تزئین با بادکنک لاتکس

بادکنک لاتکس

بادکنک لاتکس یکی از ساده‌ترین و دم دست ترین بادکنک برای تزئینات به شمار می‌رود. از گذشته تا کنون، بادکنک لاتکس نقش پررنگی در تزئین تولد و بادکنک آرایی اجرا کرده است و شما می‌توانید به راحتی، با بادکنک لاتکس یک تزئین تولد زیبا داشته باشید.

در گذشته تنوع رنگی بادکنک لاتکس بسیار محدود بود؛ اما امروزه شما می‌توانید انواع رنگ‌های بادکنک لاتکس را در انواع سایز و طرح‌های مختلف به راحتی از فروشگاه‌های لوازم تولد تهیه کنید یا آن را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه لوازم تولد آقای تولد، با قیمتی مناسب سفارش دهید.

با کمک بادکنک لاتکس می‌توانید یک بادکنک آرایی خلاقانه و جذاب داشته باشید. تنوع رنگ در بادکنک لاتکس باعث شده است که این بادکنک برای هر نوع تم تولدی مناسب باشد و شما بتوانید از آن در انواع تزئینات استفاده کنید.

مزایای بادکنک لاتکس

یکی از اصلی‌ترین مزایای بادکنک لاتکس، قیمت پایین‌تر آن نسبت به سایر بادکنک‌ها مثل بادکنک کروم است. بادکنک لاتکس بسیار ارزان قیمت‌تر از سایر بادکنک‌هاست؛ از این رو گزینه‌ای مناسب برای بادکنک آرایی‌ها بزرگ و جشن‌های بزرگ با تعداد بادکنک زیاد است. اگر قصد کاهش هزینه های بادکنک آرایی را دارید، بادکنک لاتکس مناسب‌ترین گزینه برای شما خواهد بود.

تنوع رنگ و طرح بادکنک لاتکس یکی دیگر از دلایل محبوبیت‌های این بادکنک است. شما می‌توانید بادکنک لاتکس را در انواع رنگ‌های مختلف تهیه کنید و برای تزئین جشن از آن استفاده کنید.

بادکنک لاتکس

ایده های تزئین با بادکنک لاتکس

بادکنک لاتکس یکی از محبوب‌ترین بادکنک برای بادکنک آرایی به شمار می‌رود و شما می‌توانید از آن برای تزئین جشن تولد، بادکنک آرایی عروسی، افتتاحیه‌ها و … استفاده کنید.

بادکنک هلیومی

می‌توانید انواع بادکنک لاتکس را به وسیله گاز هلیوم پر کنید و یک بادکنک آرایی معلق زیبا داشته باشید. با کمک روبان بادکنک، انتهای بادکنک را ببندید و سعی کنید کمی روبان را طولانی‌تر برش بزنید تا جلوه زیباتری داشته باشید.

استند بادکنک

استند بادکنک نیز یکی از وسایل کاربردی برای بادکنک آرایی است. می‌توانید انواع بادکنک لاتکس در رنگ‌های مختلف را روی یک استند وصل کنید و آن را در کنار میز تولد یا سایر تزئینات تولد قرار دهید.

رنگین کمان

به کمک بادکنک لاتکس می‌توانید یک تزئین رنگین کمانی زیبا داشته باشید. رنگ‌های مختلف بادکنک لاتکس را به کمک چسب بادکنک روی دیوار در کنار یکدیگر بچسبانید و یک تزئین بک گراند زیبا برای تولد با کمک بادکنک لاتکس داشته باشید.

بادکنک لاتکس

طرح گل

می‌توانید به کمک بادکنک لاتکس، طرحهای زیبایی را برای تزئین تولد ایجاد کنید. تنها کافیست بادکنک‌ها را کنار هم چیده و به وسیله چسب بادکنک در بک گراند تولد بچسبانید. یکی از ساده‌ترین و متداول‌ترین طرح‌ها برای بادکنک آرایی نیز طرح گل است. برای اجرای این طرح یک بادکنک لاتکس را در وسط قرار داده و برای اطراف آن از پنج بادکنک دیگر استفاده کنید. به همین راحتی شما یک بادکنک آرایی زیبا با کمک بادکنک لاتکس دارید.

بادکنک لاتکس

طاق بادکنکی

از آن جایی که برای اجرای یک طاق بادکنک، تعداد زیادی بادکنک نیاز است، بادکنک لاتکس گزینه مناسبی برای آن است. شما می‌توانید انواع طاق بادکنک را به وسیله بادکنک لاتکس ایجاد کنید. این بادکنک هزینه کمتری نسبت به سایر بادکنک‌ها دارد و بسیار به صرفه‌تر است.

طرح عدد

اگر دسترسی به بادکنک فویلی عددی ندارید، می‌توانید با کمک بادکنک لاتکس، عدد مورد نظر را در بک گراند ایجاد کنید و یک تزئین زیبا، خلاقانه و با هزینه کمتر داشته باشید. کافیست به کمک چسب بادکنک، بادکنک‌ها را به شکل عدد مورد نظر در بک گراند تولد بچسبانید.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.