تزئین با بادکنک شیشه‌ ای

بادکنک شیشه‌ ای یا بادکنک حبابی، یکی از بادکنک‌های ساده ولی در عین حال جذاب است که به کمک آن می‌توانید ایده‌های تزئین فوق‌العاده‌ای را اجرا کنید. بادکنک شیشه‌ای تنها به تزئین تولد محدود نمی‌شود‌.

می‌توانید از بادکنک شیشه ای برای تزئین تولد، تزئین سالن عروسی، تم تولد حبابی استفاده کنید؛ همچنین یکی از کاربردهای ویژه بادکنک شیشه ای که در سال‌های اخیر مورد توجه واقع شده است، تزئئن گل و هدیه با کمک بادکنک شیشه ای است. شما می‌توانید از بادکنک شیشه ای برای تزئین شاخه گل استفاده کنید.

ایده تزئین با کمک بادکنک شیشه ای

بادکنک شیشه ای

تم تولد حبابی

یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید با کمک بادکنک شیشه ای انجام دهید، استفاده از آن در تم تولد حبابی است. بادکنک شیشه ای بسیار شفاف است و حس و حال حباب را به تم شما می‌دهد. در کنار بادکنک حبابی، می‌توانید از حباب ساز استفاده کنید که برای بچه‌ها جذابیت زیادی دارد.

ساخت بادکنک یونولیتی

بادکنک شیشه ای بهترین گزینه برای ساخت بادکنک یونولیتی است. شما می‌توانید درون بادکنک شیشه ای را با وسایلی مثل یونولیت رنگی، گل خشک تزئینی، کاغذ رنگی و … پر کنید و سپس بادکنک را با هوا یا گاز هلیوم پر کنید. حال شما یک بادکنک یونولیتی زیبا دارید.

نورافشانی

یکی دیگر از کاربردهای جذاب و مهم بادکنک شیشه ای، تزئین تولد است. با کمک بادکنک شیشه‌ ای می‌توانید یک تزئین نورافشانی برای مهمانی‌ها در شب داشته باشید. این ایده برای تولد و مهمانی‌هایی که در شب و فضای باز برگزار می‌شود، مناسب است. برای این کار تنها کافیست یک بادکنک شیشه ای را پر کنید و روی نی بادکنک قرار دهید. سپس یک ریسه چراغ سوزنی روی آن قرار دهید و بادکنک شیشه ای را با ریسه چراغ سوزنی تزئین کنید.

تزئین گل

یکی از کاربردهای جذاب بادکنک شیشه ای، تزئین گل است. تزئین گل با بادکنک شیشه‌ای امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. معمولا گل‌های تزئینی با بادکنک شیشه‌ای را می‌توانید از گل فروشی‌ها تهیه کنید. در اغلب موارد، بادکنک به کمک ریسه لامپ سوزنی تزئین شده است.

بادکنک شیشه ای

تزئین هدیه

اگر به دنبال یک بسته بندی و تزئین هدیه جذاب هستید، بادکنک شیشه ای بهترین گزینه است. شما می‌توانید با کمک بادکنک شیشه ای، یک بالن هدیه طراحی کنید. برای این کار بادکنک شیشه ای را با گاز هلیوم پر کنید. سپس یک جعبه کادو را با پوشال تزئینی پر کنید و هدیه را وسط آن قرار دهید. برای تزئین می‌توانید از گل طبیعی نیز استفاده کنید. حال به کمک روبان، بادکنک شیشه ای را بالای جعبه هدیه قرار دهید.

بادکنک آرایی

بادکنک شیشه ای امکان ایجاد طرح‌های جذاب بادکنک آرایی را به شما می‌دهد. شما می‌توانید از بادکنک شیشه ای در کنار بادکنک یونولیتی برای سورپرایز تولد استفاده کنید. همچنین از آن جایی که بادکنک شیشه ای کاملا بی رنگ است، ترکیب آن با بادکنک سفید بسیار زیبا می‌شود و شما می‌توانید از آن برای بادکنک آرایی مراسم عروسی استفاده کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.