ایده تزئین جشن هالووین

جشن هالووین یکی از سنت‌های آمریکای شمالی است که در بسیاری از کشورها به خصوص ایران جشن گرفته می‌شود. در سال‌های اخیر، برگزاری جشن هالووین در ایران بسیار متداول شده است. جشن هالووین نیز همانند جشن‌ّها و مناسبت‌های دیگر، بهونه‌ای برای کنار یکدیگر بودن است.

تزئین جشن هالووین

تزئین جشن هالووین کمی متفاوت با تزئین سایر جشن‌ها است. برای تزئین جشن هالووین بهتر است از المان‌های این مراسم استفاده کنید.

کدو تنبل

یکی از معروف‌ترین المان‌های جشن هالووین، کدو تنبل است. شما می‌توانید روی کدو تنبل حکاکی کرده و درون آن شمع قرار دهید. از آن جایی که ممکن از تهیه و تزئین کدو تنبل کمی سخت باشد، می‌توانید به جای مدل‌های طبیعی کدو تنبل، از مدل‌های پلاستیکی یا پارچه‌ای که مخصوص تزئین جشن هالووین طراحی شده‌اند استفاده کنید. به جای شمع هم می‌توانید از ریسه چراغ سوزنی استفاده کنید.

هالووین

ریسه

برای تزئین محیط می‌توانید از ریسه استفاده کنید. انتخاب طرح کدو به عنوان ریسه گزینه بسیار مناسبی است. علاوه بر آن، می‌توانید ریسه را با توجه به تم جشن هالووین انتخاب کنید. با کمک کاغذ رنگی می‌توانید از شخصیت‌های کارتونی و ترسناک به عنوان ریسه جشن هالووین استفاده کنید.

بالماسکه

یکی از ایده‌های خوبی که می‌توانید برای جشن هالووین اجرا کنید، ساخت بالماسکه است. می‌توانید بالماسکه‌ با طرح‌های هالووینی و ترسناک آماده کنید و آن را در میز جلوی ورودی قرار دهید و از مهمانان خود بخواهید طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در مهمانی با بالماسکه حضور پیدا کنند. می‌توانید از بالماسکه‌های آماده نیز استفاده کنید. این بالماسکه‌ها را می‌توانید از فروشگاه لوازم تولد خریداری کنید یا آن را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی آقای تولد سفارش دهید.

لباس هالووین

از مهم‌ترین ویژگی‌های جشن هالووین که آن را با سایر جشن‌ها متفاوت کرده است، لباس هالووین است. در این روز افراد لباس‌های مختلف و عموما ترسناکی را با توجه به شخصیت‌های کارتونی یا فیلم‌های ابرقهرمانی مورد علاقه خود می‌پوشند.

لباس هالووین جذابیت بسیار زیادی برای کودکان دارد. بهتر است از مدت‌ها قبل از جشن هالووین، لباس هالووین را با توجه به سلیقه فرزند خود آماده کنید. علاوه بر لباس، گریم‌های متفاوتی را نیز می‌توانید در جشن هالووین داشته باشید.

هالووین

ایده‌های سرگرم کننده برای جشن هالووین

برای آن که بچه‌ها جشن هالووین جذابی داشته باشند، می‌توانید ایده‌های سرگم کننده‌ای را در این شب برای آن‌ها فراهم کنید.

جشن هالووین

تریت اور تریک

تریت و اور تریک یکی از مراسم‌های جشن هالووین است که برای بچه‌ها جذابیت زیادی دارد. در این مراسم، بچه‌ها با لباس‌های مبدل به در خانه مردم می‌روند و از آن‌ها تقاضای شکلات و شیرینی می‌کنند.

باد کردن بادکنک

یکی از سرگرمی‌هایی که در جشن هالووین می‌توانید برای بچه‌ّها اجرا کنید، باد کردن بادکنک است. چند بادکنک نارنجی رنگ را روی میز گذاشته و کورنومتر تلفن همراه را روی یک دقیقه تنظیم کنید و از کودک بخواهید در این زمان هر تعداد بادکنکی که می‌تواند را باد کند. در نهایت کسی برنده می‌شود که بتواند بادکنک‌های بیشتری را باد کند.

هالووین

مومیایی

یکی از سرگرمی‌های هماهنگ با هالووین، ساخت مومیایی است. با کمک دستمال توالت می‌توانید همدیگر را مومیایی کنید. این سرگرمی برای کودکان بسیار جذاب است و از آن استقبال می‌کنند. چند رول دستمال توالت را در اختیار کودکان قرار دهید از آن‌ّها بخواهید پدر، مادر یا یکی از دوستانشان را مومیایی کنند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.