خرید ساک دستی برای ولنتاین

ساک دستی ولنتاین

با نزدیک شدن به اواسط ماه بهمن و روز ولنتاین، همه برای خرید هدبه روز ولنتاین به تکاپو میافتند و خرس‌های قرمز پشت ویترین مغازه‌ها خودنمایی می‌کنند. زوج‌های جوان با نزدیک شدن به این روز‌ها به دنبال خرید هدیه برای یکدیگر هستند و حال و هوای شهر در این روزها تغییر می‌کند.

ولنتاین با اینکه ریشه در آیین مسیحیت دارد ولی در بسیاری از کشور‌ها جشن گرفته می‌شود؛ چند سالی نیز این روز در ایران رنگ و بوی دیگری به خود گرفته و بسیاری از افراد آن را جشن می‌گیرند.

در این بین، چیزی که بیش‌تر از همه از آن صحبت به میان می‌آید، هدیه روز ولنتاین است. افراد در این روز به یکدیگر هدیه می‌دهند و اغلب این هدیه‌ها ساده هستند. کادوهای مرسومی که در این روز استفاده می‌شود شامل شکلات، خرس قرمز، عطر و زیورآلات است. چیزی که در این بین از خود کادو اهمیت بیشتری دارد، تزئیناتی است که در کنار آن به کار برده می‌شود.

تزئین هدیه ولنتاین

هدیه روز ولنتاین معمولا با جعبه‌، رمان، کاغذ کادو بسته بندی می‌شود و تم رنگی اصلی این تزئینات قرمز است. معمولا از رنگ مشکی و یا سفید نیز در کنار رنگ قرمز برای تزئین کادوها استفاده می‌شود. در کنار هدیه‌ها هم گل‌های خشک شده، قلب‌های تزئینی و پوشال‌های رنگی دیده می‌شود.

تزئین کادوی ولنتاین کار ساده‌ای است؛ تنها کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و با ابزار موجود، هدیه خود را به بهترین شکل بسته بندی کنید؛ با این حال برخی از افراد این کار را به عهده مغازه دار گذاشته و از او می‌خواهند که کادو را برای آن‌ها تزئین کنند. در این بین برخی از فروشنده‌ها نیز با نزدیک شدن ولنتاین، پک‌های هدیه ولنتاین را از پیش آماده می‌کنند و آن‌ها را به فروش می‌رسانند.

در این بین؛ هستند افرادی که خود با ذوق و سلیقه بسیار، به دنبال تزئین هدیه ولنتاین می‌روند و آن را آنگونه که خود می‌خواهند تزئین می‌کنند و به پک‌های آماده راضی نمی‌شوند. اگر شما هم می‌خواهید هدیه ولنتاین امسال را خودتان تزئین کنید، نیازمند یکسری ابزار ساده هستید.

وسایلی مثل جعبه کادو، پوشال رنگی، قلب‌های تزئنی، گل‌های خشک شده و ساک دستی برای هدیه. تمامی این ابزار را می‌توانید از فروشگاه آنلاین آقای تولد به راحتی تهیه کنید و شروع به تزئین هدیه خود کنید.

در مطالب گذشته نکات مهم در هنگام انتخاب جعبه کادو برای هدیه ولنتاین را بررسی کردیم و انواع جعبه کادو را با کاربردهای آن معرفی کردیم. اینبار به سراغ معرفی یکی دیگر از تزئینات کادو ولنتاین می‌رویم؛ ساک دستی.

ساک دستی ولنتاین

نکات مهم هنگام انتخاب ساک دستی برای ولنتاین

ساک دستی یکی دیگر از ابزارهایی که برای هدیه دادن استفاده می‌شود و شما می‌توانید کادوی ولنتاین را درون یک ساک دستی شیک هدیه دهید. هنگامی که هدیه خود را درون یک ساک دستی قرار می‌دهید، امکان حمل و جابجایی آن بسیار راحت‌تر می‌شود.

ساک‌های دستی انواع مختلفی دارند و در سایز‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند. جنس این ساک‌ها معمولا از مقوای با استحکام است تا ساک به راحتی پاره نشود و بتوانید انواع کادو‌ها را درون آن نگهداری کنید. ساک‌های دستی پارچه‌ای نیز یافت می‌شود، ولی این ساک‌ها مناسب هدیه دادن نیستند و معمولا برای حمل ابزار و اشیاء از آن استفاده می‌شود.

همانطور که گفتیم این ساک‌ها در طرح و رنگ‌های مختلفی موجود می‌باشند؛ اما برای ولنتاین بهتر است از ساک دستی با تم قرمز استفاده کنید. تنوع در رنگ و طرح ساک‌های دستی بسیار زیاد است؛ برخی از آن‌ها ساده و برخی دیگر طرح‌دار هستند. در این بین ساک دستی‌هایی نیز وجود دارند که دارای طرح‌های برجسته هستند.

هنگام انتخاب ساک دستی برای هدیه ولنتاین باید به چند نکته توجه داشته باشید:

سایز ساک دستی

سایز ساک دستی که انتخاب می‌کنید باید متناسب با کادو شما باشد. انتخاب ساک دستی بزرگ برای کادوهای کوچک باعث جابجایی زیاد کادو هنگام حمل آن می‌شود و ممکن است تزئینات شما را بهم بریزد.

ساک دستی‌ها در سایز‌های مختلف تولید می‌شوند اما در حالت کلی سه سایز کوچک، متوسط و پیراهنی(بزرگ) موجود می‌باشد که شما می‌توانید با توجه به نوع کادو خود، سایز مناسب را انتخاب کنید.

جنس ساک دستی

یکی دیگر از مواردی که هنگام انتخاب ساک دستی باید به آن توجه کنید، جنس ساک دستی است. معمولا ساک دستی‌ها از مقوا مستحکم ساخته می‌شوند تا بتوانند اشیاء مختلف را درون خود نگهداری کنند.

هنگام انتخاب ساک دستی به تناسب بین وزن کادو و جنس ساک دستی توجه داشته باشید و اگر جنس ساک دستی شما کاغذی و یا مقوای نازک است، از قرار دادن هدیه‌های سنگین درون آن خوداری کنید.

دسته‌های ساک دستی

دسته‌های ساک دستی یکی از بخش‌های مهم هر ساک دستی است و باید به آن توجه ویژه‌ای شود؛ زیرا اگر ساک دستی از دسته‌های مناسبی برخوردار نباشد، ممکن است هنگام حمل هدیه، دسته‌ها پاره شوند و باعث شکسته شدن هدیه ما شود.

مناسب‌ترین جنس دسته برای ساک دستی، دسته‌های از جنس نخ‌های در هم تنیده است. این دسته‌ها از مقاومت مناسبی برخوردار هستند و با خیال راحت می‌توانید هدیه خود را درون این ساک‌های دستی قرار دهید.

در نهایت باید گفت که ساک دستی یکی از متداول‌ترین وسیله‌ها برای هدیه دادن است و هزینه‌ای که برای آن صرف می‌کنید نیز بسیار مناسب است. شما می‌توانید ساک‌های دستی را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف برای ولنتاین تهیه کنید و هدیه‌های خود را درون این ساک‌های دستی تقدیم کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.