سبد خرید 0

قوانین و مقررات

  1. در هنگام خرید و انتخاب تعداد کالا ، توجه لازم را مبذول بدارید مرجوعی کالا تنها در صورت خرابی کالا و یا نداشتن کیفیت قابل مرجوع است.
  2. هزینه بسته بندی و ارسال کالا فارغ از تعداد کالای سفارش داده شده تا باربری رایگان است هزینه باربری بر عهده مشتری می باشد.
  3. در صورت هر گونه خطای احتمالی در درج قیمت کالا در سایت ، حق بلا اثر نمودن سفارش توسط آقای تولد محفوظ است و مبلغ کالا در اسرع وقت به مشتری عودت داده می شود .
  4. در هنگام درج آدرس و اطلاعات جهت دریافت کالا دقت نمایید هزینه اضافی احتمالی در صورت بروز خطا در تحویل کالا بر عهده مشتری می باشد.
  5. آقای تولد حافظ اطلاعات و حریم خصوصی مشتریان خود می باشد و اطلاعاتی نظیر شماره تماس ، ادرس و غیره را به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نخواهد داد.
  6. در صورت مشاهده هر گونه عدم تطبیق کالا چه به لحاظ تنوع کالا و چه تعداد تا یک هفته می توانید موارد را از یکی راه های ارتباطی صفحه ” تماس با ما ” با کارشناسان ما مطرح کنید تا بعد از چک کردن موجودی انبار نواقص ارسال و یا مبلغ عودت داده شود.
برگشت به بالا

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.
0