معرفی انواع لوازم بادکنک و کاربرد آن‌ها

بادکنک یکی از اجزای اصلی تزئین تولد و مهمانی‌ها به شمار می‌رود. شما می‌توانید با انواع بادکنکی که در اختیار دارید، بادکنک آرایی‌هایی زیبایی را برای تزئین جشن تولد، مهمانی، افتتاحیه و … به کار ببرید. لوازم جانبی مختلفی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا بادکنک آرایی زیباتر و راحت‌تری داشته باشید.
اگر در گذشته لازم بود تا تمامی قسمت‌های بادکنک آرایی را خودتان بچینید، امروزه لوازم جانبی بادکنک به قدری متنوع شده است که کار بادکنک آرایی را بسیار ساده کرده است و شما می‌توانید به کمک آن‌ها، یک بادکنک آرایی زیبا در خانه داشته باشید.
در این مقاله از سری مقالات فروشگاه اینترنتی آقای تولد، می‌خواهیم ابزار و لوازم جانبی مختلف بادکنک را معرفی کنیم تا شما بتوانید هنگام بادکنک آرایی، انتخاب‌ها بهتری داشته باشید و تزئینات زیباتری را برای مهمانی‌های خود تدارک ببینید. اگر شما هم قصد اجرای یک بادکنک آرایی خانگی را دارید، این مقاله راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

لوازم جانبی بادکنک

امروزه همانقدر که تنوع بادکنک‌ها بسیار بالا رفته است، لوازم جانبی بادکنک نیز انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید با کمک آن‌ها، بادکنک آرایی را سریع‌تر و راحت‌تر انجام دهید. در ادامه برخی از پرکاربردترین لوازم جانبی بادکنک را معرفی می‌کنیم:

چسب بادکنک

چسب بادکنک یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی بادکنک است که شما می‌توانید آن را به راحتی از فروشگاه‌های لوازم تولد تهییه کنید. چسب بادکنک به صورت نوارهای باریک است که روی آن را دایره‌هایی با چسب دو طرفه وجود دارد. شما می‌توانید این قطعه‌های دایره شکل را از نوار جدا کرده و یک طرف آن را به بادکنک و طرف دیگر آن را به محلی که می‌خواهید بادکنک را نصب کنید بچسبانید.
با کمک چسب بادکنک می‌توانید بادکنک آرایی‌های زیبایی روی سقف ایجاد کنید. از آن جایی که استفاده از بادکنک هلیومی هزینه‌های زیادی به همراه خواهد داشت، شما می‌توانید به کمک چسب بادکنک و بادکنک‌های فویلی یا لاتکس، یک بادکنک آرایی معلق روی سقف داشته باشید.

چسب بادکنک

استند بادکنک

استند بادکنک یکی دیگر از لوازم پرکاربرد برای بادکنک آرایی است. این استند‌ها در سایز‌های مختلف طراحی شده‌اند و شما می‌توانید با توجه به نوع بادکنک آرایی سایز مناسب را انتخاب کنید. استند بادکنک این امکان را به شما می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن یک تزئین زیبا داشته باشید. می‌توانید بادکنک‌های کروم یا لاتکس را روی استند بادکنک نصب کنید و آن را در کنار میز تولد قرار دهید و یک تزئین ساده و زیبا داشته باشید.

نی بادکنک

نی بادکنک نیز یکی دیگر از لوازم جانبی بادکنک می‌باشد که از گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت. معمولا از نی بادکنک برای هدیه دادن بادکنک به کودکان استفاده می‌شود. شما می‌توانید بادکنک‌های مختلف را روی نی بادکنک وصل کنید و آن را به کودکان هدیه دهید. این ایده برای جشن تولدها و مهد کودک‌ها بسیار مناسب است و جذابیت بیشتری برای کودکان دارد.

روبان بادکنک

از روبان بادکنک می‌توانید برای بستن دهانه بادکنک استفاده کنید. همچنین این روبان‌ها جنبه تزئینی داشته و باعث زیباتر شدن تزئینات شما می‌شوند. اگر قصد استفاده از بادکنک هلیومی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از روبان‌های بلند بادکنک برای زیباتر شدن جلوه بادکنک آرایی استفاده کنید.

روبان بادکنک

چسب مایع بادکنک

نوع دیگری از چسب بادکنک وجود دارد که برای بادکنک‌های فویلی طراحی شده است. هنگامی که بادکنک فویلی را به کمک گاز هلیوم پر می‌کنید، منافذ باز موجود در سطح بادکنک باعث سریع‌تر خارج شدن گاز هلیوم می‌شوند. برای جلوگیری از این کار شما می‌توانید سطح داخلی بادکنک فویلی را به چسب مایع بادکنک آغشته کنید و سپس آن را گاز هلیوم پر کنید.

تلمبه بادکنک

تلمبه بادکنک یکی از کاربردی‌ترین لوازم جانبی بادکنک به شمار می‌آید. به کمک تلمبه می‌توانید بادکنک‌ها را به راحتی پر کنید. استفاده از تلبمه بادکنک هم راحت‌تر و هم بهداشتی‌تر است و دیگر نیازی به تماس مستقیم دهان با بادکنک‌ها نیست. معمولا زمانی که تعداد زیادی بادکنک دارید، بهترین گزینه استفاده از تلمبه بادکنک است. تلمبه بادکنک در دو نوع برقی و دستی موجود می‌باشد. برای مصارف خانگی معمولا از تلمبه دستی استفاده می‌شود. اگر تعداد بسیار زیادی بادکنک در اختیار دارید، تلمبه برقی بادکنک می‌تواند به کار شما سرعت ببخشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.