چگونه تولد سورپرایزی برگزار کنیم؟

فرض کنید وارد خانه می‌شوید و می‌بینید که چراغ‌ها خاموش است. افراد خانواده را صدا می‌زنید و کسی جواب نمی‌دهد و ناگهان چراغ‌ها روشن می‌شود و شما در برابر خود تعداد زیادی از دوستان و عزیزان و اعضای خانواده‌ را می‌بینید که دور میز تزئین شده جمع شده اند تا تولد شما را جشن بگیرند.


قطعا خیلی از شما چنین صحنه‌هایی را فیلم‌ها دیده‌اید یا اینکه دوستان و اعضای خانواده‌تان شما را در روز تولدتان سورپرایز کرده‌اند و بدون آن که بدانید یک جشن تولد برایتان ترتیب داده اند و همه کارهای آن از تزئین اتاق گرفته تا دعوت مهمان و سفارش کیک و تهیه غذا را یواشکی و به دور از چشم شما انجام داده اند.


برگزاری تولد سورپرایزی اگرچه بسیار سخت است، چون صاحب تولد نباید متوجه آن شود هماهنگی‌های آن سخت می‌شود، اما برای همه یک تجربه دلنشین و به‌یادماندنی خواهد بود؛ چه برای کسی که تولد اوست و چه کسانی که این مهمانی را ترتیب می‌دهند.


تولد سورپرایزی می‌تواند یک ایده فوق‌العاده برای برگزاری جشن تولد عزیزانمان باشد. این مدل از جشن تولد، هم جدید و دل‌نشین است و تفاوت‌های زیادی با جشن‌های تولد معمولی دارد و هم بسیار هیجان انگیز است.


اگر شما هم قصد برگزاری یک جشن تولد سورپرایزی برای عزیزانتان دارید و می‌خواهید در روز تولدشان آن‌ها را غافلگیر کنید، در ادامه با ما همراه باشد تا با چند ایده جدید و هیجان انگیز سورپرایز تولد آشنا شوید.


ایده سورپرایز تولد


ایده‌های بسیار زیادی برای سورپرایز تولد وجود دارد؛ از برگزاری جشن بدون هماهنگی و دعوت دوستان قدیمی گرفته تا ایده‌های ساده‌ای مثل پست کردن گل و هدیه به محل کار و گذاشتن نامه روی میز.


سورپرایز تولد با ماشین


یکی از ساده‌ترین ایده‌هایی که می‌توانید برای جشن تولد سورپرایزی اجرا کنید، تزئین صندق عقب ماشین با بادکنک و ریسه تولد است. می‌توانید داخل ماشین را با بادکنک‌های رنگی پر کنید و بدون هماهنگی قبلی به دنبال فرد متولد برید.


قطعا از اینکه شما و ماشین پر از بادکنک را ببیند شگفت زده خواهد شد. می‌توانید از قبل کیک نیز آماده کرده باشید و یک جشن تولد سورپرایزی دونفره در ماشین را تجربه کنید و یا با این ایده به دنبال متولد رفته و او را به محل جشن سورپرایزی برسانید.


ارسال جعبه هدیه


می‌توانید برای سورپرایز کردن دوستتان در روز تولد، هدیه خود را بدون هماهنگی برای اون پست کنید. قطعا از اینکه بسته‌ای غیرمنتظره را دریافت کند، شگفت‌زده خواهد شد.


علاوه بر این می‌توانید یک جعبه بزرگ را برای او ارسال کنید. قبل از ارسال، درون جعبه تعدادی بادکنک هلیومی قرار دهید. فراموش نکنید که انتهای روبان بادکنک را با حلقه بادکنک ببندید تا پس از باز شدن در جعبه، بادکنک‌ها به هوا نروند. می‌توانید در جعبه علاوه بر بادکنک، گل، هدیه و حتی پیتزا نیز قرار دهید و سورپرایز خود را دو برابر هیجان انگیز کنید.

سورپرایز تولد


سورپرایز تولد در بدو ورود


یکی از قدیمی‌ترین روش‌های سورپرایز تولد، هنگامی است که فرد وارد خانه می‌شود. شما می‌توانید از در ورودی تا محل تولد، یک مسیر مشخص طراحی کنید. می‌توانید از گلبرگ تزئینی، شمع وامر یا فلش‌های مقوایی برای راهنمایی استفاده کنید.


در طول مسیر می‌توانید نوشته‌های مختلفی قرار دهید یا می‌توانید هدیه‌ها را در طول مسیر قرار دهید تا فرد با رسیدن به هرمرحله آن را باز کند. در انتهای مسیر هم می‌توانید تزئینات تولد را قرار دهید یا اینکه به یک کیک ساده بسنده کنید.


ماسک سورپرایز


اگر قصد برگزاری یک مهمانی سورپرایز بزرگ را دارید می‌توانید پیش از آن، از تصویر متولد یا چهره بامزه‌ی دیگر، یا مثلا چهره بازیگر معروف مورد علاقه، ماسک تهیه کنید و از مهمانان بخواهید آن‌ها را به چهره بزنند.


سورپرایز آینه‌ای


اگر با فرد متولد در یک خانه زندگی می‌کنید، می‌توانید صبح زود قبل از بیدار شدن او، یا شب قبل پس از آن که به خواب رفت، روی آینه جملات زیبایی برای او بنویسید یا عکس‌های مشترکتان را بچسبانید.


صبح که او از خواب بیدار می‌شود و به دنبال روتین روزانه شخصی‌اش می‌رود، نوشته‌های شما را می‌بیند و قطعا شگفت‌زده خواهد شد.


تزئین اتاق


می‌توانید قبل از ورود متولد به خانه، اتاق او را تزئين کنید. از بادکنک‌های هلیومی برای آویزان کردن عکس‌ها استفاده کنید و به کمک گل روی تخت را تزئین کنید و هدیه‌ها را قرار دهید. همچنین می‌توانید تعداد زیادی بادکنک را روی در ورودی آویزان کنید تا همانند پرده به نظر برسد. استفاده از پرده لیزری نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.