ساخت گیفت عروسی

ساخت گیفت عروسی

گیفت عروسی از دسته چیزهای مربوط به عروسی است که در سال‌های اخیر خیلی باب شده است. معمولا عروس و داماد سعی می‌کنند که هدیه‌ای کوچک به عنوان یادگاری از مراسم عروسی در انتهای عروسی به مهمانان خود بدهند. معمولا این هدیه طوری انتخاب و تزئین می‌شود که حال و هوای عروسی را برای آن‌ها تداعی کند. 

برای تزئین گیفت عروسی از وسایلی مثل مروارید، شیشه‌های تزئینی، کاغذ گیپور، روبان، کنف، کاغذ رنگی و … استفاده می‌شود. شما می‌توانید گیفت عروسی را به صورت آماده تهیه کنید؛ اما اگر به دنبال یک گیفت خاص و جذاب هستید، می‌توانید به سادگی آن‌ها را در خانه بسازید.

در این مقاله قصد داریم به سراغ ایده‌هایی برای ساخت گیفت عروسی برویم. اگر شما هم قصد ساخت گیفت عروسی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

ایده های ساخت گیفت عروسی

شما می‌توانید با ابزار ساده، گیفت عروسی زیبا بسازید و یک یادگاری برای مهمانان خود تدارک ببینید. معمولا گیفت عروسی را در شب نامزدی، جشن عقد، حنابندان و جشن عروسی به مهمانان هدیه می‌دهند. با توجه به نوع مناسبت می‌توانید هدایایی مثل حنا، قند، نقل و … را در کنار گیفت استفاده کنید.

دستبند

یکی از گیفت‌های به یادماندنی و جذاب برای عروسی، ساخت دستبندهایی با گل است. برای این کار هم می‌توانید از گل‌‌های طبیعی و هم از گل‌های مصنوعی استفاده کنید. با توجه به تم عروسی می‌توانید رنگ گل را هماهنگ کنید. با کمک مروارید می‌توانید یک دستبند زیبا بسازید و با کمک گل‌های طبیعی و مصنوعی روی دستبند را تزئین کنید. در طول جشن، مهمانان می‌توانند این دستبندها را دست کنند و یک هماهنگی زیبا در جشن عروسی اتفاق افتند.

گیفت عروسی
گیفت عروسی

ساخت گیفت با شیشه

یکی از ایده‌هایی که می‌توانید برای گیفت عروسی استفاده کنید، ساخت گیفت با شیشه‌های تزئینی است. این شیشه‌های تزئینی را می‌توانید به صورت خام تهیه کنید و آن‌ها را با کمک کنف، پارچه، کاغذ رنگی و … تزئین کنید. برای درون شیشه هم می‌توانید از شمع، شکلات، گل‌ خشک تزئینی، پوشال و … استفاده کنید.

دسته گل مینیاتوری

یکی از ایده‌های جذاب برای ساخت گیفت عروسی، دسته گل‌های کوچک و مینیاتوری است. به کمک گل‌های خشک، فوم، کاغذ رنگی، کاغذ کشی و … می‌توانید گل‌های ساده مینیاتوری بسازید و آن را تزئین کنید.

گیفت عروسی
گیفت عروسی

گیفت شمع

یکی از گیفت‌ های پرطرفدار برای عروسی، شمع است. شما می‌توانید شمع را درون شیشه‌های تزئینی قرار دهید و اطراف آن را با کاغذ گیپور تزئین کنید. همچنین می‌توانید از شمع وارمر در کنار چوب برای ساخت گیفت استفاده کنید.

شما می‌توانید انواع شمع وارمر گرد و قلبی در رنگ‌های مختلف را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی آقای تولد با بهترین قیمت سفارش دهید. 

ساک دستی

می‌توانید گیفت عروسی زیبایی به کمک جعبه هدیه‌ کوچک و ساک دستی بسازید. اگر قصد استفاده از چند گیفت مختلف را دارید، می‌توانید همه آن‌ها را درون یک جعبه هدیه یا ساک دستی قرار دهید و تزئين کنید.

ساخت گیفت عروسی
ساخت گیفت عروسی

گیفت حنابندان

معمولا از حنا و شکل‌های مختلف آن به عنوان گیفت حنابندان استفاده می‌کنند. شما می‌توانید مقداری حنا را ردون شیشه‌های کوچک و مینیاتوری بریزید و دور آن را با روبان تزئین کنید و در جشن حنابندان به مهمانان خود هدیه دهید.

گیفت قند

یکی از رسم‌هایی که بین بسیاری از خانواده‌ها از گذشته رایج بوده، هدیه دادن قند برای جشن عقد و نامزدی است. شما می‌توانید یک گیفت قند زیبا برای جشن عقد خود بسازید. می‌توانید تکه‌های قند خورد شده را درون تورهای تزئینی بپیچید و دور آن را با روبان و گل‌های مصنوعی تزئین کنید. از نقل نیز می‌توانید در کنار قند استفاده کنید.

ساخت گیفت عروسی
ساخت گیفت عروسی

گیفت کاکتوس

اگر به دنبال یک گیفت ماندگار و به یادماندنی هستید، ما به شما گیفت کاکتوس را پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید از کاکتوس‌های کوچک و مینیاتوری به عنوان گیفت عروسی استفاده کنید. کاکتوس‌ها را درون گلدان‌های زیبا بکارید و آن را در روز عروسی به مهمانان خود هدیه دهید. می‌توانید اسم خود و تاریخ مراسم عروسی را نیز روی گلدان‌ها حک کنید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.