


در این مهمانی کوچک و خودمانی، دختران قرار است به کارهای مراقبت پوستی و زیبایی بپردازند. معمولا در این تم تولد، از ماسک‌های صورت استفاده می‌شود، اما توجه داشته باشید که ماسک‌های استفاده شده حتما با پوست کودکان سازگاری داشته باشد.


خیار حلقه شده یکی دیگر از المان‌های مهم این تم تولد است. می‌توانید از قبل تعداد زیادی خیار حلقه شده را در ظرف بچینید تا کودکان بتوانند آن را روی صورت خود قرار دهند. انجام کارهایی مثل مانیکور و پدیکور و ماساژ پا نیز می‌تواند مناسب این تم باشد. پس قبل از آن که مهمانان برسند، چند رنگ لاک ناخن نیز روی میز تولد قرار دهید.


تم تولد ابرقهرمان


هنوز مدت زیادی از اکران آخرین قسمت فیلم اونجرز نمی‌گذرد که ابرقرمان‌ها جزو یکی از پرطرفدارترین تم‌های تولد شده اند. تم تولد بت من و اسپایدرمن پیش از این نیز جزو تم‌های محبوب برای پسربچه‌ها بوده است؛ اما این تم ترکیبی از چند ابرقهرمان فیلم‌های مختلف است که در کنار هم قرار گرفته اند.


برای این تم می‌توانید لباس ابرقهرمان‌ّای مختلف را برای مهمانان خود تهیه کنید؛ همچنین اگر امکان تهیه لباس را ندارید، می‌توانید از المان‌های ساده تری مثل شنل، نقاب، شمشیر و … استفاده کنید و هر کودک نقش یکی از ابرقهرمانان را بازی کند.


تولد در فضای باز


تولد در فضای باز نیز جزو یکی از ترندهای تولد ۱۴۰۰ به شمار می‌رود. از آن‌جایی که ریسک جمع شدن در فضای باز بسیار کمتر است، این تم مناسب مهمانی‌هایی است که می‌خواهید با جمعیت بیشتری از افراد برگزار کنید.
می‌توانید یک پارک را برای این کار انتخاب کنید و آلاچیق پارک را با کمک بادکنک و ریسه، تزئین کنید یا در صورتی که قصد برگزاری مهمانی بزرگی دارید، مهمانی را در باغ و فضای باز برگزار کنید.


قبل از آن که تدارک تولد را ببینید، حتما گزارش‌های هواشناسی را چک کنید تا در روز تولد با باران و طوفان ناگهانی غافلگیر نشوید.


تم تولد هری پاتر

اگر فرزند شما به تازگی با دنیای هری پاتر و رمان‌های آن آشنا شده است و هری پاتر به یکی از شخصیت‌های محبوب او تبدیل شده است، تم تولد هری پاتر می‌تواند گزینه مناسبی باشد. از آن جایی که تنوع در المان‌های این تم تولد بسیار بالا است، دست شما در انتخاب و تزئین این تم تولد بسیار باز است و شما به راحتی می‌توانید این تم را اجرا کنید.


به عنوان ایده می‌توانید پرچم‌های چهار گروه اصلی هری پاتر را تهیه کنید و در مکان‌های مختلف اتاق نصب کنید و هنگام ورود مهمانان با توجه به رنگ گروه انتخابی آن‌ها، کلاه تولد به مهمانان بدهید و از آن‌ها بخواهید در مکان مشخص شده بنشینند.


استفاده از عینک گرد نیز برای این تم مناسب است. شما می‌توانید این عینک‌های پلاستیکی را از فروشگاه‌های لوازم تولد تهیه کنید؛ همچنین می‌توانید به جای آن از عینک‌های گرد بلک لایت استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.