خرید لوازم نور افشانی برای جشن عروسی

کهکشان

آتش‌ بازی و نور افشانی از مراسم‌های سنتی چین باستان است اما این مراسم این روزها به شکل مدرن‌تر آن پای خود را به جشن‌های مختلف باز کرده است. از جشن افتتاحیه گرفته تا چهارشنبه سوری و حتی جشن عروسی.


جشن عروسی، مهم‌ترین جشن زندگی هر فردی است و همه افراد به دنبال هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این جشن هستند. از تالار پذیرایی گرفته تا گل آرایی و دیزاین سالن و میزها، تا تزئین ماشین عروس و ورودی تالار، همگی برای زیباتر برگزار شدن یک جشن عروسی مهم اند.


در این بین چیزی که بیشتر افراد آن را نادیده می‌گیرند، ولی می‌تواند به باشکوه‌تر برگزار شدن جشن عروسی کمک کند، نور افشانی و آتش‌ بازی در این مراسم است.


استفاده از نورافشانی هنگام ورود عروس و داماد به جشن و همچنین خروج آن‌ها می‌تواند جلوه ویژه‌ای به جشن‌های عروسی بدهد و آن شب را برای همه به یاد ماندنی کند.

نور افشانی عروسی

نکته‌ای که هنگام انتخاب ابزار‌های نور افشانی و آتش بازی باید به آن توجه داشته باشید، استاندارد بودن لوازم آتش بازی است. اگر از لوازم نور افشانی و آتش بازی استاندارد استفاده نکنید، ممکن است که این لوازم باعث آتش سوزی و آسیب جدی به شما شود و مراسم شما را بهم بزند.


لوازم آتش بازی معمولا در دو نوع گرم و سرد موجود می‌باشند و در یک دسته بندی کلی می‌توان آن‌ها را به لوازم آتش بازی زمینی و هوایی تقسیم بندی کرد.


در لوازم آتش بازی و نور افشانی گرم، برای تولید نور و گرما و انرژی مورد نیاز خود، از احتراق مواد شیمیایی استفاده می‌کنند و در لوازم آتش بازی سرد، این انرژی با استفاده از برق و باطری تامین می‌شود.


لوازم آتش بازی گرم برای مراسم‌هایی که در فضای باز انجام می‌شوند مناسب اند و لوازمی نور افشانی و آتش بازی سرد به علت کم خطر بودن آن برای فضای بسته بسیار مناسب هستند.انواع لوازم نور افشانی و آتش بازی مناسب جشن عروسی

آش بازی

آبشار


آبشار یکی از متداول‌ترین لوازم مورد استفاده در جشن‌های عروسی محسوب می‌شود و می‌توان گفت از اولین ابزار آتش بازی بوده است که استفاده از آن در جشن‌های عروسی مرسوم شد.

آبشار‌ها جزو لوازم آتش بازی زمینی به حساب می‌آیند و در دو نوع سرد و گرم موجود می‌باشند. نوع گرم آبشار‌ها برای برای فضاهای باز بسیار مناسب است و از نوع سرد آن درون تالار و فضاهای بسته استفاده می‌شود.


یکی از ویژگی‌هایی که آبشار‌های نوع سرد دارند این است که زمان آتش گرفتن و انفجار را می‌توان تنظیم کرد و به کمک یک ریموت از راه دور، زمان انفجار آبشار را کنترل کرد و یا چندین آبشار را همزمان و در یک لحظه مشخص روشن کرد.


همین ویژگی باعث شده است که آبشار‌های سرد برای مراسم‌های عروسی بسیار مناسب باشند؛ زیرا با زمان بندی مناسب می‌توان همه آن‌ها را با هم منفجر کرد و صحنه بسیار زیبا برای فیلمبرداری به وجود آورد.


آبشارها با توجه به ارتفاع آن‌ها و مدت زمانی که روشن می‌مانند، انواع مختلفی دارند و قیمت‌ آن‌ها متفاوت است. از آنجایی که در مراسم عروسی، فیلمبرداری و تشریفات خاصی صورت می‌گیرد، بهتر است از آبشارهایی استفاده کنیم که مدت زمان بیشتری روشن بماند.


کهکشان

کهکشان


کهکشان‌ها نوع دیگری از لوازم نور افشانی است که برای مراسم‌های عروسی بسیار مناسب است. کهشان جزو لوازم آتش‌ بازی هوایی به حساب می‌آیند و همانند آبشار، در دو نوع گرم و سرد موجود است.


با استفاده از کهکشان‌ها می‌توانید مراسم آتش‌ بازی و نور افشانی بسیار زیبایی در آسمان راه بیاندازید و مهمانان خود را برای دقایقی سرگرم کنید.


کهکشان‌ها بر اساس ارتفاع پرتاب آن‌ها و همچنین تعداد شلیک انواع مختلفی دارند. از کهکشان‌های تک شوتی گرفته تا کهکشان‌های شش و هفت شوتی.


علاوه بر تعداد شوت‌ها، کهکشان‌ها هنگام شلیک صداهای متفاوتی را نیز از خود تولید می‌کنند و بر اساس صدای سوت نیز انواع مختلفی دارند.


استفاده از کهکشان‌ها در آخر مراسم عروسی توصیه می‌شود و با انفجار چندین کهکشان در چندین رنگ مختلف، می‌توان آسمانی زیبا بالا سر جشن عروسی خود به وجود آورید.


چلچله

چلچله


چلچله نیز مثل کهکشان جز لوازم آتش بازی هوایی به حساب می‌آید اما تفاوت آن با کهکشان، در ارتفاع پرتاب است. چلچله‌ها ارتفاع پرتاب کمتری دارند و همچون کهکشان‌ها نور افشانی نمی‌کنند تنها ردی از نور از خود به جای می‌گذارند. استفاده از چلچله‌ها در کنار کهکشان می‌تواند جلوه‌ای زیبا به مراسم عروسی شما ببخشد.


جشن عروسی یکی از مهم‌ترین جشن‌های زندگی هر فردی است و آتش بازی در این شب می‌تواند آن را به یاد ماندنی کند؛ اما باید توجه داشته باشید که از لوازم آتش بازی کم خطر و استاندارد و مناسب محیط برگزاری مراسم استفاده کنید تا اتفاق ناگواری رخ ندهد.


فروشگاه اینترنتی آقای تولد، ارائه دهنده انواع لوازم آتش بازی و نور افشانی استاندارد برای جشن‌های شما است و شما می‌توانید این ابزار آتش بازی را به راحتی و به صورت آنلاین تهیه کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.