ایده‌‌های تزئین جشن فارغ‌ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی

در سال‌های اخری برگزاری جشن فارغ التحصیلی رواج پیدا کرده است. اغلب افراد در پایان دوران تحصیلات آکادمیک تصمیم به برگزاری جشن فارغ التحصیلی و گذراندن یک روز شاد در کنار دوستان و آشنایان خود می‌گیرند.

تم رنگی جشن فارغ التحصیلی معمولا سفید- مشکی یا مشکی و طلایی است و از المان‌هایی مثل کلاه فارغ التحصیلی و لوح تقدیر استفاده می‌شود. معمولا فردی که در این روز فارغ التحصیل می‌شود، در جشن از لباس فارغ التحصیلی استفاده می‌کند.

در این مقاله از سری مقالات آقای تولد می‌خواهیم به سراغ ایده‌هایی برای برگزاری و تزئین جشن فارغ التحصیلی صحبت کنیم. اگر قصد برگزاری یک جشن فارغ التحصیلی برای خود یا اطرافیانتان را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

ایده‌های جشن فارغ التحصیلی

جشن فارغ التحصیلی را می‌توانید هم در محیط بیرون و هم در محیط بسته برگزار کنید. در ادامه ایده‌هایی برای هرچه بهتر برگزار کردن جشن فارغ التحصیلی بیان می‌کنیم:

کیک فارغ التحصیلی

یکی از کارهایی که برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی می‌توانید انجام دهید، سفارش کیک فارغ التحصیلی است. این کیک می‌تواند به شکل کلاه فارغ التحصیلی طراحی شود. معمولا قنادی‌ها و شیرینی‌ فروشی‌ها نمونه‌هایی از کیک‌های فارغ التحصیلی را دارند که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. علاوه بر کیک با طرح کلاه فارغ التحصیلی، می‌توانید از آرم دانشگاهی که در آن فارغ‌التحصیل شده‌اید نیز برای کیک جشن فارغ التحصیلی استفاده کنید.

جشن فارغ التحصیلی

علاوه بر کیک، می‌توانید کاپ کیک نیز با طرح کلاه فارغ التحصیلی برای پذیرایی از مهمانان تدارک ببینید. همچنین می‌توانید یک کاپ کیک معمولی سفارش دهید و روی آن را با تاپرهایی با طرح کلاه فارغ التحصیلی تزئین کنید.

تزئین میز فارغ التحصیلی

برای تم جشن فارغ التحصیلی می‌توانید از تم رنگی سفید و مشکی یا مشکی و طلایی استفاده کنید. برای تزئین میز و بک گراند جشن فارغ التحصیلی می‌توانید از ریسه‌هایی به شکل کلاه فارغ التحصیلی استفاده کنید. این ریسه‌ها را می‌توانید به صورت آماده تهیه کنید و یا با کمک کاغذ رنگی و مقوا خود در خانه ریسه‌هایی زیبا برای جشن فارغ التحصیلی بسازید.

جشن فارغ التحصیلی

استفاده از بادکنک کروه مطابق با تم نیز می‌تواند زیبایی تزئینات جشن فارغ التحصیلی شما را چند برابر کند. از آن جایی که بادکنک کروم حالت براق دارد، زیبایی بیشتری به جشن فارغ التحصیلی شما می‌بخشد. همچنین می‌توانید بادکنک کروم را به کمک گاز هلیوم پر کنید و در کنار میز فارغ التحصیلی قرار دهید.

برای بک گراند میز جشن فارغ التحصیلی می‌توانید از بادکنک فویلی با طرح کلاه فارغ التحصیلی استفاده کنید. این نوع از بادکنک‌ها را می‌توانید از فروشگاه‌‌های ارائه دهنده محصولات تولد تهیه کنید.

تاپر جشن فارغ التحصیلی

برای تزئین سایر وسایل و هماهنگی بیشتر با تم جشن فارغ التحصیلی می‌توانید از تاپرهای مختلف به شکل کلاه فارغ التحصیلی یا لوح فارغ التحصیلی استفاده کنید. این تاپرها را هم می‌توانید به صورت آماده تهیه کنید و هم خودتان در خانه به راحتی بسازید. در زیر دو نمونه از الگوهای تاپر برای جشن فارغ التحصیلی را قرار می‌دهیم. می‌توانید این الگوها را روی کاغذ پرینت کرده و با اتصال خلال دندان یا سیخ چوبی به آن یک تاپر زیبا برای جشن فارغ التحصیلی داشته باشید.

جشن فارغ التحصیلی
جشن فارغ التحصیلی

گیفت جشن فارغ التحصیلی

می‌توانید به عنوان یادگاری، هدیه‌ای کوچک برای مهمان خود تهیه کنید. این هدیه می‌تواند شکلات یا کوکی‌هایی با طرح کلاه فارغ التحصیلی باشد و روی میز تولد قرار دهید.

گیفت جشن فارغ التحصیلی

یادگاری جشن فارغ التحصیلی

می‌توانید در این روز دفترچه‌ای به همراه خودکار در کنار میز فارغ التحصیلی قرار دهید و از مهمانان خود بخواهید یک جمله یا یادداشت یادگاری برای شما بنویسند. همچنین می‌توانید عکس خود را با لباس فارغ التحصیلی قاب کنید و از مهمانان بخواهید در کنار قاب برای شما یادگاری بنویسند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.