شمع جادویی چیست ؟

سلام دوستای گلم با یه مطلب دیگه در خدمت شما هستیم این روزها انقدر لوازم جدید در هر حوزه ای تولید میشه که گاهی نمی دونیم اصلا کاربردشون چیه  شمع جادویی یکی از لوازم حوزه جشن و تولد هست که خیلی ها شاید اسمشون نشنیدن شاید هم شنیدن اما نمی دونن چرا به این شمع ها شمع جادویی گفته میشه ؟ مسلما ویژگی خارق العاده ای در این شمع ها وجود داره که اون ها رو به شمع جادویی تبدیل کرده. ظاهر این شمع ها همون طور که در تصویر می بینید خیلی ساده است اما موقع سوختن ایجاد جرقه میکنه و اینکه با فوت کردن خاموش نمیشه یعنی چی ؟ یعنی اینکه  بعد از هر بار  فوت کردن این شمع ها دوباره خود به خود روشن میشن .

ایده جذابی برای سورپرایز و دست انداختن جهت سرگرمی در جشن های تولد میتونه باشه. برای اینکه دوست یا خواهر یا هر کسی رو که تولدش هسست رو بخواید سورپرایز کنید می تونید از این شمع ها برای کیکش تدارک ببینید و ازش بخواید که شمع ها رو فوت کنه مطمئنا از اینکه این شمع ها دوباره روشن میشن به وجد میاد.

حالا سوالی که در ذهن شما ممکنه پیش بیاد اینه که وقتی این شمع ها خاموش نمیشن چطور میشه این شمع ها رو خاموش کرد؟ برای اینکه این شمع ها رو خاموش کنید باید اون ها رو داخل آب قرار بدید تا خاموش بشه و حرارتی برای دوباره روشن شدن نداشته باشه.

در ویدئو زیر می تونید نحوه کارکرد این شمع ها رو ببینید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.