تم تولد پاییزی

تم تولد پاییزی

پاییز یکی از زیباترین فصل‌های سال است. یکی از گزینه‌های مناسب برای آن دسته از افرادی که در پاییز به دنیا آمده اند، تم تولد پاییزی است. شما می‌توانید با الهام از المان‌های طبیعت در فصل پاییز یک تم تولد زیبا داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم تا به سراغ ایده‌هایی برای تم تولد پاییزی برویم. معمولا این تم برای جوانان و بزرگسالان مناسب است و می‌توانید آن را هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان اجرا کنید. با رسیدن به فصل پاییز، تم تولد پاییزی گزینه مناسب برای برگزاری تولد می‌باشد؛ پس اگر قصد برگزاری یک تولد پاییزی را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

تم تولد پاییزی

ایده هایی برای تم تولد پاییزی

رنگ اصلی این تم، همانطور که از نام آن مشخص است رنگ‌های پاییزی مثل نارنجی، زرد، قرمز و قهوه‌ای است. همه‌ی المان‌های تولد در تم تولد پاییزی باید ترکیبی از این رنگ‌ها باشد. همچنین می‌توانید یک تم رنگی برای لباس‌ هم در نظر بگیرید و از مهمانان خود بخواهید که مطابق با تم شما لباس بپوشند.

بادکنک آرایی

بادکنک آرایی در تم تولد پاییزی بسیار ساده انجام می‌شود. شما می‌توانید به راحتی چندین بادکنک ساده را پر کنید و به صورت یک طاق بادکنکی در بیاورید. توجه داشته باشید که رنگ این بادکنک‌ها باید ترکیبی از نارنجی، قرمز و زرد باشد و حال و هوای پاییز را تداعی کند.

برای جذابیت بیشتر می‌توانید از چند بادکنک کروم نیز در بین بادکنک‌ها استفاده کنید. بادکنک‌ها را هم می‌توانید به کمک چسب بادکنک به دیوار و سقف آویزان کنید و هم می‌توانید به کمک گاز هلیوم پر کنید تا در هوا معلق بماند.

تم تولد پاییزه

تزئین بک گراند

برای تزئین بک گراند تم تولد پاییزی می‌توانید از گل کاغذی دکوراتیو استفاده کنید. گل کاغذی دکوراتیو گزینه مناسبی برای تزئین بک گراند تم تولد پاییزی است. در این قسمت نیز باید به انتخاب رنگ‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید و مطابق با تم پاییزی رنگ گل کاغذی را انتخاب کنید.

پرده لیزی نیز گزینه‌ای مناسب برای تم تولد پاییزی است. می‌توانید از پرده لیزری براق زرد یا نارنجی رنگ برای تزئین بک گراند میز تولد استفاده کنید.

تم تولد پاییزی

ریسه

از آن جایی که همه المان‌های تم تولد پاییزی ساده است، از ریسه‌های بسیار ساده باید استفاده کنید. می‌توانید از یک ریسه رنگی با ترکیب رنگ نارنجی و زرد استفاده کنید. این ریسه‌ها را می‌توانید به راحتی از فروشگاه‌های لوازم تولد خریداری کنید یا به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی لوازم تولد آقای تولد سفارش دهید.

یک ایده جذاب و زیبا برای ریسه  تم تولد پاییزی، استفاده از برگ‌های پاییزی است. شما می‌توانید برگ‌های رنگی پاییز را از طبیعت جمع‌آوری کنید و آن‌ها را روی یک روبان وصل کنید و از آن به عنوان ریسه تولد پاییزی استفاده کنید. همچنین می‌توانید روی کاغذ رنگی، طرح برگ را برش دهید و به عنوان ریسه تولد استفاده کنید.

تولد پاییزی در فضای باز

پاییز فصل مناسبی برای برگزاری تولد در فضای باز است. از آن جایی که هوا رو به خنکی می‌رود، فرصت مناسبی است تا یک دورهمی دوستانه در فضای باز داشته باشید. می‌توانید یک تولد ساده و دوستانه در حیاط خانه، باغ، پارک و فضای آزاد برگزار کنید. برای زیبایی بیشتر در شب، می‌توانید از ریسه‌ چراغ سوزنی استفاده کنید.

کیک تولد پاییزی

بهتر است کیک تولد شما نیز با تم تولد پاییزی هماهنگ باشد. برای کیک تولد پاییزی می‌توانید از رنگ‌های گرم مثل زرد و نارنجی استفاده کنید. معمولا از طرح‌های برگ نیز برای تزئین روی کیک استفاده می‌شود.

کاپ کیک نیز گزینه‌ی مناسبی برای پذیرایی از مهمانان در تم تولی پاییزی است. در یک عصر خنک پاییزی، نوشیدن قهوه با کیک در کنار دوستان بسیار لذت بخش است؛ می‌توانید این کار را در روز تولد خود با دوستان و مهمانان انجام دهید.

تم تولد پاییزی
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.