سورپرایز سالگرد ازدواج

سورپرایز سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج بهانه مناسب برای خوشحال کردن همسر است و یادآور روزهای خوب و لذت بخش زندگی است؛ پس چه بهتر که با برنامه ریزی یک جشن زیبا و سورپرایز در این روز، یک سال کنار هم بودن را جشن بگیرید.

جشن سالگرد ازدواج معمولا صمیمی و دو نفره است؛ با این حال می‌توانید دوستان و نزدیکان خود را نیز به این جشن دعوت کنید. معمولا جشن سالگرد ازدواج ساده برگزار می‌شود و تزئین خاصی ندارد؛ اما می‌توانید از چند ریسه و بادکنک برای تزئین جشن سالگرد ازدواج استفاده کنید.

می‌توانید برای جشن سالگرد ازدواج یک کیک ساده و خانگی بپزید. هدیه سالگرد ازدواج نیز می‌تواند با توجه به سلیقه همسرتان انتخاب شود. با کمک جعبه هدیه و کاغذ کادو می‌توانید هدیه سالگرد ازدواج را تزئین کنید.

اجرای یک ایده سورپرایزی برای جشن سالگرد ازدواج بسیار مناسب است. شما می‌توانید با برگزاری یک سورپرایز سالگرد ازدواج، همسر خود را خوشحال کنید. اگر قصد برگزاری سورپرایز سالگرد ازدواج را دارید و به دنبال ایده‌های جذاب برای سالگرد ازدواج هستید، در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

نوشته روی آینه

یکی از ایده‌های ساده اما هیجان انگیز برای سالگرد ازدواج، نوشته روی آینه است. می‌توانید از شب قبل روی آینه اتاق خواب یا دستشویی، نوشته‌هایی عاشقانه روی کاغذ‌های چسبی بنویسید و آن را روی آینه نصب کنید. قطعا صبح که همسر شما از خواب بیدار می‌شود و قبل از رفتن به محل کار با نوشته‌های آینه روبه‌رو شود، از این ایده ساده اما هیجان انگیز خوشحال خواهد شد.

سورپرایز سالگرد ازدواج
سورپرایز سالگرد ازدواج

مرور خاطرات

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید برای سورپرایز سالگرد ازدواج انجام دهید، مرور خاطرات با کمک عکس‌ها است. می‌توانید عکس‌های مختلف از لحظات خاطره انگیز این یک سال را چاپ کنید. سپس چند بادکنک هلیومی تهیه کرده و انتهای آن را با روبان‌های طولانی ببندید و هر عکس را به انتهای روبان آویزان کنید. می‌توانید این بادکنک‌ها را در بالای تخت نصب کنید و یک سورپرایز هیجان انگیز طراحی کنید.

اگر دسترسی به بادکنک هلیومی ندارید یا بادکنک هلیومی برای شما مقرون به صرفه نیست، می‌توانید از چسب بادکنک استفاده کنید. به کمک چسب بادکنک، بادکنک‌ ساده یا بادکنک کروم را به سقف بالای تخت بچسبانید و سپس با استفاده از یک روبان طولانی، عکس‌ها را به انتهای بادکنک وصل کنید.

جملات عاشقانه

یکی دیگر از ایده‌های جذاب برای سالگرد ازدواج، نوشتن جملات عاشقانه و صحبت‌های محبت آمیز به یکدیگر است. می‌توانید چند جمله عاشقانه را روی کاغذ نوشته و آن‌ها را حالت تومار لوله کنید. سپس با کمک روبان ببندید و آن را به انتهای بادکنک وصل کنید و همچون قسمت بالا، بادکنک‌ها را بالای تخت نصب کنید.

شام عاشقانه

تدارک دیدن یک شام عاشقانه در رستوران یا خانه نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای سورپرایز تولد باشد. شما می‌توانید میز شام را نیز با وسایلی مثل شمع وارمر و گل خشک تزئینی، تزئین کنید. استفاده از عکس‌های خاطره انگیز مشترک نیز برای تزئین میز شام مناسب است. برای ایجاد یک فضای شاعرانه می‌توانید شمع هم روشن کنید.

تزئین سورپرایز سالگرد ازدواج

برای جشن سالگرد ازدواج می‌توانید خانه را نیز تزئین کنید. استفاده از بادکنک فویلی حروف و نوشتن عبارت happy anniversary روی دیوار گزینه مناسبی برای تزئین سورپرایز سالگرد ازدواج است. اینگونه شما هم یک بادکنک آرایی زیبا دارید و هم یک بک گراند زیبا برای عکاسی و ثبت خاطرات. برای تزئین بک گراند همچنین می‌توانید از گل کاغذی دکوراتیو استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.