خرید جعبه کادو برای ولنتاین

روز ۱۴ فوریه هرسال، به عنوان روز ولنتاین یا روز عشق شناخته می‌شود و افراد در این روز سعی می‌کنند با دادن هدیه به همدیگر، عشقشان را نسبت به یکدیگر نشان بدهند.

تاریخچه جشن ولنتاین مربوط به دوران روم باستان است و این روز نام خود را از روی یکی از قدیسان مشهور آن زمان به نام «ولنتاین» گرفته است. افسانه‌ها می‌گویند ولنتاین قدیسی بود که برخلاف دستور امپراطوری روم، زوج‌های جوان را به ازدواج یکدیگر در می‌آورد و در اخر به دلیل این سرپیچی در تاریخ ۱۴ فوریه اعدام شد. از آن روز به بعد، مردم این روز را جشن می‌گیرند و به یکدیگر هدیه می‌دهند.

اگرچه ولنتاین یک جشن مسیحی محسوب می‌شود، اما امروزه این روز در بسیاری از کشورها از جمله ایران جشن گرفته می‌شود و زوج‌ها به یادبود عشق بینشان به یکدیگر هدیه می‌دهند. از جمله هدیه‌های مطرح در این روز می‌توان به گل رز، خرس قرمز و شکلات اشاره کرد.

در ولنتاین چیزی که بیشتر از کادو جلب توجه می‌کند، تزئیناتی است که در کنار کادو به کار برده می‌شود. معمولا کادو‌های ولنتاین با جعبه، پاکت و کاغذ رنگی‌های به رنگ قرمز تزئین می‌شود و در کنار آن از انواع رمان و قلب‌های تزئینی استفاده می‌شود.

جعبه کادو زیبا و مناسب، یکی از نشانه‌های کادوی خوب است و ذوق و سلیقه کسی که هدیه می‌دهد را نمایان می‌کند. خیلی وقت‌ها می‌شود کادوهای بسیار ساده را با جعبه‌های زیبا و خاص تزئین کرد و به یک کادوی به یاد ماندنی تبدیل کرد.

کادوهای ولنتاین نیز بیشتر از اینکه خود کادو مورد توجه قرار گیرد، جعبه و تزئینات آن است که اهمیت دارد. شما می‌توانید با یک جعبه زیبا، یک کادوی ساده را به یک هدیه فوق العاده تبدیل کنید و در روز ولنتاین به کسی که دوستش دارید، هدیه دهید.

چه جعبه‌ای برای هدیه ولنتاین مناسب است؟

تم رنگی جعبه‌های ولنتاین معمولا از رنگ‌ قرمز به تنهایی یا قرمز در کنار مشکی و قرمز و سفید تشکیل شده است؛ اما شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود از رنگ‌های دیگر هم استفاده کنید اما باید توجه داشته باشید که استفاده از رنگ‌های متضاد در کنار یکدیگر به زیباتر شدن هدیه شما کمک می‌کند.

توجه داشته باشید که از هر تم رنگی برای جعبه کادوی ولنتاین استفاده می‌کنید، تزئینات داخل جعبه شما هم باید از همان تم پیروی کند. به عنوان مثال اگر از جعبه‌ای با تم قرمز و مشکی استفاده می‌کنید، پوشالی که درون جعبه استفاده می‌کنید باید قرمز یا مشکی یا مخلوطی از این دو باشد و استفاده از پوشال رنگ دیگر مثل سبز مناسب نیست.

سایز جعبه‌ی کادو نیز بسیار مهم است و باید با توجه به کادوی شما انتخاب شود. جعبه‌ کادو‌های ولنتاین در سایز‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارند که شما با توجه به کادویی که تهیه کرده‌اید، باید سایز مناسب آن را انتخاب کنید.
برای هدیه‌های کوچک مثل زیورآلات و عطر و ادکلن بهتر است از جعبه‌های مکعبی کوچک و برای کادوهای بزرگ‌تر می‌توانید از جعبه‌های مکعبی بزرگ یا جعبه‌های قلبی در سایت بزرگ استفاده کنید.

یکی از خلاقیت‌هایی که برای هدیه ولنتاین می‌توانید استفاده کنید، استفاده از چند جعبه تو در تو برای هدیه ولنتاین است. در این سبک از تزئین کادو از چند جعبه یکسان، معمولا سه جعبه، در سایزهای مختلف استفاده می‌شود و جعبه‌ها تو در تو قرار می‌گیرند و هدیه در آخرین جعبه قرار داده می‌شود و فرد با باز کردن جعبه، شگفت زده می‌شود و تا رسیدن به هدیه هیجان بی سابقه‌ای را تجربه می‌کند.

انواع جعبه کادو ولنتاین

جعبه کادوها انواع مختلفی دارند و جنس آن‌ها با یکدیگر متفاوت است و شما بر اساس نوع هدیه‌ای که تهیه کرده‌اید باید جعبه مناسب آن را انتخاب کنید.

جعبه کادو مقوایی

این نوع از جعبه کادو، متداول‌ترین نوع جعبه کادو برای ولنتاین است و در اکثر مغازه‌ها نیز یافت می‌شود. جنس این جعبه از مقوا بوده و در رنگ و طرح‌های مختلف موجود می‌باشد. این جعبه برای کادوهای سبک بسیار مناسب است و می‌توانید انواع کادوهای ولنتاین مثل ادکلن، شکلات، خرس‌های عروسکی، زیورآلات و … را درون این جعبه‌ها قرار دهید و تزئین کنید.

توجه داشته باشید از آنجایی که این جنس این جعبه مقوایی است، نباید خیس شود و در صورتی که قرار است گل‌های طبیعی را درون این جعبه‌ها قرار دهید، مطمئن باشید که گل‌ها خیس نباشند.

جعبه کادو طلقی

این نوع از جعبه‌ها به علت استفاده از طلق شیشه‌ای ساده، درونشان کاملا مشخص است و کادوی درون آن خودنمایی می‌کند. این جعبه‌ها نیز در سایز‌ و طرح‌های مختلف موجود می‌باشند اما طرح قلب آن برای ولنتاین بسیار مناسب است.

معمولان این جعبه‌ها با کاغذ کشی و یا رمان‌های رنگی تزئین می‌شوند و در کنار سادگی، زیبایی بسیار زیادی به آن می‌بخشند.

نوع استوانه‌ای این جعبه‌ها برای گل‌های طبیعی بسیار مناسب است و با توجه به جنس آن در صورت خیس شدن مشکلی برای جعبه پیش نمی‌آید. می‌توانید یک شاخ گل رز را درون جعبه استوانه‌ای طلقی تزئین کنید و هدیه‌ای به یادماندنی درست کنید.

جعبه‌ کادو چوبی

این نوع از جعبه‌ها همانطور که از نام آن پیداست از چوب ساخته شده اند و بسیار شیک هستند. تنوع جعبه‌های چوبی، نسبت به سایر جعبه‌ها کمتر است.

قیمت این جعبه‌ها نسبت به سایر جعبه‌های کادوی ولنتاین، بالاتر می‌باشد اما با توجه به جنس آن یک جعبه‌ی مقاوم است و پس از هدیه دادن نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

جعبه‌های چوبی را می‌توانید با رمان و گل‌های خشک تزئین کنید تا هدیه شما جلوه‌ی زیباتری داشته باشد.
ولنتاین نیز همانند دیگر مناسبت‌ها بهانه‌ای است برای ابراز علاقه به کسی که دوستش داریم و می‌توانیم در این روز به کسانی که دوستشان داریم هدیه دهیم. تزئین هدیه ولنتاین آیین خاصی ندارد و شما می‌توانید با رعایت چند نکته ساده و چاشنی کردن خلاقیت، هدیه‌های خود را به زیبایی طراحی کنید.

در این بین استفاده از جعبه‌های رنگی برای تزئین هدیه بسیار متداول است و شما می‌توانید انواع جعبه کادوی ولنتاین در طرح‌ و رنگ و سایز‌های مختلف را از فروشگاه اینترنتی آقای تولد تهیه کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.