نکات کلیدی که در برگزاری جشن تولد کودکان باید به آن ها توجه کنیم!

سلام امیدوارم در این روزهای گرم تابستان با تعطیلات خنک از خودتون پذیرایی کرده باشید.

توی این تاپیک می خوایم درمورد نکاتی باهاتون صحبت کنیم که اگه در برگزاری جشن  تولد فرزندتون رعایت کنید حتما تجربه بهتری هم خودتون هم فرزند دلبندتون و هم مهمانانتون از یه جشن تولد خواهید داشت. در مطالب گذشته در مورد آموزش بادکنک آرایی برای جشن تولد کودکان صحبت کردیم

الان میخوایم نکات ارزشمندی رو بهتون بگیم که با رعایت کردن اون ها جشن شما علاوه بر زیبایی بصری و تمام و کمال بودن از نظر پذیرایی به یه مهمانی شاد تبدیل بشه. هر چقدر هم یک جشن تولد دیزاین زیبایی داشته باشه بهترین کیک خریداری شده باشه و بهترین هدیه ها تدارک دیده شده باشه و فرزندتون زیباترین لباس رو به تن کرده باشه اگه جو حاکم به جشن تولد صمیمی و شاد نباشه در پایان مهمانی فقط خستگی برای شما خواهد داشت و از این روز به عنوان یه روز خاطره انگیز یاد نخواهید کرد. برای این منظور باید با نیاز های کودکانتون و همچنین بچه های دیگه ای که به مهمانی دعوت هستند آشنا باشید.

نکات مهم در برگزاری جشن تولد کودکان

برای کودکان 1 ساله جشن تولد نگیرید

اگه به دنبال شاد کردن فرزندتون هستید توصیه ما به شما اینه که برای کودکان یک ساله خودتون جشن تولد جمعی نگیرید و به یه جشن کوچک خانوادگی بسنده کنید. کودک در سن یک سالگی درکی از جشن تولد نداره و ممکنه  وجود آدم های زیاد و سر و صدا ها و کف و سوت ها بچه شما را مضطرب کنه در این صورت شمابه جای رسیدگی به مهمان ها باید در پی آرام کردن فرزندتون که حالا به شدت گریه میکنه باشید . شاید بگید که در آینده برای فرزندمون جالب میشه که تولد یک سالگیش چه شکلی بوده و چه طور برگزار شده همون طور که گفتم می تونید به یه جشن خانوادگی سه نفره یا چهارنفره یا شایدم پنج نفره بسنده کنید و در عوض عکس های زیاد و جذابی در ارامش از خودتون و فرزندتون بگیرید.

جشن تولد فرزندتون رو کوتاه برگزار کنید

شاید شما یه جشن ترتیب دادید و برنامه هارو طوری چیدید که 5 الی 6 ساعت طول میکشه به این امر توجه کنید که هم فرزندتون وهم دوستاش و بچه های دیگه توان کمتری برای بودن در جشن دارن طولانی بودن جشن باعث کلافگی همه بچه ها و در نهایت هم کلافگی پدر و مادر ها میشه و مهمان ها مجبور میشن تا جشن شما رو ترک کنن و یا با اکراه تا پایان جشن حضور داشته باشن.

 زمان برگزاری جشن تولد

همه ما علاقه داریم که جشن ها و مهمانی هامون  رو در شب برگزار کنیم چون شب آرامش بیشتری داره و تقریبا همه افراد شب ها کم مشغله تر هستند و امکان حضورشون در جشن بیشتر هست. اما این مورد رو در نظر بگیرید که فرزند شما و بقیه کودکان معمولا شب ها زود میخوابن و نباید ساعت خواب اون ها به هم بخوره چون باعث کلافه گی و بهانه گیریشون میشه بنابراین عصر یه روز تعطیل گزینه بهتری میتونه باشه چون در این صورت اگه یه سری از مهمان ها هم بدقولی کنن بازهم به آخر شب نمیرسه و در یک زمان مناسب به اتمام جشن تولدتون می رسید.

برای برگزاری جشن تولد از کودکتان کمک بگیرید

مطمئنن سلیقه ما و فرزندمون با هم متفاوت هست در نظر داشته باشید که این جشن تولد شما نیس!! و قرار نیس خواسته های نفسانی شما مثل چشم و هم چشمی در این جشن ارضاء بشه !! این جشن تولد مختص کودک شماست و باید با سلیقه و خواست اون تزئین بشه بنابراین حتما نظر فرزندتون رو در تهیه تم تولد ظروف ، بادکنک آرایی ، تهیه شمع تولد و غیره دخیل بدونید زیرا سلیقه فرزندتون و کودکانی که در جشن شرکت می کنن به هم نزدیک هست و همگی از این جشن لذت خواهند برد.

سرگرمی های مناسب با سن کودکان ترتیب بدید

کودکان مثل بزرگ تر ها نیستند که روی مبل بشینن و با هم صحبت کنن از مسائل روز و مسائل اقتصادی جوک و خنده و جدید ترین اخبار یا دستور پخت کیک و غذا و غیره اون ها مدام در حال جنب و جوش هستند و اگه میخواید که خونتون به یه ویرانه تبدیل نشه و یا تبدیل به یه زندان بان یا ناظم سخت گیر نشید باید برنامه ها و بازی های سرگرم کننده براشون ترتیب بدید سعی کنید اگه محیط خونتون کوچیکه بازی هایی که بپر بپر داره و پر هیجان هست رو تو لیست برنامه هاتون نذارید چون باعث همهمه و سر و صدا و بی اعصابی مهمون ها میشه بازی های گروهی فکری رو ترتیب بدید تا همه چی در کمال آرامش برگزار بشه.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.