جشن تولد یک سالگی

تولد یک سالگی یکی از تولدهای مهم کودکان است که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. اغلب والدین تصمیم می‌گیرند که یک جشن بزرگ برای تولد یک سالگی فرزندشان بگیرند و عکس‌های یادگاری زیادی ثبت کنند.

جشن تولد یک سالگی شاید در ابتدا در نظر کودکان بی‌معنی به نظر برسد و تصور کنید که کودک یک ساله تصوری از جشن ندارد، اما بعدها می‌توانید عکس‌های تولد یک سالگی را به کودک نشان دهید و به عنوان یادگاری نگه دارید.

جشن تولد یک سالگی کودک، زمانی مناسب برای یک دورهمی و ثبت خاطرات است. اگر کودک یک ساله دارید که جشن تولد او نزدیک است، می‌توانید از همین الان برای جشن تولد او برنامه ریزی کنید.

تم تولد یک سالگی

تم تولد یک سالگی بسیار ساده است و نیازی به انتخاب شخصیت ندارد. معمولا کودکان در این سن درکی از شخصیت‌های کارتونی و تم تولد ندارند. به جای انتخاب شخصیت‌های کارتونی می‌توانید از یک رنگ جذاب مثل قرمز، صورتی یا آبی استفاده کنید که برای بچه‌ها جذابیت دارد.

لباس کودک را نیز می‌توانید با توجه به تم انتخاب کنید و تغییر دهید. معمولا برای کودکان دختر از تم صورتی رنگ و برای کودکان پسر از تم آبی رنگ استفاده می‌شود.

تولد یک سالگی

بادکنک آرایی تولد یک سالگی

بادکنک جذابیت بسیار زیادی برای کودکان دارد. برای بادکنک آرایی تم تولد یک سالگی می‌توانید از بادکنک کروم که براق است و نظر بچه‌ها را به خود جلب می‌کند استفاده کنید. استفاده از بادکنک لاتکس و پر کردن آن با گاز هلیوم نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای جشن تولد یک سالگی کودکان باشد.

برای تزئین بک گراند تولد یک سالگی کودک می‌توانید از بادکنک فویلی عدد استفاده کنید و آن را به کمک چسب بادکنک، به دیوار بچسبانید.

تولد یک سالگی

تزئین میز تولد یک سالگی

معمولا به جای تزئین میز تولد، از صندلی کودک برای جشن تولد یک سالگی نوزاد استفاده می‌کنند. می‌توانید صندلی نوزاد را با تور، بادکنک و وسایل تزئینی دیگر، تزئین کنید و کیک تولد را روی آن قرار دهید.

ریسه تولد یک سالگی

استفاده از عکس‌های کودک گزینه مناسبی برای ریسه تولد یک سالگی است. شما می‌توانید از عکس‌های دوران نوزادی او تا یکسالگی را به صورت ریسه به روبان آویزان کنید و با کمک آن یک ریسه تولد زیبا بسازید؛ همچنین می‌توانید از ریسه چراغ سوزنی به عنوان ریسه تولد استفاده کنید و عکس‌های کودکتان را روی آن نصب کنید.

تزئین بک گراند تولد یک سالگی

برای بک گراند تولد یک سالگی کودک می‌توانید از پرده لیزری استفاده کنید. از آن جایی که کودکان علاقه زیادی به رنگ‌های متوع دارند، می‌توانید برای بک گراند تولد یک سالگی کودکتان از بادکنک پاستیلی در رنگ‌های مختلف استفاده کنید و آن را به صورت رنگین کمان بچینید.

تولد یک سالگی

سیبیل چسبی در تولد یک سالگی

یکی از ایده‌های جذابی که در جشن تولد یک سالگی می‌توانید اجرا کنید، استفاده از سیبیل چسبی برای  کودک و مهمانان است. سیبیل چسبی روی صورت کودکان بسیار بامزه است و جذابیت زیادی به مهمانی شما می‌بخشد و می‌توانید عکس‌های خاطره انگیزی بگیرید. توجه داشته باشید که سیبیل چسبی را از مکان‌های معتبر خریداری کنید تا چسب روی آن باعث ایجاد حساسیت در صورت کودک نشود.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.