ساخت ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی از آن دسته وسایلی است که برای تزئین کادو و هدیه بسیار کاربردی می‌باشد و همه ما حداقل یک ساک دستی برای روز مبادا در خانه داریم تا هدیه‌ها را خیلی سریع و راحت و بسیار زیبا بسته بندی کنیم.


این ساک‌ها در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود می‌باشند. تنوع در ساک دستی به قدری زیاد است که شما می‌توانید برای هر مناسبت و هر فرد با سلیقه متفاوت، یک ساک دستی زیبا انتخاب کنید.


جنس این ساک‌ها معمولا از مقوای فشرده است؛ اما نمونه‌های کاغذی آن نیز موجود می‌باشد. معمولا این ساک‌ها از یک دسته کاغذی یا پارچه‌ای استفاده می‌کنند تا حمل و نقل آن را برای افراد بسیار راحت کند؛ پس اگر می‌خواهید هدیه را در فضای بیرون از خانه به دوستانتان بدهید و می‌دانید که باید هدیه را تا رسیدن به خانه حمل کنید، ساک دستی گزینه مناسبی برای این کار است.


سایز ساک دستی هدیه به گونه‌ای است که شما می‌توانید برای هر هدیه، در هر اندازه‌ای، یک ساک دستی مناسب انتخاب کنید. از هدیه‌های بسیار بزرگ گرفته، تا هدیه‌های کوچک در حد زیرو‌آلات.


شما می‌توانید ساک هدیه را از لوازم تحریری‌ها، فروشگاه‌های لوازم تولد، خرازی‌ها، فروشگاه کادویی و خریداری کنید. همچنین می‌توانید ساک دستی را به صورت آنلاین از فروشگاه لوازم تولد آقای تولد سفارش دهید.


همچنین می‌توانید خود به کمک وسایلی مثل کاغذ کادو، مقوا و کاغذ رنگی، خود ساک هدیه‌ی زیبایی در خانه بسازید و آن را تزئین کنید.


ایده‌هایی برای ساخت ساک هدیه

برای ساخت ساک دستی می‌توانید از الگو‌های آماده آن استفاده کنید. الگو‌های متفاوتی برای ساخت ساک دستی وجود دارد که در زیر یکی از ساده‌ترین نمونه‌های آن را می‌توانید مشاهده کنید.

الگو ساک دستی


می‌توانید این الگو‌ها را روی مقوا، کاغذ کاهی و حتی کاغذ کادو برش دهید و یک ساک دستی زیبا بسازید و سپس آن را تزئین کنید.


همچنین می‌توانید از الگو‌های رنگی آماده مانند تصویر زیر استفاده کنید.

الگو ساک دستی


اگر دسترسی به الگو‌ها ندارید، می‌توانید مطابق شکل زیر، خودتان به سادگی یک ساک دستی هدیه بسیار زیبا بسازید.


برای تزئین ساک دستی می‌توانید روی آن نقاشی بکشید.


این نقاشی‌ها می‌توانند ساده و در حد رسم اشکال هندسی روی پاکت باشند؛ یا طرح‌های پیچیده‌تر و مثل نقاشی گل و طبیعت.


همچنین میتوانید با کمک تیکه پارچه و کاغذ رنگی، یک ساک دستی کلاژ طراحی کنید.

ساک دستی


با کمی خلاقیت می‌توانید ایده‌های بسیار زیبایی برای تزئین ساک دستی داشته باشید. به عنوان مثال از جیب شلوار لی به عنوان یک فضای کاربردی و زیبا روی ساک دستی استفاده کنید.

ساک دستی


به کمک کاغذ رنگی نیز می‌توانید طرح‌های بسیار زیبایی برای ساک دستی داشته باشید. به عنوان مثال می‌توانید ساک هدیه را به صورت پیراهن و کراوات مردانه تزئین کنید. این سبک از تزئین برای روز پدر بسیار مناسب است.

ساک هدیه


اگر می‌خواهید ساک دستی را به کودکان هدیه بدهید، باید از طرح‌های مناسب سن آن‌ها استفاده کنید. استفاده از طرح حیوانات ایده‌ای بسیار زیبا و جذاب برای کودکان به شمار می‌رود.

ساک دستی


تزئین ساک دستی با اکلیل نیز ایده بسیار جالبی است. می‌توانید اکلیل را به تنهایی روی ساک دستی بریزید یا از اکلیل در کنار دیگر تزئینات استفاده کنید.


برای هدیه‌های بسیار کوچک هم می‌توانید از ساک دستی‌های مینیمال استفاده کنید. این ساک‌ها در سایز‌های بسیار کوچک و معمولا به حالت کیف دستی وجود دارند و شما می‌توانید با تهیه آن‌ها یک تزئین فوق‌العاده برای هدیه خود داشته باشید.


استفاده از قیف کاغذی به عنوان ساک دستی نیز ایده‌ای جالب برای تزئین کادو است. تنها کافیست مقوا یا کاغذ رنگی را به شکل قیف بپیچید و هدیه خود را درون آن قرار داده و در آن را به صورت ساک دستی ببندید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.