ایده های تم تولد پدر

تم تولد پدر

اگر قصد سورپرایز پدرتان را دارید و می‌خواهید او را خوشحال کنید، تولد او بهترین مناسبت برای این کار است. شما می‌توانید با برگزاری یک جشن تولد جذاب و هیجان انگیز برای پدرتان، یک روز فوق العاده و فراموش نشدنی را برای او رقم بزنید.

تولد پدر معمولا ساده‌ و خانوادگی برگزار می‌شود و شما می‌توانید با یک جشن کوچک و صمیمی، شبی به یاد ماندنی در کنار یکدیگر داشته باشید. در این نوشته از آقای تولد می‌خواهیم به سراغ ایده هایی برای تزئین تولد پدر برویم. اگر شما هم قصد برگزاری تولد برای پدرتان را دارید و به دنبال جذاب‌ترین و زیباترین ایده‌ها هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

تم تولد پدر

تم تولد پدر معمولا ساده است و از رنگ‌هایی مثل سفید و مشکی یا ترکیب رنگ طلایی و مشکی استفاده می‌شود. نیازی به تزئینات شلوغ نیست و شما می‌توانید با ساده‌ترین وسایل تولد مثل بادکنک، ریسه تولد و … یک تزئین زیبا برای تولد پدر داشته باشید.

تم تولد سبیل

تم تولد سبیل یکی از جذاب‌ترین ایده‌ها برای تولد پدر است. در این تم شما می‌توانید از تاپر، بادکنک فویلی، ریسه و … با طرح سبیل استفاده کنید. همچینین می‌توانید برای هماهنگی بیشتر با تم، از شمع فانتزی با طرح سبیل استفاده کنید. استفاده از سبیل چسبی برای مهمان هم یکی از ایده‌های جذاب برای تم تولد سبیل است.

شما می‌توانید این وسایل را به راحتی از فروشگا‌ه‌های لوازم تولد تهییه کنید یا آن را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی آقای تولد سفارش دهید؛ همچنین می‌توانید از الگو‌های آماده پرینت گرفته و از آن برای تزئین وسایل تولد با تم سبیل استفاده کنید. در زیر دو نمونه  از این الگوها برای تم تولد سبیل را قرار می‌دهید.

تم تولد پدر
تم تولد پدر
تم تولد پدر
تم تولد پدر

تم تولد فوتبالی

اگر پدر شما علاقه زیادی به فوتبال دارد، تم تولد فوتبالی بهترین گزینه برای خوشحال کردن او در شب تولدش است. شما می‌توانید از المان‌هایی مثل زمین فوتبال یا توپ فوتبال برای تزئین این تم استفاده کنید؛ همچنین می‌توانید از پرچم و رنگ تیم فوتبال مورد علاقه او برای اجرای این تم استفاده کنید. اگر قصد برگزاری تم تولد فوتبالی را دارید، پیشنهاد ما به شما برای پذیرایی از مهمانان، خرید پیش دستی و لیوان با طرح استقلال و پرسپولیس است.

تم تولد سیاه و سفید

تم تولد سیاه و سفید یکی از تم‌های ساده و خوب برای تم تولد پدر است. شما می‌توانید از بادکنک لاتکس ساده برای تزئین این تم استفاده کنید. همچنین ریسه‌ کاغذی یکی از ایده‌های جذاب برای تزئین تم تولد پدر است. علاوه بر این، می‌توانید از بادکنک فویلی عدد به عنوان تزئین برک گراند استفاده کنید.

تم تولد پدر

تزئین تولد با کمک عکس

یکی از ایده‌های جذاب برای تم تولد، استفاده از عکس‌های خانوادگی است. شما می‌توانید این عکس‌ها را روی یک ریسه چراغ سوزنی نصب کنید در بک گراند تولد استفاده کنید؛ همچنین می‌توانید سن پدرتان را روی مقوا برش دهید و عکس‌های خانوادگی و خاطره‌انگیز از گذشته تا کنون را روی آن نصب کنید و به عنوان تزئین بک گراند استفاده کنید.

تم تولد پدر

تم تولد طلایی مشکی

تم تولد مشکی طلایی نیز یکی از تم‌های ساده اما جذاب برای تولد پدر است. شما می‌توانید به کمک بادکنک کروم، یک تزئین زیبا و فوق‌العاده برای تم تولد پدر داشته باشید. استفاده از پرده لیزری طلایی برای بک گراند زیبایی این تم را دو چندان می‌کند. برای جذابیت بیشتر، شما می‌توانید از ریسه چراغ سوزنی نیز در کنار سایر تزئینات استفاده کنید.

کیک تولد پدر

کیک تولد پدر

بهتر است کیک تولدی که انتخاب می‌کنید با تم تولد شما هماهنگی داشته باشد. به عنوان مثال اگر تم تولد شما، تم سبیل است، می‌توانید از کیک‌هایی با این طرح استفاده کنید. همچنین اگر امکان تهیه کیک با طرح دلخواه و مطابق تم برای شما موجود نبود، می‌توانید با قرار دادن تاپر هماهنگ با تم روی کیک تولد، یک کیک ساده را به یک کیک بسیار زیبا و هماهنگ با تم تولد تبدیل کنید.

تزئین کادو تولد پدر

شما می‌توانید برای تزئین کادو تولد پدر، از جعبه کادو با طرح پیراهن مردانه یا سبیل استفاده کنید. چنین تزئیناتی جذابیت کادوی شما را بیشتر می‌کند؛‌همچنین می‌توانید از عکس‌های یادگاری روی جعبه کادو استفاده کنید و یک کادوی خاطره انگیز داشته باشید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.