تولد یک ساله ها را چگونه برگزار کنیم؟

معرفی انواع بادکنک های جشن و تولد

ایده های عالی برای برگزاری جشن عروسی را از دست ندهید!

آموزش گل کاغذی یا دکوراتیو برای دیزاین جشن تولد

آموزش طراحی دکوراسیون جشن تولد

پیشنهاد سردبیر
آخرین نوشته ها
دسته بندی نشده

جشن تولد یک سالگی

تولد یک سالگی یکی از تولدهای مهم کودکان است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. اغلب والدین تصمیم می‌گیرند که یک جشن بزرگ برای تولد یک سالگی فرزندشان بگیرند و عکس‌های یادگاری زیادی ثبت کنند.

1 سال قبل
دسته بندی نشده سورپرایز سالگرد ازدواج

سورپرایز سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج بهانه مناسب برای خوشحال کردن همسر است و یادآور روزهای خوب و لذت بخش زندگی است؛ پس چه بهتر که با برنامه ریزی یک جشن زیبا و سورپرایز در این روز، یک سال کنار هم بودن را جشن بگیرید.

1 سال قبل
دسته بندی نشده

ایده تزئین جشن هالووین

جشن هالووین یکی از سنت‌های آمریکای شمالی است که در بسیاری از کشورها به خصوص ایران جشن گرفته می‌شود. در سال‌های اخیر، برگزاری جشن هالووین در ایران بسیار متداول شده است. جشن هالووین نیز همانند جشن‌ّها و مناسبت‌های دیگر، بهونه‌ای برای کنار یکدیگر بودن است.

1 سال قبل
دسته بندی نشده هالووین

فلسفه جشن هالووین

هالووین یکی از جشن‌های سنتی در آمریکای شمالی است که بعدها در بسیاری از کشورها، حتی ایران نیز جشن گرفته می‌شود. جشن هالووین هر سال در تاریخ ۳۱ ام اکتبر برگزار می‌شود و بسیاری از افراد از سراسر جهان، به این بهانه دور هم جمع می‌شوند و اوقات خوبی را کنار هم میگذرانند.

1 سال قبل
دسته بندی نشده

تزئین با بادکنک شیشه‌ ای

بادکنک شیشه‌ ای یا بادکنک حبابی، یکی از بادکنک‌های ساده ولی در عین حال جذاب است که به کمک آن می‌توانید ایده‌های تزئین فوق‌العاده‌ای را اجرا کنید. بادکنک شیشه‌ای تنها به تزئین تولد محدود نمی‌شود‌.

1 سال قبل
دسته بندی نشده

ایده ساخت کارت دعوت تولد

کارت دعوت تولد یکی از آن المان‌های تولد است که کودکان علاقه زیادی به آن دارند. معمولا از چند روز قبل از جشن، کودک به همراه والدین خود به دنبال انتخاب و سفارش کارت می‌رود و سپس اسامی دوستان خود را روی کارت نوشته و آن‌ها را به تولد خود دعوت می‌کند.

1 سال قبل
دسته بندی نشده بادکنک لاتکس

تزئین با بادکنک لاتکس

بادکنک لاتکس یکی از ساده‌ترین و دم دست ترین بادکنک برای تزئینات به شمار می‌رود. از گذشته تا کنون، بادکنک لاتکس نقش پررنگی در تزئین تولد و بادکنک آرایی اجرا کرده است و شما می‌توانید به راحتی، با بادکنک لاتکس یک تزئین تولد زیبا داشته باشید.

1 سال قبل
1 2 3 16
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.